Primera División - Urugwaj
niedziela, 19.08.2018
19:00
19:00

Mont. City Torque

River Plate M.
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Montevideo |
| Na wyjeździe: | Montevideo |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 2.70 | X2 | 1.44 | 1.57 | |||
| 17% | 61% | 22% | 1.57 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 63% | 37% | 50% | 50% | 35% | 65% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-04 | River Plate M. | 2 - 2 | Mont. City Torque |
Mont. City Torque ostatnie 12 mecze
| 2018-08-11 | Racing Club M. | 0 - 1 | Mont. City Torque |
| 2018-08-05 | Mont. City Torque | 0 - 0 | Defensor Sp. |
| 2018-07-28 | Progreso | 3 - 1 | Mont. City Torque |
| 2018-07-22 | Club Nacional | 3 - 2 | Mont. City Torque |
| 2018-06-10 | Club Nacional | 3 - 2 | Mont. City Torque |
| 2018-06-07 | Progreso | 0 - 2 | Mont. City Torque |
| 2018-06-03 | Mont. City Torque | 1 - 0 | Defensor Sp. |
| 2018-06-01 | Penarol | 3 - 4 | Mont. City Torque |
| 2018-05-19 | Mont. City Torque | 0 - 1 | Boston River |
| 2018-05-12 | Atenas | 0 - 1 | Mont. City Torque |
| 2018-05-05 | Mont. City Torque | 0 - 2 | Fenix |
| 2018-04-29 | Rampla Juniors | 2 - 1 | Mont. City Torque |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 7 | 5 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 58% | 42% | 33% |
River Plate M. ostatnie 12 mecze
| 2018-08-12 | River Plate M. | 1 - 2 | Danubio |
| 2018-08-04 | Atenas | 1 - 1 | River Plate M. |
| 2018-07-29 | River Plate M. | 0 - 1 | Penarol |
| 2018-07-21 | Boston River | 2 - 3 | River Plate M. |
| 2018-06-03 | Atenas | 1 - 1 | River Plate M. |
| 2018-05-30 | River Plate M. | 1 - 0 | Boston River |
| 2018-05-27 | Progreso | 0 - 0 | River Plate M. |
| 2018-05-20 | Penarol | 6 - 0 | River Plate M. |
| 2018-05-12 | River Plate M. | 1 - 0 | Defensor Sp. |
| 2018-05-05 | El Tanque Sisley | 0 - 0 | River Plate M. |
| 2018-04-29 | River Plate M. | 5 - 0 | Liverpool M. |
| 2018-04-21 | Wanderers | 0 - 3 | River Plate M. |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Nacional | 4 | +6 | 12 |
| 2 | Penarol | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Progreso | 4 | +4 | 10 |
| 4 | Danubio | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Wanderers | 5 | -1 | 8 |
| 6 | Liverpool M. | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Boston River | 4 | -2 | 6 |
| 8 | Defensor Sp. | 4 | +2 | 5 |
| 9 | Rampla Juniors | 4 | -1 | 4 |
| 9 | River Plate M. | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Mont. City Torque | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Cerro CA | 4 | -6 | 4 |
| 13 | Fenix | 4 | 0 | 3 |
| 14 | Racing Club M. | 4 | -1 | 3 |
| 15 | Atenas | 5 | -4 | 3 |
| 16 | El Tanque Sisley | 4 | 0 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Mont. City Torque | |
| River Plate M. | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Mont. City Torque | River Plate M. |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Nacional | ||
| 2 | Penarol | ||
| 3 | Progreso | ||
| 4 | Danubio | ||
| 5 | Wanderers | ||
| 6 | Liverpool M. | ||
| 7 | Boston River | 2 - 3 | |
| 8 | Defensor Sp. | 0 - 0 | |
| 9 | Rampla Juniors | ||
| 9 | River Plate M. | - | |
| 11 | Mont. City Torque | - | |
| 12 | Cerro CA | ||
| 13 | Fenix | ||
| 14 | Racing Club M. | ||
| 15 | Atenas | 1 - 1 | |
| 16 | El Tanque Sisley |
Pozycja w lidze
| Mont. City Torque | River Plate M. | |
| Pozycja | 11 | 9 |
| Punkty | 4 | 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 5 |
| Punkty | 1 | 4 |
Forma w lidze
| Mont. City Torque | River Plate M. | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 2 |
1
1 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
1
1 0 |
Bramki w lidze
| Mont. City Torque | River Plate M. | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
6 |
5
6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
4
3 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (34) | |
| Zwycięstwa u siebie | 24% |
| Remisy | 41% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 35% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (87) | |
| Bramki na mecz | 2.56 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.15 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.41 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 68% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 71% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 65% |
| Powyżej 2.5 | 53% |
| Powyżej 3.5 | 32% |
Mont. City Torque kolejne 6 mecze
| 2018-08-26 | Wanderers | - | Mont. City Torque |
| 2018-09-02 | Mont. City Torque | - | Liverpool M. |
| 2018-09-09 | El Tanque Sisley | - | Mont. City Torque |
| 2018-09-15 | Mont. City Torque | - | Boston River |
| 2018-09-23 | Penarol | - | Mont. City Torque |
| 2018-09-29 | Mont. City Torque | - | Atenas |
River Plate M. kolejne 6 mecze
| 2018-08-26 | River Plate M. | - | Rampla Juniors |
| 2018-09-01 | Fenix | - | River Plate M. |
| 2018-09-09 | River Plate M. | - | Club Nacional |
| 2018-09-16 | Progreso | - | River Plate M. |
| 2018-09-23 | River Plate M. | - | Defensor Sp. |
| 2018-09-30 | Racing Club M. | - | River Plate M. |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 3.40 | 2.70 |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 61% | 22% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 56% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.85 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.85 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% | |
| Tak @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-19 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!