Premier League - Malta

sobota, 05.02.2022
13:00
Mosta FC

Mosta FC

St. Lucia

St. Lucia

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Mosta
Na wyjeździe: Santa Lucija
Odległość: 8.8 km
Stadion
Stadion: Charles Abela
Pojemność: 1 200
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 13:00 (14:00 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
1.87 3.60 3.30 1X 1.29 1.83
33% 46% 21% 1.29 61% 39%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.15 4.70 1.51 2.40 2.25 1.58
88% 12% 68% 32% 44% 56%

Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania

2021-10-17 St. Lucia 2 - 2 Mosta FC
2021-03-03 St. Lucia 0 - 2 Mosta FC
2021-02-27 St. Lucia 2 - 3 Mosta FC
2020-10-30 Mosta FC 1 - 0 St. Lucia
2020-03-07 St. Lucia 1 - 2 Mosta FC
2019-10-18 Mosta FC 1 - 0 St. Lucia
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 1 0 4 3 2
83% 17% 0% 67% 50% 33%

Mosta FC ostatnie 12 mecze

2022-01-29 Balzan 2 - 3 Mosta FC
2022-01-22 Mosta FC 1 - 1 Hibernians
2022-01-17 Hamrun 2 - 1 Mosta FC
2021-12-18 Mosta FC 2 - 3 Sirens
2021-12-12 Birkirkara 2 - 2 Mosta FC
2021-12-04 Mosta FC 0 - 3 Gudja United
2021-11-27 Valletta 3 - 1 Mosta FC
2021-11-20 Mosta FC 2 - 2 Gzira
2021-10-31 Sliema 2 - 3 Mosta FC
2021-10-23 Mosta FC 1 - 1 Floriana
2021-10-17 St. Lucia 2 - 2 Mosta FC
2021-09-26 Mosta FC 2 - 1 Balzan
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 12 10 7
25% 42% 33% 100% 83% 58%

St. Lucia ostatnie 12 mecze

2022-01-29 St. Lucia 0 - 0 Hibernians
2022-01-23 Sirens 2 - 1 St. Lucia
2022-01-19 St. Lucia 0 - 3 Gudja United
2021-12-18 Gzira 2 - 2 St. Lucia
2021-12-11 St. Lucia 1 - 3 Floriana
2021-12-05 St. Lucia 3 - 3 Balzan
2021-11-28 Hamrun 3 - 0 St. Lucia
2021-11-21 St. Lucia 2 - 0 Birkirkara
2021-10-30 Valletta 5 - 3 St. Lucia
2021-10-24 St. Lucia 0 - 0 Sliema
2021-10-17 St. Lucia 2 - 2 Mosta FC
2021-09-25 Hibernians 1 - 1 St. Lucia
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
1 6 5 10 8 5
8% 50% 42% 83% 67% 42%

Tabela Premier League

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Hibernians 16 9 7 0 27 13 +14 34
2 Floriana 16 8 6 2 24 13 +11 30
3 Birkirkara 16 7 6 3 22 15 +7 27
3 Hamrun 16 8 3 5 22 15 +7 27
5 Sirens 16 6 4 6 22 28 -6 22
6 Gzira 16 5 6 5 24 23 +1 21
7 Valletta 16 6 3 7 21 23 -2 21
8 Balzan 16 6 2 8 26 24 +2 20
9 Gudja United 16 6 2 8 22 20 +2 20
10 Mosta FC 16 3 6 7 24 33 -9 15
11 St. Lucia 16 1 9 6 21 32 -11 12
12 Sliema 16 2 4 10 10 26 -16 10

Chronologia meczów w lidze

Mosta FC                 
St. Lucia                 
U siebie                 
Na wyjeździe                 

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Mosta FC St. Lucia
1 Hibernians 1 - 1 1 - 1
2 Floriana 1 - 1 2 - 2
3 Birkirkara 0 - 3  
3 Hamrun 1 - 2 3 - 0
5 Sirens 2 - 3 2 - 1
6 Gzira 2 - 2 2 - 2
7 Valletta   5 - 3
8 Balzan 2 - 1  
9 Gudja United 0 - 3 2 - 2
10 Mosta FC -  
11 St. Lucia   -
12 Sliema    

Pozycja w lidze

  Mosta FC St. Lucia
Pozycja 10 11
Punkty 15 12
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 12 11
Punkty 6 4

Forma w lidze

  Mosta FC St. Lucia
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
3    
6       
7        
1  
9          
6       
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
1  
3    
4     
0  
4     
3    

Bramki w lidze

  Mosta FC St. Lucia
Bramki strzelone
Bramki stracone
24                         
33                                  
21                      
32                                 
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
9          
16                 
11            
17                  

Ogólne statystyki dla Premier League

Mecze   (96)
Zwycięstwa u siebie 33%
Remisy 30%
Zwycięstwa na wyjeździe 36%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (265)
Bramki na mecz 2.76
Bramki u siebie na mecz 1.30
Bramki na wyjeździe na mecz 1.46
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 79%
Drużyna gości zdobyła bramkę 75%
Obydwie Drużyny Strzelą 61%
Powyżej 1.5 77%
Powyżej 2.5 56%
Powyżej 3.5 32%

Mosta FC kolejne 6 mecze

2022-02-12 Floriana - Mosta FC
2022-02-20 Mosta FC - Sliema
2022-02-27 Gzira - Mosta FC
2022-03-05 Mosta FC - Valletta
2022-03-12 Gudja United - Mosta FC
2022-03-15 Birkirkara - Mosta FC

St. Lucia kolejne 6 mecze

2022-02-10 St. Lucia - Sirens
2022-02-13 Sliema - St. Lucia
2022-02-20 St. Lucia - Valletta
2022-02-27 Birkirkara - St. Lucia
2022-03-06 St. Lucia - Hamrun
2022-03-11 Balzan - St. Lucia

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 1.87 3.60 3.30
Prawdopodobieństwo 33% 46% 21%
1X @ 1.29
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.29 1.83
Prawdopodobieństwo 61% 39%
1X @ 1.29
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.15 4.70
Prawdopodobieństwo   88% 12%
Powyżej 1.5 @ 1.15
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   1.51 2.40
Prawdopodobieństwo   68% 32%
Powyżej 2.5 @ 1.51
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   2.25 1.58
Prawdopodobieństwo   44% 56%
Poniżej 3.5 @ 1.58
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.49 2.45
Prawdopodobieństwo   72% 28%
Tak @ 1.49

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-05 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!