2. divisjon - Grupa 2 - Norwegia
sobota, 27.10.2018
12:00
12:00

Nardo

Hodd
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Trondheim |
| Na wyjeździe: | Ulsteinvik |
| Odległość: | 260.1 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 12:00 (13:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 5.00 | 1.44 | X | 2.62 | 1.16 | |||
| 27% | 27% | 46% | 5.00 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.47 | 2.60 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 85% | 15% | 62% | 38% | 30% | 70% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
| 2018-07-29 | Hodd | 2 - 3 | Nardo |
| 2017-09-03 | Nardo | 1 - 1 | Hodd |
| 2017-05-20 | Hodd | 2 - 0 | Nardo |
Nardo ostatnie 12 mecze
| 2018-10-20 | Brattvag | 1 - 4 | Nardo |
| 2018-10-14 | Nardo | 0 - 3 | Vidar |
| 2018-10-07 | Egersunds | 2 - 2 | Nardo |
| 2018-10-01 | Nardo | 1 - 1 | Vålerenga 2 |
| 2018-09-22 | K. Oslo | 2 - 0 | Nardo |
| 2018-09-16 | Nardo | 2 - 1 | V. Haugesund |
| 2018-09-08 | Stjordals Blink | 1 - 1 | Nardo |
| 2018-09-02 | Nardo | 0 - 2 | Bryne |
| 2018-08-25 | Nardo | 3 - 1 | Kjelsås |
| 2018-08-19 | Flekkeroy | 1 - 1 | Nardo |
| 2018-08-11 | Nardo | 1 - 0 | Skeid |
| 2018-08-05 | Arendal | 2 - 1 | Nardo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 25% |
Hodd ostatnie 12 mecze
| 2018-10-20 | Hodd | 2 - 1 | Kjelsås |
| 2018-10-14 | Flekkeroy | 1 - 1 | Hodd |
| 2018-10-07 | Hodd | 2 - 1 | Skeid |
| 2018-09-29 | Arendal | 1 - 2 | Hodd |
| 2018-09-23 | Bryne | 4 - 1 | Hodd |
| 2018-09-16 | Hodd | 0 - 1 | Brattvag |
| 2018-09-09 | Vidar | 1 - 0 | Hodd |
| 2018-09-01 | Hodd | 2 - 2 | Egersunds |
| 2018-08-25 | Vålerenga 2 | 1 - 1 | Hodd |
| 2018-08-18 | Hodd | 2 - 1 | K. Oslo |
| 2018-08-11 | V. Haugesund | 1 - 2 | Hodd |
| 2018-08-05 | Hodd | 2 - 0 | Stjordals Blink |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 17% |
Tabela 2. divisjon - Grupa 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Skeid | 25 | +31 | 53 |
| 2 | Hodd | 25 | +13 | 46 |
| 3 | Egersunds | 25 | +21 | 44 |
| 4 | K. Oslo | 25 | +13 | 44 |
| 5 | Bryne | 25 | +6 | 38 |
| 6 | Arendal | 25 | +4 | 36 |
| 7 | Brattvag | 25 | -12 | 35 |
| 8 | Kjelsås | 25 | +1 | 32 |
| 9 | Vidar | 25 | -11 | 30 |
| 10 | Nardo | 25 | -11 | 30 |
| 11 | Flekkeroy | 25 | -13 | 28 |
| 12 | Vålerenga 2 | 25 | -7 | 26 |
| 13 | Stjordals Blink | 25 | -11 | 25 |
| 14 | V. Haugesund | 25 | -24 | 14 |
Chronologia meczów w lidze
| Nardo | |
| Hodd | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Nardo | Hodd |
|---|---|---|---|
| 1 | Skeid | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Hodd | - | |
| 3 | Egersunds | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | K. Oslo | 0 - 4 | 3 - 1 |
| 5 | Bryne | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 6 | Arendal | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Brattvag | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 8 | Kjelsås | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Vidar | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 10 | Nardo | - | |
| 11 | Flekkeroy | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | Vålerenga 2 | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Stjordals Blink | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 14 | V. Haugesund | 2 - 1 | 1 - 2 |
Pozycja w lidze
| Nardo | Hodd | |
| Pozycja | 10 | 2 |
| Punkty | 30 | 46 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 5 |
| Punkty | 17 | 19 |
Forma w lidze
| Nardo | Hodd | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
6 11 |
13
7 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
2 5 |
5
4 3 |
Bramki w lidze
| Nardo | Hodd | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
31
42 |
41
28 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
17 |
19
14 |
Ogólne statystyki dla 2. divisjon - Grupa 2
| Mecze (175) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (554) | |
| Bramki na mecz | 3.17 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.66 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.50 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 83% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 78% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 65% |
| Powyżej 1.5 | 85% |
| Powyżej 2.5 | 65% |
| Powyżej 3.5 | 39% |
Nardo kolejne 6 mecze
| 2019-04-13 | Nardo | - | Vidar |
| 2019-04-22 | Moss | - | Nardo |
| 2019-04-28 | Nardo | - | Bryne |
| 2019-05-04 | Egersunds | - | Nardo |
| 2019-05-11 | Sola | - | Nardo |
| 2019-05-18 | Nardo | - | Levanger |
Hodd kolejne 6 mecze
| 2019-04-14 | Fredrikstad | - | Hodd |
| 2019-04-22 | Hodd | - | Byasen |
| 2019-04-28 | Arendal | - | Hodd |
| 2019-05-01 | Traeff | - | Hodd |
| 2019-05-05 | Hodd | - | Kvik Halden |
| 2019-05-12 | Stjordals Blink | - | Hodd |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.50 | 5.00 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 27% | 46% |
| X @ 5.00 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.16 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.14 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 85% | 15% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.14 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.47 | 2.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.47 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.61 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-27 08:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!