Super League - Zambia
czwartek, 05.11.2026
13:00
Mutondo Stars
Mufulira Wand.
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Kitwe |
| Na wyjeździe: |
Mufulira |
| Odległość: |
28.8 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
13:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.20 |
2.75 |
2.25 |
X |
|
|
|
1.57 |
1.31 |
| 33% |
34% |
33% |
2.75 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.55 |
2.25 |
|
|
|
2.80 |
1.38 |
|
|
|
5.15 |
1.11 |
| 56% |
44% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
34% |
66% |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
|
2026-04-29 |
Mufulira Wand.
|
1 - 0 |
Mutondo Stars
|
|
2025-11-30 |
Mutondo Stars
|
0 - 0 |
Mufulira Wand.
|
|
2025-02-02 |
Mutondo Stars
|
0 - 1 |
Mufulira Wand.
|
|
2024-09-21 |
Mufulira Wand.
|
0 - 2 |
Mutondo Stars
|
|
2024-03-03 |
Mufulira Wand.
|
0 - 0 |
Mutondo Stars
|
|
2023-09-30 |
Mutondo Stars
|
2 - 1 |
Mufulira Wand.
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
2 |
|
2 |
1 |
0 |
| 33% |
33% |
33% |
|
33% |
17% |
0% |
Mutondo Stars ostatnie 12 mecze
|
2026-11-01 |
Mutondo Stars
|
1 - 1 |
Roan United
|
|
2026-10-24 |
ZESCO United
|
5 - 0 |
Mutondo Stars
|
|
2026-10-18 |
Chirundu United
|
3 - 0 |
Mutondo Stars
|
|
2026-10-10 |
Kabwe Warriors
|
3 - 2 |
Mutondo Stars
|
|
2026-10-04 |
Mutondo Stars
|
1 - 3 |
Red Arrows
|
|
2026-05-24 |
NAPSA Stars
|
1 - 0 |
Mutondo Stars
|
|
2026-05-17 |
Mutondo Stars
|
3 - 1 |
Mines United
|
|
2026-05-13 |
Power Dynamos
|
2 - 2 |
Mutondo Stars
|
|
2026-05-02 |
Mutondo Stars
|
1 - 0 |
Red Arrows
|
|
2026-04-29 |
Mufulira Wand.
|
1 - 0 |
Mutondo Stars
|
|
2026-04-15 |
Mutondo Stars
|
0 - 1 |
Green Eagles
|
|
2026-04-11 |
Green Buffaloes
|
1 - 1 |
Mutondo Stars
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
6 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
50% |
42% |
Mufulira Wand. ostatnie 12 mecze
|
2026-11-01 |
Green Buffaloes
|
1 - 0 |
Mufulira Wand.
|
|
2026-10-25 |
Mufulira Wand.
|
0 - 1 |
Chirundu United
|
|
2026-10-18 |
ZESCO United
|
0 - 0 |
Mufulira Wand.
|
|
2026-10-10 |
Red Arrows
|
0 - 0 |
Mufulira Wand.
|
|
2026-10-03 |
Mufulira Wand.
|
1 - 4 |
Green Eagles
|
|
2026-05-23 |
Power Dynamos
|
2 - 0 |
Mufulira Wand.
|
|
2026-05-17 |
Mufulira Wand.
|
0 - 0 |
Red Arrows
|
|
2026-05-13 |
Green Buffaloes
|
1 - 0 |
Mufulira Wand.
|
|
2026-05-03 |
Green Eagles
|
2 - 0 |
Mufulira Wand.
|
|
2026-04-29 |
Mufulira Wand.
|
1 - 0 |
Mutondo Stars
|
|
2026-04-25 |
Mufulira Wand.
|
0 - 0 |
Power Dynamos
|
|
2026-04-19 |
Mufulira Wand.
|
0 - 0 |
MUZА
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
3 |
1 |
1 |
| 8% |
42% |
50% |
|
25% |
8% |
8% |
Tabela Super League
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Nkana |
6 |
4 |
1 |
1 |
8 |
3 |
+5 |
13 |
| 2 |
MUZА |
6 |
3 |
3 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
12 |
| 3 |
Konkola Blades |
5 |
4 |
0 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
12 |
| 4 |
Zanaco |
6 |
3 |
2 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
11 |
| 5 |
Power Dynamos |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
7 |
| 6 |
Kansanshi Dynamos |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
5 |
| 7 |
Trident |
5 |
1 |
1 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
4 |
| 8 |
NAPSA Stars |
5 |
0 |
4 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 9 |
Nchanga Rangers |
5 |
1 |
1 |
3 |
1 |
4 |
-3 |
4 |
| 10 |
Makeni All Stars |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
12 |
-10 |
1 |
|
| 1 |
Green Eagles |
5 |
3 |
2 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
11 |
| 2 |
Green Buffaloes |
5 |
3 |
2 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
11 |
| 3 |
ZESCO United |
6 |
2 |
3 |
1 |
10 |
2 |
+8 |
9 |
| 4 |
Chirundu United |
5 |
2 |
2 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 5 |
Nkwazi |
6 |
1 |
4 |
1 |
2 |
2 |
0 |
7 |
| 6 |
Kabwe Warriors |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 7 |
Roan United |
6 |
1 |
3 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
6 |
| 8 |
Red Arrows |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 9 |
Mufulira Wand. |
5 |
0 |
2 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
2 |
| 10 |
Mutondo Stars |
5 |
0 |
1 |
4 |
4 |
15 |
-11 |
1 |
Chronologia meczów w lidze
| Mutondo Stars |
|
| Mufulira Wand. |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Mutondo Stars |
Mufulira Wand. |
| 1 |
Nkana |
|
|
| 2 |
MUZА |
|
|
| 3 |
Konkola Blades |
|
|
| 4 |
Zanaco |
|
|
| 5 |
Power Dynamos |
|
|
| 6 |
Kansanshi Dynamos |
|
|
| 7 |
Trident |
|
|
| 8 |
NAPSA Stars |
|
|
| 9 |
Nchanga Rangers |
|
|
| 10 |
Makeni All Stars |
|
|
|
| 1 |
Green Eagles |
|
|
| 2 |
Green Buffaloes |
|
1 - 0 |
| 3 |
ZESCO United |
|
0 - 0 |
| 4 |
Chirundu United |
|
|
| 5 |
Nkwazi |
|
|
| 6 |
Kabwe Warriors |
|
|
| 7 |
Roan United |
1 - 1 |
|
| 8 |
Red Arrows |
1 - 3 |
0 - 0 |
| 9 |
Mufulira Wand. |
|
- |
| 10 |
Mutondo Stars |
- |
|
Statystyki drużyny
| |
Mutondo Stars |
Mufulira Wand. |
| Zwycięstwa |
0 |
0 |
| Remisy |
1 |
2 |
| Porażki |
4 |
3 |
| Bramki dla |
4 |
1 |
| Bramki przeciw |
15 |
6 |
| Średnie bramki strzelone |
0.80 |
0.20 |
| Średnie bramki stracone |
3.00 |
1.20 |
| Mecze bramki strzelone |
60% |
20% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
60% |
20% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
20% |
| Powyżej 2.5 |
80% |
20% |
| Powyżej 3.5 |
60% |
20% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
0 |
0 |
| Remisy |
1 |
2 |
| Porażki |
1 |
1 |
| Bramki dla |
2 |
0 |
| Bramki przeciw |
4 |
1 |
| Średnie bramki strzelone |
1.00 |
0.00 |
| Średnie bramki stracone |
2.00 |
0.33 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
0% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
33% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
100% |
0% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
0% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
0% |
| Powyżej 3.5 |
50% |
0% |
Ogólne statystyki dla Super League
| Mecze (53) |
| Zwycięstwa u siebie |
36% |
| Remisy |
38% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
26% |
| Mecze rozegrane |
14% |
| Bramki (108) |
| Bramki na mecz |
2.04 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.19 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
0.85 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
60% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
53% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
38% |
| Powyżej 1.5 |
51% |
| Powyżej 2.5 |
36% |
| Powyżej 3.5 |
23% |
Mutondo Stars kolejne 6 mecze
|
2026-11-18 |
Nkwazi
|
- |
Mutondo Stars
|
|
2026-11-26 |
Mutondo Stars
|
- |
Green Eagles
|
|
2026-11-28 |
Red Arrows
|
- |
Mutondo Stars
|
|
2026-12-06 |
Mutondo Stars
|
- |
Kabwe Warriors
|
|
2026-12-10 |
Green Buffaloes
|
- |
Mutondo Stars
|
|
2026-12-20 |
Mutondo Stars
|
- |
Chirundu United
|
Mufulira Wand. kolejne 6 mecze
|
2026-11-18 |
Mufulira Wand.
|
- |
Kabwe Warriors
|
|
2026-11-25 |
Roan United
|
- |
Mufulira Wand.
|
|
2026-11-28 |
Green Eagles
|
- |
Mufulira Wand.
|
|
2026-12-05 |
Mufulira Wand.
|
- |
Red Arrows
|
|
2026-12-09 |
Nkwazi
|
- |
Mufulira Wand.
|
|
2026-12-19 |
Mufulira Wand.
|
- |
ZESCO United
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
3.20 |
2.75 |
2.25 |
| Prawdopodobieństwo |
33% |
34% |
33% |
|
X @ 2.75 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.57 |
1.31 |
| Prawdopodobieństwo |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.31 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.55 |
2.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
56% |
44% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.55 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.80 |
1.38 |
| Prawdopodobieństwo |
|
45% |
55% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.38 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
5.15 |
1.11 |
| Prawdopodobieństwo |
|
34% |
66% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.11 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.20 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
39% |
61% |
|
Nie @ 1.57 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-05 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!