Liga MX - Meksyk
niedziela, 23.01.2022
03:06
03:06

Monterrey

Cruz Azul
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Monterrey |
| Na wyjeździe: | Meksyk |
| Odległość: | 704.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tecnologico |
| Pojemność: | 386 221 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 03:06 (21:06 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.25 | 3.80 | 1X | 1.25 | 1.72 | |||
| 38% | 34% | 28% | 1.25 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 59% | 41% | 30% | 70% | 23% | 77% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-11-22 | Cruz Azul | 1 - 4 | Monterrey |
| 2021-09-17 | Cruz Azul | 1 - 4 | Monterrey |
| 2021-08-19 | Cruz Azul | 1 - 1 | Monterrey |
| 2021-08-12 | Monterrey | 1 - 0 | Cruz Azul |
| 2021-03-14 | Cruz Azul | 1 - 0 | Monterrey |
| 2020-11-01 | Monterrey | 1 - 0 | Cruz Azul |
| 2019-09-26 | Cruz Azul | 1 - 1 | Monterrey |
| 2019-03-31 | Monterrey | 2 - 2 | Cruz Azul |
| 2018-12-09 | Cruz Azul | 1 - 0 | Monterrey |
| 2018-12-06 | Monterrey | 1 - 0 | Cruz Azul |
| 2018-11-01 | Monterrey | 0 - 2 | Cruz Azul |
| 2018-10-06 | Cruz Azul | 2 - 1 | Monterrey |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Monterrey ostatnie 12 mecze
| 2022-01-15 | Necaxa | 0 - 4 | Monterrey |
| 2022-01-09 | Monterrey | 0 - 0 | Queretaro |
| 2021-11-28 | Atlas | 1 - 1 | Monterrey |
| 2021-11-25 | Monterrey | 0 - 0 | Atlas |
| 2021-11-22 | Cruz Azul | 1 - 4 | Monterrey |
| 2021-11-07 | Club America | 0 - 0 | Monterrey |
| 2021-11-01 | Atl. San Luis | 1 - 1 | Monterrey |
| 2021-10-29 | Monterrey | 1 - 0 | Club America |
| 2021-10-23 | Monterrey | 0 - 1 | Necaxa |
| 2021-10-19 | Queretaro | 1 - 0 | Monterrey |
| 2021-10-16 | Monterrey | 0 - 1 | Leon |
| 2021-10-02 | Juarez | 3 - 1 | Monterrey |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 5 | 3 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 42% | 25% | 25% |
Cruz Azul ostatnie 12 mecze
| 2022-01-16 | Cruz Azul | 1 - 0 | Juarez |
| 2022-01-09 | Cruz Azul | 2 - 0 | Tijuana |
| 2021-12-21 | Venados | 1 - 2 | Cruz Azul |
| 2021-11-22 | Cruz Azul | 1 - 4 | Monterrey |
| 2021-11-07 | U.N.A.M. | 4 - 3 | Cruz Azul |
| 2021-11-04 | Cruz Azul | 0 - 1 | Leon |
| 2021-10-31 | Cruz Azul | 2 - 1 | Club America |
| 2021-10-24 | Guadalajara | 1 - 1 | Cruz Azul |
| 2021-10-20 | Atlas | 0 - 0 | Cruz Azul |
| 2021-10-17 | Cruz Azul | 1 - 1 | Tigres |
| 2021-10-08 | SJ Earthquakes | 2 - 0 | Cruz Azul |
| 2021-10-04 | Tijuana | 0 - 1 | Cruz Azul |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Tabela Liga MX
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | U.N.A.M. | 2 | +7 | 6 |
| 2 | Pachuca | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Cruz Azul | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Juarez | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Toluca | 3 | -2 | 6 |
| 6 | Monterrey | 2 | +4 | 4 |
| 7 | Puebla | 2 | +2 | 4 |
| 8 | Atlas | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Guadalajara | 2 | +2 | 3 |
| 10 | Leon | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Club America | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Santos Laguna | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Queretaro | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Tigres | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Tijuana | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Mazatlan | 2 | -4 | 0 |
| 17 | Atl. San Luis | 3 | -4 | 0 |
| 18 | Necaxa | 2 | -5 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Monterrey | |
| Cruz Azul | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Monterrey | Cruz Azul |
|---|---|---|---|
| 1 | U.N.A.M. | ||
| 2 | Pachuca | ||
| 3 | Cruz Azul | - | |
| 4 | Juarez | ||
| 5 | Toluca | ||
| 6 | Monterrey | - | |
| 7 | Puebla | ||
| 8 | Atlas | ||
| 9 | Guadalajara | ||
| 10 | Leon | ||
| 11 | Club America | ||
| 12 | Santos Laguna | ||
| 13 | Queretaro | 0 - 0 | |
| 13 | Tigres | ||
| 13 | Tijuana | ||
| 16 | Mazatlan | ||
| 17 | Atl. San Luis | ||
| 18 | Necaxa |
Pozycja w lidze
| Monterrey | Cruz Azul | |
| Pozycja | 6 | 3 |
| Punkty | 4 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 18 |
| Punkty | 1 | 0 |
Forma w lidze
| Monterrey | Cruz Azul | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 0 |
2
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Monterrey | Cruz Azul | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
0 |
3
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Liga MX
| Mecze (19) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 32% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (46) | |
| Bramki na mecz | 2.42 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.32 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.11 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 68% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 47% |
| Powyżej 1.5 | 79% |
| Powyżej 2.5 | 42% |
| Powyżej 3.5 | 21% |
Monterrey kolejne 6 mecze
| 2022-02-05 | Al Ahly | - | Monterrey |
| 2022-02-09 | Monterrey | - | Al-Jazira |
| 2022-02-19 | Puebla | - | Monterrey |
| 2022-02-26 | Monterrey | - | Atl. San Luis |
| 2022-03-02 | Leon | - | Monterrey |
| 2022-03-06 | Monterrey | - | Club America |
Cruz Azul kolejne 6 mecze
| 2022-02-08 | Leon | - | Cruz Azul |
| 2022-02-13 | Cruz Azul | - | Necaxa |
| 2022-02-17 | Forge | - | Cruz Azul |
| 2022-02-21 | Toluca | - | Cruz Azul |
| 2022-02-25 | Cruz Azul | - | Forge |
| 2022-02-28 | Cruz Azul | - | Santos Laguna |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 3.25 | 3.80 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 34% | 28% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 1.72 |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.40 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Nie @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-01-23 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!