Championnat National - Algieria
niedziela, 18.10.2026
17:45
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Rouissat |
| Na wyjeździe: |
Bechar |
| Odległość: |
714.6 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
17:45 (17:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
2.80 |
3.75 |
1 |
|
|
|
1.23 |
1.71 |
| 72% |
21% |
7% |
2.00 |
|
|
|
90% |
10% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.60 |
2.20 |
|
|
|
2.90 |
1.36 |
|
|
|
6.00 |
1.11 |
| 47% |
53% |
|
|
|
17% |
83% |
|
|
|
16% |
84% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
|
2026-01-24 |
MB Rouissat
|
1 - 0 |
Saoura
|
|
2025-08-21 |
Saoura
|
1 - 2 |
MB Rouissat
|
MB Rouissat ostatnie 12 mecze
|
2026-10-14 |
CR Temouchent
|
0 - 2 |
MB Rouissat
|
|
2026-10-08 |
MB Rouissat
|
1 - 0 |
USM Alger
|
|
2026-09-18 |
MC Alger
|
2 - 0 |
MB Rouissat
|
|
2026-09-12 |
MB Rouissat
|
2 - 0 |
Olympique Akbou
|
|
2026-09-04 |
JS Kabylie
|
1 - 0 |
MB Rouissat
|
|
2026-06-05 |
USM Khenchela
|
1 - 0 |
MB Rouissat
|
|
2026-05-30 |
MB Rouissat
|
1 - 0 |
USM Alger
|
|
2026-05-19 |
MB Rouissat
|
2 - 1 |
Paradou
|
|
2026-05-08 |
MC Alger
|
1 - 1 |
MB Rouissat
|
|
2026-04-17 |
MB Rouissat
|
1 - 1 |
JS Kabylie
|
|
2026-04-09 |
Oran
|
2 - 1 |
MB Rouissat
|
|
2026-04-03 |
MB Rouissat
|
1 - 1 |
Olympique Akbou
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
2 |
0 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
17% |
0% |
Saoura ostatnie 12 mecze
|
2026-10-13 |
USM Alger
|
1 - 0 |
Saoura
|
|
2026-10-08 |
Saoura
|
0 - 0 |
Olympique Akbou
|
|
2026-09-22 |
Biskra
|
0 - 0 |
Saoura
|
|
2026-09-18 |
JS El Biar
|
4 - 0 |
Saoura
|
|
2026-08-11 |
ES Ben Aknoun
|
2 - 2 |
Saoura
|
|
2026-06-05 |
Saoura
|
3 - 1 |
Constantine
|
|
2026-05-20 |
MC El Bayadh
|
0 - 0 |
Saoura
|
|
2026-05-12 |
Saoura
|
0 - 0 |
Belouizdad
|
|
2026-05-07 |
ES Mostaganem
|
0 - 4 |
Saoura
|
|
2026-04-17 |
Saoura
|
3 - 0 |
USM Khenchela
|
|
2026-04-11 |
Paradou
|
1 - 1 |
Saoura
|
|
2026-04-05 |
Saoura
|
2 - 1 |
MC Alger
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
7 |
6 |
4 |
| 33% |
50% |
17% |
|
58% |
50% |
33% |
Tabela Championnat National
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Oran |
5 |
4 |
1 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
13 |
| 2 |
Belouizdad |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
13 |
| 3 |
USM Alger |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
10 |
| 4 |
MB Rouissat |
5 |
3 |
0 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
9 |
| 5 |
MC Alger |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
7 |
| 6 |
JS El Biar |
6 |
2 |
1 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
7 |
| 7 |
JS Kabylie |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
7 |
| 8 |
Olympique Akbou |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 9 |
Constantine |
6 |
2 |
1 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
7 |
| 10 |
ES Ben Aknoun |
5 |
1 |
3 |
1 |
7 |
7 |
0 |
6 |
| 11 |
Setif |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
5 |
| 12 |
USM Khenchela |
5 |
1 |
2 |
2 |
3 |
3 |
0 |
5 |
| 13 |
CR Temouchent |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
4 |
| 14 |
ASO Chlef |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
2 |
| 15 |
Saoura |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
2 |
| 16 |
Biskra |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
2 |
Chronologia meczów w lidze
| MB Rouissat |
|
| Saoura |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
MB Rouissat |
Saoura |
| 1 |
Oran |
|
|
| 2 |
Belouizdad |
|
|
| 3 |
USM Alger |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
MB Rouissat |
- |
|
| 5 |
MC Alger |
|
|
| 6 |
JS El Biar |
|
4 - 0 |
| 7 |
JS Kabylie |
|
|
| 8 |
Olympique Akbou |
2 - 0 |
|
| 9 |
Constantine |
|
|
| 10 |
ES Ben Aknoun |
|
|
| 11 |
Setif |
|
|
| 12 |
USM Khenchela |
|
|
| 13 |
CR Temouchent |
|
|
| 14 |
ASO Chlef |
|
|
| 15 |
Saoura |
|
- |
| 16 |
Biskra |
|
0 - 0 |
Statystyki drużyny
| |
MB Rouissat |
Saoura |
| Zwycięstwa |
3 |
0 |
| Remisy |
0 |
2 |
| Porażki |
2 |
2 |
| Bramki dla |
5 |
0 |
| Bramki przeciw |
3 |
5 |
| Średnie bramki strzelone |
1.00 |
0.00 |
| Średnie bramki stracone |
0.60 |
1.25 |
| Mecze bramki strzelone |
60% |
0% |
| Mecze bramki stracone |
40% |
50% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
0% |
| Powyżej 1.5 |
60% |
25% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
25% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
25% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
2 |
0 |
| Remisy |
0 |
1 |
| Porażki |
0 |
2 |
| Bramki dla |
3 |
0 |
| Bramki przeciw |
0 |
5 |
| Średnie bramki strzelone |
1.50 |
0.00 |
| Średnie bramki stracone |
0.00 |
1.67 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
0% |
| Mecze bramki stracone |
0% |
67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
0% |
| Powyżej 1.5 |
50% |
33% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
33% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
33% |
Ogólne statystyki dla Championnat National
| Mecze (39) |
| Zwycięstwa u siebie |
49% |
| Remisy |
28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
23% |
| Mecze rozegrane |
16% |
| Bramki (85) |
| Bramki na mecz |
2.18 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.38 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
0.79 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
46% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
31% |
| Powyżej 1.5 |
56% |
| Powyżej 2.5 |
28% |
| Powyżej 3.5 |
23% |
MB Rouissat kolejne 6 mecze
|
2026-10-24 |
Setif
|
- |
MB Rouissat
|
|
2026-10-24 |
ASO Chlef
|
- |
MB Rouissat
|
|
2026-10-31 |
MB Rouissat
|
- |
Belouizdad
|
|
2026-11-07 |
Biskra
|
- |
MB Rouissat
|
|
2026-11-21 |
MB Rouissat
|
- |
Constantine
|
|
2026-11-28 |
USM Khenchela
|
- |
MB Rouissat
|
Saoura kolejne 6 mecze
|
2026-10-24 |
Saoura
|
- |
Constantine
|
|
2026-10-24 |
Saoura
|
- |
ES Ben Aknoun
|
|
2026-10-31 |
Oran
|
- |
Saoura
|
|
2026-11-07 |
Saoura
|
- |
JS Kabylie
|
|
2026-11-21 |
MC Alger
|
- |
Saoura
|
|
2026-11-28 |
Saoura
|
- |
CR Temouchent
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.00 |
2.80 |
3.75 |
| Prawdopodobieństwo |
72% |
21% |
7% |
|
1 @ 2.00 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.23 |
1.71 |
| Prawdopodobieństwo |
90% |
10% |
|
1X @ 1.23 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.60 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
47% |
53% |
|
Poniżej 1.5 @ 2.20 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.90 |
1.36 |
| Prawdopodobieństwo |
|
17% |
83% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.36 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
6.00 |
1.11 |
| Prawdopodobieństwo |
|
16% |
84% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.11 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.35 |
1.51 |
| Prawdopodobieństwo |
|
10% |
90% |
|
Nie @ 1.51 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-18 16:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!