I liga - Polska
sobota, 17.10.2026
14:30
Miedź Legnica
Stal Mielec
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Legnica |
| Na wyjeździe: |
Mielec |
| Odległość: |
383.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Miejski Legnica
|
| Pojemność: |
6 200 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
14:30 (15:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.62 |
3.80 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.10 |
| 52% |
21% |
27% |
1.62 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 85% |
15% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
25% |
75% |
Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania
|
2026-05-02 |
Miedź Legnica
|
1 - 0 |
Stal Mielec
|
|
2025-10-26 |
Stal Mielec
|
1 - 2 |
Miedź Legnica
|
|
2023-04-17 |
Stal Mielec
|
1 - 1 |
Miedź Legnica
|
|
2022-10-02 |
Miedź Legnica
|
0 - 2 |
Stal Mielec
|
|
2020-06-02 |
Miedź Legnica
|
1 - 2 |
Stal Mielec
|
|
2019-08-26 |
Stal Mielec
|
1 - 0 |
Miedź Legnica
|
|
2018-04-11 |
Stal Mielec
|
1 - 1 |
Miedź Legnica
|
|
2017-08-27 |
Miedź Legnica
|
0 - 0 |
Stal Mielec
|
|
2017-05-17 |
Miedź Legnica
|
1 - 2 |
Stal Mielec
|
|
2016-10-22 |
Stal Mielec
|
1 - 0 |
Miedź Legnica
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
5 |
|
6 |
3 |
0 |
| 20% |
30% |
50% |
|
60% |
30% |
0% |
Miedź Legnica ostatnie 12 mecze
|
2026-10-11 |
Odra Opole
|
1 - 0 |
Miedź Legnica
|
|
2026-10-03 |
Zagłębie Lubin
|
1 - 0 |
Miedź Legnica
|
|
2026-09-19 |
Miedź Legnica
|
2 - 3 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-09-13 |
Lechia Gdańsk
|
2 - 1 |
Miedź Legnica
|
|
2026-09-05 |
Miedź Legnica
|
1 - 1 |
Chrobry Głogów
|
|
2026-09-02 |
Miedź Legnica
|
0 - 1 |
Chrobry Głogów
|
|
2026-08-30 |
Miedź Legnica
|
2 - 1 |
Warta Poznan
|
|
2026-08-23 |
Miedź Legnica
|
2 - 0 |
Arka Gdynia
|
|
2026-08-16 |
Unia Skierniewice
|
0 - 3 |
Miedź Legnica
|
|
2026-08-08 |
Miedź Legnica
|
0 - 1 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-08-02 |
Ruch Chorzów
|
0 - 2 |
Miedź Legnica
|
|
2026-07-27 |
Miedź Legnica
|
1 - 1 |
Podbeskidzie
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
4 |
1 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
33% |
8% |
Stal Mielec ostatnie 12 mecze
|
2026-10-11 |
Stal Mielec
|
2 - 1 |
Warta Poznan
|
|
2026-09-19 |
Lechia Gdańsk
|
7 - 1 |
Stal Mielec
|
|
2026-09-14 |
Stal Mielec
|
1 - 2 |
Termalica
|
|
2026-09-05 |
Stal Mielec
|
1 - 1 |
Odra Opole
|
|
2026-09-02 |
Górnik Łęczna
|
2 - 2 |
Stal Mielec
|
|
2026-08-29 |
Pogoń Siedlce
|
2 - 0 |
Stal Mielec
|
|
2026-08-23 |
LKS Lodz
|
4 - 0 |
Stal Mielec
|
|
2026-08-16 |
Stal Mielec
|
5 - 2 |
Polonia Bytom
|
|
2026-08-08 |
Stal Mielec
|
1 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-08-02 |
Stal Mielec
|
3 - 3 |
Podbeskidzie
|
|
2026-07-26 |
Unia Skierniewice
|
1 - 2 |
Stal Mielec
|
|
2026-05-24 |
Stal Mielec
|
4 - 1 |
Polonia Bytom
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
12 |
9 |
6 |
| 33% |
33% |
33% |
|
100% |
75% |
50% |
Tabela I liga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Pogon Grodzisk M. |
10 |
6 |
3 |
1 |
19 |
8 |
+11 |
21 |
| 2 |
Polonia Warszawa |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
17 |
| 3 |
Termalica |
10 |
5 |
2 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
17 |
| 4 |
Lechia Gdańsk |
10 |
5 |
1 |
4 |
19 |
16 |
+3 |
16 |
| 5 |
Warta Poznan |
10 |
5 |
0 |
5 |
18 |
15 |
+3 |
15 |
| 6 |
LKS Lodz |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 7 |
Ruch Chorzów |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
11 |
0 |
15 |
| 8 |
Miedź Legnica |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
10 |
+4 |
14 |
| 9 |
Stal Rzeszow |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
17 |
-6 |
14 |
| 10 |
Chrobry Głogów |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 11 |
Pogoń Siedlce |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 12 |
Odra Opole |
10 |
3 |
3 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
12 |
| 13 |
Polonia Bytom |
10 |
2 |
6 |
2 |
15 |
17 |
-2 |
12 |
| 14 |
Stal Mielec |
10 |
3 |
3 |
4 |
16 |
24 |
-8 |
12 |
| 15 |
Podbeskidzie |
10 |
1 |
8 |
1 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 16 |
Arka Gdynia |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 17 |
Unia Skierniewice |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 18 |
Puszcza |
10 |
3 |
0 |
7 |
11 |
14 |
-3 |
9 |
Chronologia meczów w lidze
| Miedź Legnica |
|
| Stal Mielec |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Miedź Legnica |
Stal Mielec |
| 1 |
Pogon Grodzisk M. |
0 - 1 |
|
| 2 |
Polonia Warszawa |
|
|
| 3 |
Termalica |
|
|
| 4 |
Lechia Gdańsk |
|
7 - 1 |
| 5 |
Warta Poznan |
2 - 1 |
|
| 6 |
LKS Lodz |
|
4 - 0 |
| 7 |
Ruch Chorzów |
|
|
| 8 |
Miedź Legnica |
- |
|
| 9 |
Stal Rzeszow |
2 - 3 |
|
| 10 |
Chrobry Głogów |
1 - 1 |
|
| 11 |
Pogoń Siedlce |
|
2 - 0 |
| 12 |
Odra Opole |
|
|
| 13 |
Polonia Bytom |
|
|
| 14 |
Stal Mielec |
|
- |
| 15 |
Podbeskidzie |
1 - 1 |
|
| 16 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
|
| 17 |
Unia Skierniewice |
|
1 - 2 |
| 18 |
Puszcza |
|
|
Statystyki drużyny
| |
Miedź Legnica |
Stal Mielec |
| Zwycięstwa |
4 |
3 |
| Remisy |
2 |
3 |
| Porażki |
4 |
4 |
| Bramki dla |
14 |
16 |
| Bramki przeciw |
10 |
24 |
| Średnie bramki strzelone |
1.40 |
1.60 |
| Średnie bramki stracone |
1.00 |
2.40 |
| Mecze bramki strzelone |
80% |
80% |
| Mecze bramki stracone |
70% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
50% |
80% |
| Powyżej 1.5 |
80% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
40% |
70% |
| Powyżej 3.5 |
10% |
40% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
2 |
1 |
| Remisy |
2 |
0 |
| Porażki |
2 |
3 |
| Bramki dla |
8 |
3 |
| Bramki przeciw |
7 |
14 |
| Średnie bramki strzelone |
1.33 |
0.75 |
| Średnie bramki stracone |
1.17 |
3.50 |
| Mecze bramki strzelone |
83% |
50% |
| Mecze bramki stracone |
83% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
67% |
50% |
| Powyżej 1.5 |
83% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
33% |
75% |
| Powyżej 3.5 |
17% |
50% |
Ogólne statystyki dla I liga
| Mecze (90) |
| Zwycięstwa u siebie |
41% |
| Remisy |
27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
32% |
| Mecze rozegrane |
29% |
| Bramki (246) |
| Bramki na mecz |
2.73 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.48 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.26 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
56% |
| Powyżej 1.5 |
76% |
| Powyżej 2.5 |
51% |
| Powyżej 3.5 |
28% |
Miedź Legnica kolejne 6 mecze
|
2026-10-23 |
Polonia Warszawa
|
- |
Miedź Legnica
|
|
2026-10-31 |
Miedź Legnica
|
- |
Termalica
|
|
2026-11-07 |
Puszcza
|
- |
Miedź Legnica
|
|
2026-11-21 |
Miedź Legnica
|
- |
LKS Lodz
|
|
2026-11-28 |
Miedź Legnica
|
- |
Polonia Bytom
|
|
2026-12-05 |
Pogoń Siedlce
|
- |
Miedź Legnica
|
Stal Mielec kolejne 6 mecze
|
2026-10-24 |
Stal Mielec
|
- |
Chrobry Głogów
|
|
2026-10-30 |
Pogon Grodzisk M.
|
- |
Stal Mielec
|
|
2026-11-07 |
Stal Mielec
|
- |
Ruch Chorzów
|
|
2026-11-21 |
Polonia Warszawa
|
- |
Stal Mielec
|
|
2026-11-28 |
Puszcza
|
- |
Stal Mielec
|
|
2026-12-05 |
Stal Mielec
|
- |
Arka Gdynia
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.62 |
3.80 |
4.20 |
| Prawdopodobieństwo |
52% |
21% |
27% |
|
1 @ 1.62 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.20 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
65% |
35% |
|
1X @ 1.20 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.14 |
5.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
85% |
15% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.14 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.50 |
2.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
53% |
47% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.50 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.20 |
1.62 |
| Prawdopodobieństwo |
|
25% |
75% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.62 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.53 |
2.38 |
| Prawdopodobieństwo |
|
61% |
39% |
|
Tak @ 1.53 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-16 00:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!