Copa Libertadores - Kwalifikacje
środa, 07.02.2018
23:45
Club Nacional
(Urugwaj)
Chapecoense-SC
(Brazylia)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Montevideo (Uru) |
| Na wyjeździe: |
Chapeco (Bra) |
| Odległość: |
924.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Gran Parque Central
(Montevideo / Uru)
|
| Pojemność: |
27 000 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
23:45 (20:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.75 |
3.25 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.18 |
2.10 |
| 40% |
35% |
25% |
1.75 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
|
|
|
5.00 |
1.16 |
| 62% |
38% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
19% |
81% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
|
2018-01-31 |
Chapecoense-SC
|
0 - 1 |
Club Nacional
|
|
2017-04-27 |
Club Nacional
|
3 - 0 |
Chapecoense-SC
|
|
2017-04-19 |
Chapecoense-SC
|
1 - 1 |
Club Nacional
|
Club Nacional ostatnie 12 mecze
|
2018-02-03 |
Mont. City Torque
|
2 - 4 |
Club Nacional
|
|
2018-01-31 |
Chapecoense-SC
|
0 - 1 |
Club Nacional
|
|
2017-12-03 |
Sud America
|
3 - 2 |
Club Nacional
|
|
2017-11-26 |
Club Nacional
|
1 - 1 |
Defensor Sp.
|
|
2017-11-23 |
Rampla Juniors
|
0 - 2 |
Club Nacional
|
|
2017-11-18 |
Club Nacional
|
1 - 0 |
Fenix
|
|
2017-11-15 |
Club Nacional
|
3 - 1 |
Cerro CA
|
|
2017-11-12 |
Wanderers
|
2 - 3 |
Club Nacional
|
|
2017-11-09 |
Club Nacional
|
5 - 0 |
Boston River
|
|
2017-11-04 |
Liverpool M.
|
1 - 4 |
Club Nacional
|
|
2017-10-15 |
Club Nacional
|
1 - 2 |
El Tanque Sisley
|
|
2017-09-24 |
Racing Club M.
|
0 - 1 |
Club Nacional
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
9 |
7 |
6 |
| 75% |
8% |
17% |
|
75% |
58% |
50% |
Chapecoense-SC ostatnie 12 mecze
|
2018-01-31 |
Chapecoense-SC
|
0 - 1 |
Club Nacional
|
|
2018-01-28 |
Chapecoense-SC
|
1 - 0 |
Joinville
|
|
2017-12-03 |
Chapecoense-SC
|
2 - 1 |
Coritiba
|
|
2017-11-26 |
Bahia
|
0 - 1 |
Chapecoense-SC
|
|
2017-11-19 |
Atletico GO
|
1 - 1 |
Chapecoense-SC
|
|
2017-11-16 |
Chapecoense-SC
|
2 - 1 |
Vitoria
|
|
2017-11-13 |
Chapecoense-SC
|
2 - 0 |
Santos
|
|
2017-11-09 |
Sao Paulo
|
2 - 2 |
Chapecoense-SC
|
|
2017-11-05 |
Chapecoense-SC
|
1 - 1 |
Sport Recife
|
|
2017-10-29 |
Atletico-PR
|
0 - 0 |
Chapecoense-SC
|
|
2017-10-22 |
Chapecoense-SC
|
2 - 0 |
Fluminense
|
|
2017-10-19 |
Atletico-MG
|
2 - 3 |
Chapecoense-SC
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
8 |
4 |
2 |
| 58% |
33% |
8% |
|
67% |
33% |
17% |
Tabela Primera División (Urugwaj)
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Defensor Sp. |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Club Nacional |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 3 |
Fenix |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Penarol |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Liverpool M. |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 6 |
Wanderers |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
| 7 |
River Plate M. |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Danubio |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Progreso |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Cerro CA |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 11 |
Boston River |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
| 12 |
El Tanque Sisley |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 13 |
Mont. City Torque |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 14 |
Rampla Juniors |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 15 |
Racing Club M. |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Atenas |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Tabela Série A (Brazylia)
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Corinthians |
38 |
21 |
9 |
8 |
50 |
30 |
+20 |
72 |
| 2 |
Palmeiras |
38 |
19 |
6 |
13 |
61 |
45 |
+16 |
63 |
| 3 |
Santos |
38 |
17 |
12 |
9 |
42 |
32 |
+10 |
63 |
| 4 |
Gremio |
38 |
18 |
8 |
12 |
55 |
36 |
+19 |
62 |
| 5 |
Cruzeiro |
38 |
15 |
12 |
11 |
47 |
39 |
+8 |
57 |
| 6 |
Flamengo |
38 |
15 |
11 |
12 |
49 |
38 |
+11 |
56 |
| 7 |
Vasco |
38 |
15 |
11 |
12 |
40 |
47 |
-7 |
56 |
| 8 |
Chapecoense-SC |
38 |
15 |
9 |
14 |
47 |
49 |
-2 |
54 |
| 9 |
Atletico-MG |
38 |
14 |
12 |
12 |
52 |
49 |
+3 |
54 |
| 10 |
Botafogo RJ |
38 |
14 |
11 |
13 |
45 |
42 |
+3 |
53 |
| 11 |
Atletico-PR |
38 |
14 |
9 |
15 |
45 |
43 |
+2 |
51 |
| 12 |
Bahia |
38 |
13 |
11 |
14 |
50 |
48 |
+2 |
50 |
| 13 |
Sao Paulo |
38 |
13 |
11 |
14 |
48 |
49 |
-1 |
50 |
| 14 |
Fluminense |
38 |
11 |
14 |
13 |
50 |
53 |
-3 |
47 |
| 15 |
Sport Recife |
38 |
12 |
9 |
17 |
46 |
58 |
-12 |
45 |
| 16 |
Vitoria |
38 |
11 |
10 |
17 |
50 |
58 |
-8 |
43 |
| 17 |
Coritiba |
38 |
11 |
10 |
17 |
42 |
51 |
-9 |
43 |
| 18 |
Avai |
38 |
10 |
13 |
15 |
29 |
48 |
-19 |
43 |
| 19 |
Ponte Preta |
38 |
10 |
9 |
19 |
37 |
52 |
-15 |
39 |
| 20 |
Atletico GO |
38 |
9 |
9 |
20 |
38 |
56 |
-18 |
36 |
Club Nacional kolejne 6 mecze
|
2018-02-10 |
Rampla Juniors
|
- |
Club Nacional
|
|
2018-02-14 |
Banfield
|
- |
Club Nacional
|
|
2018-02-18 |
Club Nacional
|
- |
Fenix
|
|
2018-02-22 |
Club Nacional
|
- |
Banfield
|
|
2018-02-25 |
Club Nacional
|
- |
Cerro CA
|
|
2018-02-28 |
Club Nacional
|
- |
Estudiantes
|
Chapecoense-SC kolejne 6 mecze
|
2018-02-11 |
Chapecoense-SC
|
- |
Brusque SC
|
|
2018-03-08 |
Chapecoense-SC
|
- |
Criciuma
|
|
2018-03-10 |
Joinville
|
- |
Chapecoense-SC
|
|
2018-03-25 |
Brusque SC
|
- |
Chapecoense-SC
|
|
2018-03-29 |
Chapecoense-SC
|
- |
Figueirense
|
|
2018-04-15 |
Atletico-PR
|
- |
Chapecoense-SC
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.75 |
3.25 |
5.25 |
| Prawdopodobieństwo |
40% |
35% |
25% |
|
1 @ 1.75 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.18 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
72% |
28% |
|
1X @ 1.18 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.50 |
2.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
62% |
38% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.50 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.50 |
1.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
37% |
63% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.50 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
5.00 |
1.16 |
| Prawdopodobieństwo |
|
19% |
81% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.16 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.25 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
41% |
59% |
|
Nie @ 1.57 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-07 20:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!