Puchar Serbii - Serbia
środa, 26.09.2018
17:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Sabac |
| Na wyjeździe: |
Kragujevac |
| Odległość: |
126.5 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.28 |
4.50 |
9.00 |
1 |
|
|
|
1.04 |
3.50 |
| 45% |
36% |
19% |
1.28 |
|
|
|
87% |
13% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.28 |
1.29 |
| 73% |
27% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
28% |
72% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Macva ostatnie 12 mecze
|
2018-09-22 |
Rad
|
1 - 0 |
Macva
|
|
2018-09-15 |
Macva
|
0 - 2 |
Zemun
|
|
2018-08-31 |
Mladost
|
1 - 2 |
Macva
|
|
2018-08-26 |
Macva
|
1 - 3 |
Partizan
|
|
2018-08-19 |
Radnik
|
0 - 1 |
Macva
|
|
2018-08-11 |
Macva
|
0 - 0 |
Vojvodina
|
|
2018-08-03 |
Cukaricki
|
1 - 0 |
Macva
|
|
2018-07-28 |
Macva
|
1 - 0 |
Napredak
|
|
2018-07-23 |
Sp. Subotica
|
1 - 0 |
Macva
|
|
2018-06-30 |
Samara
|
2 - 0 |
Macva
|
|
2018-05-17 |
Zemun
|
1 - 1 |
Macva
|
|
2018-05-13 |
Macva
|
1 - 2 |
Javor
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
6 |
3 |
1 |
| 25% |
17% |
58% |
|
50% |
25% |
8% |
Radnicki 1923 ostatnie 12 mecze
|
2015-05-24 |
Vojvodina
|
3 - 1 |
Radnicki 1923
|
|
2015-05-16 |
Radnicki 1923
|
0 - 0 |
FK Jagodina
|
|
2015-05-13 |
Crvena zvezda
|
1 - 2 |
Radnicki 1923
|
|
2015-05-09 |
Radnicki 1923
|
2 - 3 |
Mladost
|
|
2015-05-03 |
OFK Belgrade
|
2 - 0 |
Radnicki 1923
|
|
2015-04-29 |
Radnicki 1923
|
1 - 2 |
Radnicki Nis
|
|
2015-04-25 |
Radnicki 1923
|
0 - 1 |
Cukaricki
|
|
2015-04-18 |
Rad
|
1 - 0 |
Radnicki 1923
|
|
2015-04-09 |
Radnicki 1923
|
0 - 0 |
Donji Srem
|
|
2015-04-04 |
Partizan
|
2 - 1 |
Radnicki 1923
|
|
2015-03-21 |
Radnicki 1923
|
2 - 1 |
FK Vozdovac
|
|
2015-03-14 |
Borac
|
2 - 0 |
Radnicki 1923
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
8 |
6 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
50% |
17% |
Tabela Super liga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Crvena zvezda |
8 |
7 |
1 |
0 |
23 |
4 |
+19 |
22 |
| 2 |
Radnicki Nis |
9 |
6 |
2 |
1 |
17 |
9 |
+8 |
20 |
| 3 |
Partizan |
9 |
6 |
2 |
1 |
9 |
3 |
+6 |
20 |
| 4 |
Cukaricki |
9 |
5 |
3 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
18 |
| 5 |
Mladost |
9 |
5 |
3 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
18 |
| 6 |
Napredak |
8 |
3 |
4 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
13 |
| 7 |
Rad |
9 |
4 |
1 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
13 |
| 8 |
Vojvodina |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 9 |
Macva |
9 |
3 |
1 |
5 |
5 |
9 |
-4 |
10 |
| 10 |
Zemun |
9 |
2 |
3 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 11 |
Backa |
9 |
2 |
3 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
9 |
| 12 |
Proleter N. Sad |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 13 |
FK Vozdovac |
9 |
2 |
2 |
5 |
6 |
11 |
-5 |
8 |
| 14 |
Radnik |
9 |
2 |
1 |
6 |
5 |
15 |
-10 |
7 |
| 15 |
Sp. Subotica |
9 |
2 |
1 |
6 |
6 |
17 |
-11 |
7 |
| 16 |
Dinamo Vranje |
9 |
1 |
0 |
8 |
2 |
17 |
-15 |
3 |
Macva kolejne 6 mecze
|
2018-09-30 |
Dinamo Vranje
|
- |
Macva
|
|
2018-10-06 |
Macva
|
- |
Backa
|
|
2018-10-20 |
Proleter N. Sad
|
- |
Macva
|
|
2018-10-24 |
Sp. Subotica
|
- |
Macva
|
|
2018-10-28 |
Macva
|
- |
Crvena zvezda
|
|
2018-10-31 |
Radnicki Nis
|
- |
Macva
|
Radnicki 1923 kolejne 6 mecze
|
2019-09-25 |
Backa
|
- |
Radnicki 1923
|
|
2020-10-21 |
Javor
|
- |
Radnicki 1923
|
|
2021-01-27 |
Metalac
|
- |
Radnicki 1923
|
|
2021-02-06 |
Radnicki 1923
|
- |
FK Jagodina
|
|
2021-02-10 |
Radnicki 1923
|
- |
OFK Belgrade
|
|
2021-06-23 |
Radnicki 1923
|
- |
Novi Pazar
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.28 |
4.50 |
9.00 |
| Prawdopodobieństwo |
45% |
36% |
19% |
|
1 @ 1.28 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.04 |
3.50 |
| Prawdopodobieństwo |
87% |
13% |
|
1X @ 1.04 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.26 |
3.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
73% |
27% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.26 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.95 |
1.85 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.85 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.28 |
1.29 |
| Prawdopodobieństwo |
|
28% |
72% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.29 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.50 |
1.48 |
| Prawdopodobieństwo |
|
37% |
63% |
|
Nie @ 1.48 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-26 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!