1. Liga - Rosja
niedziela, 30.09.2018
15:00
15:00

M. Saransk

Sp. Moskwa 2
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Sarańsk |
| Na wyjeździe: | Moskwa |
| Odległość: | 512.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Start w Sarańsku |
| Pojemność: | 11 581 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.20 | 2 | 1.36 | 1.57 | |||
| 30% | 19% | 51% | 3.20 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.07 | 1.72 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 74% | 26% | 56% | 44% | 19% | 81% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
| 2016-11-05 | M. Saransk | 1 - 4 | Sp. Moskwa 2 |
| 2016-07-16 | Sp. Moskwa 2 | 2 - 0 | M. Saransk |
M. Saransk ostatnie 12 mecze
| 2018-09-23 | Jarosław | 1 - 2 | M. Saransk |
| 2018-09-19 | M. Saransk | 1 - 4 | Kursk |
| 2018-09-15 | Sochi | 0 - 2 | M. Saransk |
| 2018-09-08 | M. Saransk | 0 - 1 | Tomsk |
| 2018-09-01 | Luch | 0 - 1 | M. Saransk |
| 2018-08-26 | M. Saransk | 1 - 2 | Chertanovo M. |
| 2018-08-22 | Neftekhimik | 1 - 0 | M. Saransk |
| 2018-08-18 | FC Tambow | 2 - 2 | M. Saransk |
| 2018-08-12 | Tiumeń | 1 - 1 | M. Saransk |
| 2018-08-08 | M. Saransk | 3 - 0 | Sibir |
| 2018-08-04 | SKA Chabarowsk | 2 - 1 | M. Saransk |
| 2018-07-29 | M. Saransk | 1 - 2 | Krasnodar 2 |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 17% |
Sp. Moskwa 2 ostatnie 12 mecze
| 2018-09-23 | Sp. Moskwa 2 | 2 - 1 | SKA Chabarowsk |
| 2018-09-19 | Krasnodar 2 | 0 - 3 | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-09-15 | Sp. Moskwa 2 | 1 - 2 | Armavir |
| 2018-09-08 | Nizhny Novgorod | 3 - 1 | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-09-01 | Sp. Moskwa 2 | 2 - 1 | Bałtika |
| 2018-08-26 | Zenit 2 | 0 - 3 | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-08-19 | Sp. Moskwa 2 | 2 - 0 | R. Volgograd |
| 2018-08-12 | Chimki | 1 - 3 | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-08-08 | Sp. Moskwa 2 | 2 - 1 | F Woroneż |
| 2018-08-04 | Sibir | 1 - 0 | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-07-29 | Jarosław | 1 - 1 | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-07-23 | Sp. Moskwa 2 | 0 - 0 | Kursk |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 17% |
Tabela 1. Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tomsk | 13 | +12 | 29 |
| 2 | FC Tambow | 13 | +12 | 28 |
| 3 | Sp. Moskwa 2 | 13 | +10 | 26 |
| 4 | Kursk | 13 | +7 | 26 |
| 5 | Krasnodar 2 | 13 | +1 | 21 |
| 6 | Chertanovo M. | 13 | +4 | 20 |
| 7 | Nizhny Novgorod | 13 | +2 | 19 |
| 8 | M. Saransk | 13 | +1 | 18 |
| 9 | Sochi | 13 | +3 | 17 |
| 10 | F Woroneż | 13 | 0 | 17 |
| 11 | Jarosław | 13 | -1 | 17 |
| 12 | Chimki | 13 | -2 | 16 |
| 13 | Luch | 13 | 0 | 14 |
| 14 | SKA Chabarowsk | 13 | -1 | 14 |
| 15 | Bałtika | 13 | -5 | 14 |
| 16 | R. Volgograd | 13 | -4 | 13 |
| 17 | Armavir | 13 | -12 | 11 |
| 18 | Sibir | 13 | -9 | 10 |
| 19 | Tiumeń | 13 | -6 | 7 |
| 20 | Zenit 2 | 13 | -12 | 6 |
Chronologia meczów w lidze
| M. Saransk | |
| Sp. Moskwa 2 | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | M. Saransk | Sp. Moskwa 2 |
|---|---|---|---|
| 1 | Tomsk | 0 - 1 | |
| 2 | FC Tambow | ||
| 3 | Sp. Moskwa 2 | - | |
| 4 | Kursk | 1 - 4 | |
| 5 | Krasnodar 2 | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 6 | Chertanovo M. | 1 - 2 | |
| 7 | Nizhny Novgorod | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | M. Saransk | - | |
| 9 | Sochi | 0 - 1 | |
| 10 | F Woroneż | ||
| 11 | Jarosław | 1 - 1 | |
| 12 | Chimki | 1 - 3 | |
| 13 | Luch | ||
| 14 | SKA Chabarowsk | ||
| 15 | Bałtika | ||
| 16 | R. Volgograd | ||
| 17 | Armavir | ||
| 18 | Sibir | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Tiumeń | ||
| 20 | Zenit 2 | 0 - 3 |
Pozycja w lidze
| M. Saransk | Sp. Moskwa 2 | |
| Pozycja | 8 | 3 |
| Punkty | 18 | 26 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 17 | 4 |
| Punkty | 4 | 13 |
Forma w lidze
| M. Saransk | Sp. Moskwa 2 | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
3 5 |
8
2 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 4 |
4
1 2 |
Bramki w lidze
| M. Saransk | Sp. Moskwa 2 | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
18
17 |
21
11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
11 |
12
6 |
Ogólne statystyki dla 1. Liga
| Mecze (130) | |
| Zwycięstwa u siebie | 35% |
| Remisy | 32% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 34% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (303) | |
| Bramki na mecz | 2.33 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.22 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.11 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 53% |
| Powyżej 1.5 | 68% |
| Powyżej 2.5 | 45% |
| Powyżej 3.5 | 21% |
M. Saransk kolejne 6 mecze
| 2018-10-06 | F Woroneż | - | M. Saransk |
| 2018-10-13 | M. Saransk | - | Chimki |
| 2018-10-20 | R. Volgograd | - | M. Saransk |
| 2018-10-24 | M. Saransk | - | Zenit 2 |
| 2018-10-28 | Bałtika | - | M. Saransk |
| 2018-11-04 | M. Saransk | - | Armavir |
Sp. Moskwa 2 kolejne 6 mecze
| 2018-10-06 | Sp. Moskwa 2 | - | Tiumeń |
| 2018-10-13 | FC Tambow | - | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-10-20 | Sp. Moskwa 2 | - | Chertanovo M. |
| 2018-10-24 | Sp. Moskwa 2 | - | Luch |
| 2018-10-28 | Sp. Moskwa 2 | - | Tomsk |
| 2018-11-04 | Kursk | - | Sp. Moskwa 2 |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 3.20 | 3.20 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 19% | 51% |
| 2 @ 3.20 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 64% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.07 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.07 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 1.28 | |
| Prawdopodobieństwo | 19% | 81% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.28 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-30 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!