Primera División - Boliwia
niedziela, 18.10.2026
20:00
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Potosi |
| Na wyjeździe: |
La Paz |
| Odległość: |
426.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Victor Agustin Ugarte
|
| Pojemność: |
32 000 |
| Wymiary: |
103 x 65 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
20:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.10 |
4.00 |
1.62 |
2 |
|
|
|
2.15 |
1.22 |
| 32% |
17% |
51% |
1.62 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 86% |
14% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
38% |
62% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-05-14 |
Bolivar
|
1 - 1 |
Nacional Potosi
|
|
2025-12-22 |
Bolivar
|
1 - 4 |
Nacional Potosi
|
|
2025-12-20 |
Nacional Potosi
|
0 - 2 |
Bolivar
|
|
2025-12-05 |
Bolivar
|
5 - 2 |
Nacional Potosi
|
|
2025-07-10 |
Bolivar
|
2 - 1 |
Nacional Potosi
|
|
2025-06-29 |
Nacional Potosi
|
1 - 1 |
Bolivar
|
|
2025-06-26 |
Nacional Potosi
|
3 - 0 |
Bolivar
|
|
2024-11-24 |
Bolivar
|
5 - 3 |
Nacional Potosi
|
|
2024-07-28 |
Nacional Potosi
|
2 - 1 |
Bolivar
|
|
2023-10-21 |
Bolivar
|
4 - 3 |
Nacional Potosi
|
|
2023-04-30 |
Nacional Potosi
|
3 - 2 |
Bolivar
|
|
2022-10-15 |
Bolivar
|
3 - 1 |
Nacional Potosi
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
12 |
9 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
100% |
75% |
50% |
Nacional Potosi ostatnie 12 mecze
|
2026-10-11 |
Aurora
|
2 - 2 |
Nacional Potosi
|
|
2026-10-08 |
Always Ready
|
2 - 3 |
Nacional Potosi
|
|
2026-10-03 |
Nacional Potosi
|
2 - 0 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-09-30 |
Real Tomayapo
|
1 - 1 |
Nacional Potosi
|
|
2026-09-26 |
Nacional Potosi
|
9 - 0 |
Always Ready
|
|
2026-09-23 |
Nacional Potosi
|
0 - 1 |
Real Potosi
|
|
2026-09-20 |
Real Potosi
|
2 - 2 |
Nacional Potosi
|
|
2026-09-16 |
Nacional Potosi
|
0 - 4 |
Always Ready
|
|
2026-09-12 |
GV San Jose
|
0 - 3 |
Nacional Potosi
|
|
2026-09-09 |
CDT Real Oruro
|
0 - 2 |
Nacional Potosi
|
|
2026-09-07 |
Nacional Potosi
|
2 - 1 |
Blooming
|
|
2026-09-04 |
Nacional Potosi
|
5 - 1 |
Real Tomayapo
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
8 |
6 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
67% |
50% |
Bolivar ostatnie 12 mecze
|
2026-10-12 |
Bolivar
|
1 - 0 |
Blooming
|
|
2026-10-09 |
Blooming
|
1 - 1 |
Bolivar
|
|
2026-10-05 |
Ind. Petrolero
|
0 - 3 |
Bolivar
|
|
2026-10-01 |
Bolivar
|
3 - 2 |
GV San Jose
|
|
2026-09-27 |
Bolivar
|
3 - 0 |
Blooming
|
|
2026-09-20 |
The Strongest
|
1 - 1 |
Bolivar
|
|
2026-09-18 |
Bolivar
|
4 - 2 |
GV San Jose
|
|
2026-09-14 |
Real Tomayapo
|
1 - 2 |
Bolivar
|
|
2026-09-06 |
Ind. Petrolero
|
0 - 4 |
Bolivar
|
|
2026-09-02 |
GV San Jose
|
0 - 1 |
Bolivar
|
|
2026-08-30 |
Bolivar
|
4 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-08-28 |
Bolivar
|
4 - 1 |
ABB La Paz
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
10 |
8 |
5 |
| 83% |
17% |
0% |
|
83% |
67% |
42% |
Tabela Primera División
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Always Ready |
21 |
14 |
6 |
1 |
49 |
13 |
+36 |
48 |
| 2 |
Bolivar |
21 |
15 |
3 |
3 |
55 |
22 |
+33 |
48 |
| 3 |
The Strongest |
21 |
12 |
6 |
3 |
39 |
23 |
+16 |
42 |
| 4 |
Real Potosi |
21 |
9 |
8 |
4 |
28 |
14 |
+14 |
35 |
| 5 |
Oriente P. |
21 |
10 |
3 |
8 |
37 |
27 |
+10 |
33 |
| 6 |
Aurora |
21 |
7 |
10 |
4 |
33 |
29 |
+4 |
31 |
| 7 |
Guabira |
21 |
8 |
5 |
8 |
33 |
43 |
-10 |
29 |
| 8 |
Nacional Potosi |
21 |
8 |
4 |
9 |
32 |
30 |
+2 |
28 |
| 9 |
Blooming |
21 |
6 |
9 |
6 |
30 |
23 |
+7 |
27 |
| 10 |
Ind. Petrolero |
21 |
7 |
4 |
10 |
27 |
37 |
-10 |
25 |
| 11 |
CDT Real Oruro |
21 |
7 |
3 |
11 |
35 |
51 |
-16 |
24 |
| 12 |
SA Bulo Bulo |
21 |
6 |
3 |
12 |
21 |
40 |
-19 |
21 |
| 13 |
ABB La Paz |
21 |
6 |
2 |
13 |
31 |
46 |
-15 |
20 |
| 14 |
U. de Vinto |
21 |
5 |
3 |
13 |
27 |
42 |
-15 |
18 |
| 15 |
GV San Jose |
21 |
3 |
8 |
10 |
25 |
38 |
-13 |
17 |
| 16 |
Real Tomayapo |
21 |
4 |
5 |
12 |
15 |
39 |
-24 |
17 |
Chronologia meczów w lidze
| Nacional Potosi |
|
| Bolivar |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Nacional Potosi |
Bolivar |
| 1 |
Always Ready |
0 - 4 |
1 - 0 |
| 2 |
Bolivar |
|
- |
| 3 |
The Strongest |
2 - 3 |
1 - 1 |
| 4 |
Real Potosi |
|
|
| 5 |
Oriente P. |
|
|
| 6 |
Aurora |
2 - 0 |
2 - 4 |
| 7 |
Guabira |
|
|
| 8 |
Nacional Potosi |
- |
|
| 9 |
Blooming |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 10 |
Ind. Petrolero |
3 - 0 |
0 - 4 |
| 11 |
CDT Real Oruro |
1 - 4 |
2 - 4 |
| 12 |
SA Bulo Bulo |
|
|
| 13 |
ABB La Paz |
2 - 0 |
0 - 2 |
| 14 |
U. de Vinto |
1 - 0 |
3 - 2 |
| 15 |
GV San Jose |
1 - 1 |
1 - 2 |
| 16 |
Real Tomayapo |
4 - 1 |
1 - 2 |
Statystyki drużyny
| |
Nacional Potosi |
Bolivar |
| Zwycięstwa |
8 |
15 |
| Remisy |
4 |
3 |
| Porażki |
9 |
3 |
| Bramki dla |
32 |
55 |
| Bramki przeciw |
30 |
22 |
| Średnie bramki strzelone |
1.52 |
2.62 |
| Średnie bramki stracone |
1.43 |
1.05 |
| Mecze bramki strzelone |
86% |
90% |
| Mecze bramki stracone |
71% |
71% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
57% |
67% |
| Powyżej 1.5 |
90% |
86% |
| Powyżej 2.5 |
62% |
71% |
| Powyżej 3.5 |
29% |
48% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
6 |
6 |
| Remisy |
1 |
2 |
| Porażki |
3 |
2 |
| Bramki dla |
18 |
21 |
| Bramki przeciw |
14 |
11 |
| Średnie bramki strzelone |
1.80 |
2.10 |
| Średnie bramki stracone |
1.40 |
1.10 |
| Mecze bramki strzelone |
90% |
80% |
| Mecze bramki stracone |
60% |
70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
50% |
60% |
| Powyżej 1.5 |
90% |
80% |
| Powyżej 2.5 |
60% |
60% |
| Powyżej 3.5 |
40% |
40% |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (168) |
| Zwycięstwa u siebie |
49% |
| Remisy |
24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
26% |
| Mecze rozegrane |
70% |
| Bramki (517) |
| Bramki na mecz |
3.08 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.85 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.23 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
82% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
61% |
| Powyżej 1.5 |
85% |
| Powyżej 2.5 |
62% |
| Powyżej 3.5 |
39% |
Nacional Potosi kolejne 6 mecze
|
2026-10-26 |
Nacional Potosi
|
- |
Guabira
|
|
2026-10-31 |
CDT Real Oruro
|
- |
Nacional Potosi
|
|
2026-11-08 |
Nacional Potosi
|
- |
Real Potosi
|
|
2026-11-21 |
Real Tomayapo
|
- |
Nacional Potosi
|
|
2026-11-28 |
Nacional Potosi
|
- |
Oriente P.
|
|
2026-12-02 |
The Strongest
|
- |
Nacional Potosi
|
Bolivar kolejne 6 mecze
|
2026-10-27 |
Bolivar
|
- |
U. de Vinto
|
|
2026-11-01 |
Guabira
|
- |
Bolivar
|
|
2026-11-08 |
Bolivar
|
- |
The Strongest
|
|
2026-11-22 |
Real Potosi
|
- |
Bolivar
|
|
2026-11-29 |
Bolivar
|
- |
Always Ready
|
|
2026-12-03 |
Oriente P.
|
- |
Bolivar
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
4.10 |
4.00 |
1.62 |
| Prawdopodobieństwo |
32% |
17% |
51% |
|
2 @ 1.62 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
2.15 |
1.22 |
| Prawdopodobieństwo |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.22 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.13 |
6.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
86% |
14% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.13 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.44 |
2.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
65% |
35% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.44 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.10 |
1.67 |
| Prawdopodobieństwo |
|
38% |
62% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.67 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.44 |
2.63 |
| Prawdopodobieństwo |
|
61% |
39% |
|
Tak @ 1.44 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-16 00:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!