1. deild karla - Islandia
sobota, 19.05.2018
15:00
15:00

Magni

Olafsvik
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Grenivik |
| Na wyjeździe: | Olafsvik |
| Odległość: | 281.3 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (14:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 4.00 | 1.53 | 2 | 2.37 | 1.16 | |||
| 26% | 32% | 42% | 1.53 | 24% | 76% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.26 | 1.62 | 2.25 | 2.51 | 1.47 | ||||||
| 95% | 5% | 54% | 46% | 33% | 67% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Magni ostatnie 3 mecze
| 2018-05-12 | Haukar | 3 - 1 | Magni |
| 2018-05-05 | Kopavogur | 3 - 0 | Magni |
| 2018-05-01 | Magni | 1 - 3 | Fjolnir |
Olafsvik ostatnie 12 mecze
| 2018-05-12 | Kopavogur | 1 - 1 | Olafsvik |
| 2018-05-05 | IR Reykjavik | 0 - 2 | Olafsvik |
| 2018-03-17 | Olafsvik | 1 - 0 | Keflavik |
| 2018-03-14 | Fjolnir | 2 - 3 | Olafsvik |
| 2018-03-10 | Stjarnan | 3 - 0 | Olafsvik |
| 2018-03-04 | Olafsvik | 1 - 1 | Leiknir R. |
| 2018-02-25 | Haukar | 2 - 3 | Olafsvik |
| 2017-09-30 | Akranes | 0 - 0 | Olafsvik |
| 2017-09-24 | Olafsvik | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2017-09-18 | Olafsvik | 1 - 3 | Vikingur R. |
| 2017-09-14 | Stjarnan | 3 - 0 | Olafsvik |
| 2017-09-09 | Olafsvik | 4 - 4 | Fjolnir |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Tabela 1. deild karla
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Akranes | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Fram | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Kopavogur | 3 | +5 | 7 |
| 4 | Olafsvik | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Njardvik | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Haukar | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Throttur | 3 | 0 | 4 |
| 8 | IR Reykjavik | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Thor Akureyri | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Selfoss | 3 | -4 | 1 |
| 11 | Leiknir R. | 3 | -5 | 0 |
| 12 | Magni | 2 | -5 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Magni | |
| Olafsvik | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Magni | Olafsvik |
|---|---|---|---|
| 1 | Akranes | ||
| 2 | Fram | ||
| 3 | Kopavogur | 1 - 1 | |
| 4 | Olafsvik | - | |
| 5 | Njardvik | ||
| 6 | Haukar | ||
| 7 | Throttur | ||
| 8 | IR Reykjavik | 0 - 2 | |
| 9 | Thor Akureyri | ||
| 10 | Selfoss | ||
| 11 | Leiknir R. | ||
| 12 | Magni | - |
Pozycja w lidze
| Magni | Olafsvik | |
| Pozycja | 12 | 4 |
| Punkty | 0 | 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 11 | 2 |
| Punkty | 0 | 4 |
Forma w lidze
| Magni | Olafsvik | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 2 |
1
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
1
1 0 |
Bramki w lidze
| Magni | Olafsvik | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
6 |
3
1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
3
1 |
Ogólne statystyki dla 1. deild karla
| Mecze (16) | |
| Zwycięstwa u siebie | 38% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 38% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (49) | |
| Bramki na mecz | 3.06 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.62 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.44 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 81% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 62% |
| Powyżej 1.5 | 88% |
| Powyżej 2.5 | 62% |
| Powyżej 3.5 | 50% |
Magni kolejne 6 mecze
| 2018-05-26 | Selfoss | - | Magni |
| 2018-06-03 | Magni | - | Throttur |
| 2018-06-09 | Leiknir R. | - | Magni |
| 2018-06-13 | Magni | - | Thor Akureyri |
| 2018-06-20 | Akranes | - | Magni |
| 2018-06-30 | Magni | - | Njardvik |
Olafsvik kolejne 6 mecze
| 2018-05-25 | Haukar | - | Olafsvik |
| 2018-05-30 | Fram | - | Olafsvik |
| 2018-06-03 | Selfoss | - | Olafsvik |
| 2018-06-08 | Throttur | - | Olafsvik |
| 2018-06-13 | Olafsvik | - | Leiknir R. |
| 2018-06-20 | Thor Akureyri | - | Olafsvik |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.75 | 4.00 | 1.53 |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 32% | 42% |
| 2 @ 1.53 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.16 |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.19 | 4.26 | |
| Prawdopodobieństwo | 95% | 5% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.19 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.62 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.62 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.51 | 1.47 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.47 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.69 | 2.06 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Tak @ 1.69 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-19 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!