J. League Dywizja 2 - Japonia
niedziela, 12.08.2018
11:00
11:00

Machida

Chiba
3 - 3
(2 - 0, 1 - 3)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Machida |
| Na wyjeździe: | Chiba |
| Odległość: | 61.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Machida |
| Pojemność: | 8 924 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 11:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 3.00 | 1 | 1.40 | 1.61 | |||
| 50% | 22% | 28% | 2.30 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.60 | 2.30 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 74% | 26% | 63% | 37% | 39% | 61% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-15 | Chiba | 3 - 2 | Machida |
| 2017-11-05 | Chiba | 2 - 1 | Machida |
| 2017-02-26 | Machida | 0 - 1 | Chiba |
| 2016-07-16 | Machida | 2 - 3 | Chiba |
| 2016-04-17 | Chiba | 1 - 1 | Machida |
| 2012-08-12 | Chiba | 0 - 1 | Machida |
| 2012-05-13 | Machida | 1 - 6 | Chiba |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 5 | 5 | 4 | 3 | |
| 14% | 14% | 71% | 71% | 57% | 43% |
Machida ostatnie 12 mecze
| 2018-08-04 | Yokohama FC | 2 - 3 | Machida |
| 2018-07-25 | Machida | 2 - 1 | Kyoto |
| 2018-07-21 | Machida | 1 - 0 | Kanazawa |
| 2018-07-16 | Kumamoto | 2 - 3 | Machida |
| 2018-07-11 | Kashima | 5 - 1 | Machida |
| 2018-07-07 | Machida | 0 - 1 | Tochigi |
| 2018-06-30 | Avispa Fukuoka | 2 - 2 | Machida |
| 2018-06-24 | Machida | 0 - 0 | Albirex Niigata |
| 2018-06-17 | Gifu | 0 - 1 | Machida |
| 2018-06-10 | Tokushima | 1 - 2 | Machida |
| 2018-06-06 | Okayama | 0 - 0 | Machida |
| 2018-06-02 | Machida | 2 - 1 | Ehime |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 7 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 58% | 33% |
Chiba ostatnie 12 mecze
| 2018-08-04 | Chiba | 2 - 3 | Yamaga |
| 2018-07-29 | Albirex Niigata | 1 - 2 | Chiba |
| 2018-07-25 | Chiba | 2 - 1 | Kofu |
| 2018-07-21 | Kamatamare | 2 - 1 | Chiba |
| 2018-07-15 | Chiba | 3 - 4 | Kanazawa |
| 2018-07-11 | Kobe | 6 - 1 | Chiba |
| 2018-07-07 | Chiba | 1 - 3 | Omiya Ardija |
| 2018-06-30 | Tochigi | 0 - 1 | Chiba |
| 2018-06-23 | Yamaga | 4 - 2 | Chiba |
| 2018-06-16 | Chiba | 2 - 1 | Ehime |
| 2018-06-10 | Yamagata | 2 - 1 | Chiba |
| 2018-06-02 | Chiba | 2 - 2 | Renofa Yamaguchi |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 11 | 6 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 92% | 50% |
Tabela J. League Dywizja 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Yamaga | 28 | +17 | 56 |
| 2 | Oita | 28 | +15 | 50 |
| 3 | Machida | 26 | +13 | 49 |
| 4 | Avispa Fukuoka | 26 | +11 | 46 |
| 5 | Yokohama FC | 27 | +8 | 46 |
| 6 | Verdy | 28 | +10 | 45 |
| 7 | Renofa Yamaguchi | 26 | +2 | 42 |
| 8 | Omiya Ardija | 27 | +8 | 41 |
| 9 | Yamagata | 27 | +3 | 40 |
| 10 | Okayama | 27 | +2 | 38 |
| 11 | Kofu | 28 | +9 | 37 |
| 12 | Tokushima | 26 | +3 | 37 |
| 13 | Mito | 28 | +1 | 36 |
| 14 | Kanazawa | 28 | 0 | 36 |
| 15 | Tochigi | 28 | -5 | 35 |
| 16 | Chiba | 27 | -6 | 34 |
| 17 | Gifu | 28 | -5 | 32 |
| 18 | Ehime | 27 | -11 | 30 |
| 19 | Albirex Niigata | 28 | -14 | 29 |
| 20 | Kamatamare | 27 | -24 | 24 |
| 21 | Kumamoto | 28 | -20 | 23 |
| 22 | Kyoto | 27 | -17 | 22 |
Chronologia meczów w lidze
| Machida | |
| Chiba | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Machida | Chiba |
|---|---|---|---|
| 1 | Yamaga | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 2 | Oita | 4 - 0 | |
| 3 | Machida | - | |
| 4 | Avispa Fukuoka | 3 - 1 | |
| 5 | Yokohama FC | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 6 | Verdy | 2 - 1 | |
| 7 | Renofa Yamaguchi | 1 - 2 | |
| 8 | Omiya Ardija | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 9 | Yamagata | 2 - 1 | |
| 10 | Okayama | 1 - 3 | |
| 11 | Kofu | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Tokushima | 4 - 1 | |
| 13 | Mito | ||
| 14 | Kanazawa | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Tochigi | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Chiba | - | |
| 17 | Gifu | ||
| 18 | Ehime | 2 - 1 | |
| 19 | Albirex Niigata | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Kamatamare | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 21 | Kumamoto | 2 - 2 | |
| 22 | Kyoto | 2 - 1 |
Pozycja w lidze
| Machida | Chiba | |
| Pozycja | 3 | 16 |
| Punkty | 49 | 34 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 21 |
| Punkty | 24 | 11 |
Forma w lidze
| Machida | Chiba | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
14
7 5 |
10
4 13 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
3 3 |
3
2 8 |
Bramki w lidze
| Machida | Chiba | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
44
31 |
46
52 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
18
13 |
16
29 |
Ogólne statystyki dla J. League Dywizja 2
| Mecze (300) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (780) | |
| Bramki na mecz | 2.60 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.40 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.20 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 52% |
| Powyżej 1.5 | 68% |
| Powyżej 2.5 | 51% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Machida kolejne 6 mecze
| 2018-08-18 | Yamaga | - | Machida |
| 2018-08-26 | Machida | - | Gifu |
| 2018-09-01 | Kofu | - | Machida |
| 2018-09-09 | Machida | - | Mito |
| 2018-09-15 | Omiya Ardija | - | Machida |
| 2018-09-22 | Machida | - | Tokushima |
Chiba kolejne 6 mecze
| 2018-08-18 | Mito | - | Chiba |
| 2018-08-25 | Chiba | - | Verdy |
| 2018-09-01 | Renofa Yamaguchi | - | Chiba |
| 2018-09-09 | Okayama | - | Chiba |
| 2018-09-16 | Chiba | - | Avispa Fukuoka |
| 2018-09-23 | Chiba | - | Yokohama FC |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 3.40 | 3.00 |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 22% | 28% |
| 1 @ 2.30 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 1.61 |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Tak @ 1.50 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-12 08:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!