Superliga - Słowacja
niedziela, 18.02.2018
13:00
13:00

Michalovce

Slovan Br.
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Michalovce |
| Na wyjeździe: | Bratysława |
| Odległość: | 361.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Zemplin |
| Pojemność: | 4 500 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 13:00 (14:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.00 | 3.75 | 1.53 | X2 | 2.37 | 1.14 | |||
| 22% | 33% | 45% | 1.14 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.76 | 1.64 | 2.20 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 74% | 26% | 51% | 49% | 25% | 75% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-19 | Slovan Br. | 3 - 1 | Michalovce |
| 2017-05-27 | Michalovce | 1 - 3 | Slovan Br. |
| 2017-04-11 | Slovan Br. | 1 - 0 | Michalovce |
| 2017-04-04 | Michalovce | 1 - 2 | Slovan Br. |
| 2017-03-05 | Slovan Br. | 3 - 1 | Michalovce |
| 2016-10-01 | Slovan Br. | 3 - 1 | Michalovce |
| 2016-05-13 | Michalovce | 1 - 1 | Slovan Br. |
| 2016-03-09 | Slovan Br. | 1 - 0 | Michalovce |
| 2015-09-23 | Michalovce | 1 - 2 | Slovan Br. |
| 2006-04-08 | Michalovce | 1 - 1 | Slovan Br. |
| 2005-09-10 | Slovan Br. | 0 - 0 | Michalovce |
| 2005-04-13 | Michalovce | 0 - 0 | Slovan Br. |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 8 | 6 | 4 | |
| 0% | 33% | 67% | 67% | 50% | 33% |
Michalovce ostatnie 12 mecze
| 2017-12-09 | Senica | 1 - 1 | Michalovce |
| 2017-12-02 | Michalovce | 1 - 1 | Ruzomberok |
| 2017-11-28 | Michalovce | 1 - 1 | Trencin |
| 2017-11-25 | Z. Moravce | 0 - 1 | Michalovce |
| 2017-11-03 | Presov | 1 - 0 | Michalovce |
| 2017-10-28 | Michalovce | 2 - 1 | Podbrezova |
| 2017-10-21 | Michalovce | 0 - 0 | Nitra |
| 2017-10-18 | TJ Iskra Borcice | 2 - 0 | Michalovce |
| 2017-10-14 | Michalovce | 0 - 3 | Trnava |
| 2017-09-30 | Zilina | 2 - 1 | Michalovce |
| 2017-09-24 | Michalovce | 1 - 2 | Dun. Streda |
| 2017-09-19 | Slovan Br. | 3 - 1 | Michalovce |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 8% |
Slovan Br. ostatnie 12 mecze
| 2018-02-04 | Zenit Petersburg | 0 - 0 | Slovan Br. |
| 2017-12-10 | Ruzomberok | 0 - 1 | Slovan Br. |
| 2017-12-02 | Slovan Br. | 1 - 1 | Trencin |
| 2017-11-25 | Podbrezova | 1 - 1 | Slovan Br. |
| 2017-11-19 | Slovan Br. | 1 - 0 | Trnava |
| 2017-11-03 | Dun. Streda | 2 - 1 | Slovan Br. |
| 2017-10-28 | Slovan Br. | 2 - 2 | Senica |
| 2017-10-21 | Z. Moravce | 3 - 2 | Slovan Br. |
| 2017-10-18 | Slovan Br. | 3 - 1 | Nitra |
| 2017-10-14 | Slovan Br. | 3 - 2 | Presov |
| 2017-09-30 | Slovan Br. | 1 - 1 | Nitra |
| 2017-09-24 | Zilina | 3 - 2 | Slovan Br. |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Tabela Superliga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trnava | 20 | +17 | 46 |
| 2 | Zilina | 19 | +12 | 34 |
| 3 | Slovan Br. | 19 | +12 | 34 |
| 4 | Dun. Streda | 19 | +5 | 32 |
| 5 | Ruzomberok | 19 | +12 | 31 |
| 6 | Trencin | 19 | +17 | 29 |
| 7 | Nitra | 19 | +6 | 28 |
| 8 | Z. Moravce | 20 | -3 | 25 |
| 9 | Michalovce | 19 | -6 | 20 |
| 10 | Podbrezova | 19 | -22 | 14 |
| 11 | Presov | 19 | -27 | 13 |
| 12 | Senica | 19 | -23 | 11 |
Chronologia meczów w lidze
| Michalovce | |
| Slovan Br. | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Michalovce | Slovan Br. |
|---|---|---|---|
| 1 | Trnava | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 2 | Zilina | 3 - 2 | |
| 3 | Slovan Br. | - | |
| 4 | Dun. Streda | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Ruzomberok | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Trencin | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Nitra | 0 - 0 | |
| 8 | Z. Moravce | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 9 | Michalovce | - | |
| 10 | Podbrezova | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Presov | 0 - 1 | 1 - 5 |
| 12 | Senica | 2 - 1 | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Michalovce | Slovan Br. | |
| Pozycja | 9 | 3 |
| Punkty | 20 | 34 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 5 |
| Punkty | 12 | 12 |
Forma w lidze
| Michalovce | Slovan Br. | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
5 9 |
9
7 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 3 |
3
3 3 |
Bramki w lidze
| Michalovce | Slovan Br. | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
16
22 |
37
25 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
9
10 |
17
14 |
Ogólne statystyki dla Superliga
| Mecze (115) | |
| Zwycięstwa u siebie | 48% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (317) | |
| Bramki na mecz | 2.76 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.51 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.24 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 80% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 68% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 55% |
| Powyżej 1.5 | 72% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 28% |
Michalovce kolejne 6 mecze
| 2018-02-24 | Dun. Streda | - | Michalovce |
| 2018-03-03 | Michalovce | - | Zilina |
| 2018-03-10 | Michalovce | - | Presov |
| 2018-03-17 | Podbrezova | - | Michalovce |
| 2018-03-31 | Michalovce | - | Nitra |
| 2018-04-07 | Senica | - | Michalovce |
Slovan Br. kolejne 6 mecze
| 2018-02-24 | Slovan Br. | - | Zilina |
| 2018-03-03 | Nitra | - | Slovan Br. |
| 2018-03-11 | Zilina | - | Slovan Br. |
| 2018-03-14 | Slovan Br. | - | L. Mikulas |
| 2018-03-18 | Slovan Br. | - | Dun. Streda |
| 2018-03-31 | Slovan Br. | - | Ruzomberok |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.00 | 3.75 | 1.53 |
| Prawdopodobieństwo | 22% | 33% | 45% |
| X2 @ 1.14 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.14 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.23 | 3.76 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.23 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.64 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.64 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.40 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.78 | 1.93 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Tak @ 1.78 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-18 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!