Liga Mistrzów - Grupa A
wtorek, 18.09.2018
20:00
Monaco
(Francja)
Atl. Madryt
(Hiszpania)
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Monako (Fra) |
| Na wyjeździe: |
Madryt (His) |
| Odległość: |
988.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stade Louis-II
(Monako / Fra)
|
| Pojemność: |
18 523 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Trener |
| U siebie: |
Filipe Luis (Bra) |
| Na wyjeździe: |
Diego Simeone (Arg) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
20:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.50 |
3.50 |
1.80 |
2 |
|
|
|
2.04 |
1.16 |
| 25% |
34% |
41% |
1.80 |
|
|
|
25% |
75% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
3.00 |
|
|
|
2.25 |
1.61 |
|
|
|
4.33 |
1.22 |
| 68% |
32% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
24% |
76% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Monaco ostatnie 12 mecze
|
2018-09-15 |
Toulouse
|
1 - 1 |
Monaco
|
|
2018-09-02 |
Monaco
|
2 - 3 |
Marsylia
|
|
2018-08-26 |
Bordeaux
|
2 - 1 |
Monaco
|
|
2018-08-18 |
Monaco
|
0 - 0 |
Lille
|
|
2018-08-11 |
Nantes
|
1 - 3 |
Monaco
|
|
2018-08-04 |
PSG
|
4 - 0 |
Monaco
|
|
2018-07-28 |
Hamburger SV
|
3 - 1 |
Monaco
|
|
2018-07-25 |
Bochum
|
2 - 2 |
Monaco
|
|
2018-07-21 |
Paderborn
|
3 - 2 |
Monaco
|
|
2018-07-14 |
Cercle Brugge
|
2 - 3 |
Monaco
|
|
2018-07-08 |
Ruch Chorzów
|
0 - 3 |
Monaco
|
|
2018-07-07 |
Wisła Kraków
|
1 - 1 |
Monaco
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
11 |
9 |
7 |
| 25% |
33% |
42% |
|
92% |
75% |
58% |
Atl. Madryt ostatnie 12 mecze
|
2018-09-15 |
Atl. Madryt
|
1 - 1 |
Eibar
|
|
2018-09-01 |
Celta Vigo
|
2 - 0 |
Atl. Madryt
|
|
2018-08-25 |
Atl. Madryt
|
1 - 0 |
Vallecano
|
|
2018-08-20 |
Valencia
|
1 - 1 |
Atl. Madryt
|
|
2018-08-15 |
Real Madryt
|
2 - 2 |
Atl. Madryt
|
|
2018-08-11 |
Atl. Madryt
|
0 - 1 |
Inter
|
|
2018-08-08 |
Cagliari
|
0 - 1 |
Atl. Madryt
|
|
2018-08-05 |
Stuttgart
|
1 - 1 |
Atl. Madryt
|
|
2018-07-30 |
PSG
|
3 - 2 |
Atl. Madryt
|
|
2018-07-26 |
Atl. Madryt
|
1 - 1 |
Arsenal
|
|
2018-05-20 |
Atl. Madryt
|
2 - 2 |
Eibar
|
|
2018-05-16 |
Marsylia
|
0 - 3 |
Atl. Madryt
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
9 |
4 |
3 |
| 25% |
50% |
25% |
|
75% |
33% |
25% |
Tabela Ligue 1 (Francja)
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
PSG |
5 |
5 |
0 |
0 |
17 |
4 |
+13 |
15 |
| 2 |
Marsylia |
5 |
3 |
1 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
10 |
| 3 |
Lille |
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
10 |
| 4 |
Toulouse |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 5 |
Dijon |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
9 |
| 6 |
Montpellier |
5 |
2 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
8 |
| 7 |
Lyon |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 8 |
Nimes |
5 |
2 |
1 |
2 |
12 |
12 |
0 |
7 |
| 9 |
Rennes |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 10 |
Reims |
5 |
2 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
7 |
| 11 |
Nice |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 12 |
Angers |
5 |
2 |
0 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 13 |
Caen |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
6 |
| 14 |
St. Etienne |
5 |
1 |
3 |
1 |
3 |
6 |
-3 |
6 |
| 15 |
Monaco |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
7 |
0 |
5 |
| 16 |
Strasbourg |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 17 |
Nantes |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
| 18 |
Amiens |
5 |
1 |
1 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
4 |
| 19 |
Bordeaux |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
| 20 |
Guingamp |
5 |
0 |
0 |
5 |
3 |
14 |
-11 |
0 |
Tabela Primera División (Hiszpania)
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Barcelona |
4 |
4 |
0 |
0 |
14 |
3 |
+11 |
12 |
| 2 |
Real Madryt |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
10 |
| 3 |
Celta Vigo |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
7 |
| 4 |
Espanyol |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
7 |
| 5 |
Getafe |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 6 |
Girona |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
7 |
| 7 |
Alaves |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
7 |
| 8 |
Ath. Bilbao |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 9 |
Atl. Madryt |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
5 |
| 10 |
Betis |
4 |
1 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
5 |
| 11 |
Levante |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
4 |
| 12 |
Sevilla |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 13 |
Real Sociedad |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
4 |
| 14 |
Villarreal |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 15 |
Eibar |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 16 |
Huesca |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
12 |
-6 |
4 |
| 17 |
Valencia |
4 |
0 |
3 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 18 |
Vallecano |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 19 |
Valladolid |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
2 |
| 20 |
Leganes |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
1 |
Monaco kolejne 6 mecze
|
2018-09-21 |
Monaco
|
- |
Nimes
|
|
2018-09-25 |
Monaco
|
- |
Angers
|
|
2018-09-28 |
St. Etienne
|
- |
Monaco
|
|
2018-10-03 |
Dortmund
|
- |
Monaco
|
|
2018-10-07 |
Monaco
|
- |
Rennes
|
|
2018-10-20 |
Strasbourg
|
- |
Monaco
|
Atl. Madryt kolejne 6 mecze
|
2018-09-22 |
Getafe
|
- |
Atl. Madryt
|
|
2018-09-25 |
Atl. Madryt
|
- |
Huesca
|
|
2018-09-29 |
Real Madryt
|
- |
Atl. Madryt
|
|
2018-10-03 |
Atl. Madryt
|
- |
Club Brugge
|
|
2018-10-07 |
Atl. Madryt
|
- |
Betis
|
|
2018-10-20 |
Villarreal
|
- |
Atl. Madryt
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
5.50 |
3.50 |
1.80 |
| Prawdopodobieństwo |
25% |
34% |
41% |
|
2 @ 1.80 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
2.04 |
1.16 |
| Prawdopodobieństwo |
25% |
75% |
|
X2 @ 1.16 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.40 |
3.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
68% |
32% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.40 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.25 |
1.61 |
| Prawdopodobieństwo |
|
43% |
57% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.61 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.33 |
1.22 |
| Prawdopodobieństwo |
|
24% |
76% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.22 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.04 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
46% |
54% |
|
Nie @ 1.70 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-18 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!