Ligue 1 - Francja
niedziela, 01.04.2018
20:00
20:00

Lyon

Toulouse
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Lyon |
| Na wyjeździe: | Toulouse |
| Odległość: | 359.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Parc Olympique Lyonnais |
| Pojemność: | 59 186 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| U siebie: | Paulo Fonseca (Por) |
| Na wyjeździe: | Jens Berthel Askou (Dan) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.75 | 8.00 | 1 | 1.09 | 3.00 | |||
| 52% | 31% | 17% | 1.39 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 74% | 26% | 51% | 49% | 28% | 72% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-20 | Toulouse | 1 - 2 | Lyon |
| 2017-03-12 | Lyon | 4 - 0 | Toulouse |
| 2016-10-29 | Toulouse | 1 - 2 | Lyon |
| 2016-04-23 | Toulouse | 2 - 3 | Lyon |
| 2015-10-23 | Lyon | 3 - 0 | Toulouse |
| 2015-01-11 | Lyon | 3 - 0 | Toulouse |
| 2014-08-16 | Toulouse | 2 - 1 | Lyon |
| 2014-04-23 | Toulouse | 0 - 0 | Lyon |
| 2013-12-05 | Lyon | 1 - 1 | Toulouse |
| 2013-04-14 | Lyon | 3 - 1 | Toulouse |
| 2012-11-25 | Toulouse | 3 - 0 | Lyon |
| 2012-04-18 | Toulouse | 3 - 0 | Lyon |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 10 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 83% | 25% |
Lyon ostatnie 12 mecze
| 2018-03-18 | Marsylia | 2 - 3 | Lyon |
| 2018-03-15 | Lyon | 2 - 3 | CSKA Moskwa |
| 2018-03-11 | Lyon | 1 - 0 | Caen |
| 2018-03-08 | CSKA Moskwa | 0 - 1 | Lyon |
| 2018-03-04 | Montpellier | 1 - 1 | Lyon |
| 2018-03-01 | Caen | 1 - 0 | Lyon |
| 2018-02-25 | Lyon | 1 - 1 | St. Etienne |
| 2018-02-22 | Villarreal | 0 - 1 | Lyon |
| 2018-02-18 | Lille | 2 - 2 | Lyon |
| 2018-02-15 | Lyon | 3 - 1 | Villarreal |
| 2018-02-11 | Lyon | 0 - 2 | Rennes |
| 2018-02-07 | Montpellier | 1 - 2 | Lyon |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Toulouse ostatnie 12 mecze
| 2018-03-17 | Toulouse | 2 - 2 | Strasbourg |
| 2018-03-11 | Toulouse | 1 - 2 | Marsylia |
| 2018-03-03 | Metz | 1 - 1 | Toulouse |
| 2018-02-24 | Toulouse | 3 - 3 | Monaco |
| 2018-02-17 | Amiens | 0 - 0 | Toulouse |
| 2018-02-10 | Toulouse | 0 - 1 | PSG |
| 2018-02-03 | Nice | 0 - 1 | Toulouse |
| 2018-01-27 | Toulouse | 1 - 0 | Troyes |
| 2018-01-23 | Bourg Peronnas | 2 - 0 | Toulouse |
| 2018-01-20 | Montpellier | 2 - 1 | Toulouse |
| 2018-01-17 | Toulouse | 1 - 1 | Nantes |
| 2018-01-14 | St. Etienne | 2 - 0 | Toulouse |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Tabela Ligue 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | +74 | 83 |
| 2 | Monaco | 30 | +42 | 66 |
| 3 | Marsylia | 31 | +26 | 62 |
| 4 | Lyon | 30 | +26 | 57 |
| 5 | Rennes | 30 | +3 | 45 |
| 6 | Nantes | 30 | 0 | 44 |
| 7 | Montpellier | 30 | +3 | 42 |
| 8 | Nice | 30 | -3 | 42 |
| 9 | St. Etienne | 30 | -11 | 39 |
| 10 | Dijon | 31 | -16 | 38 |
| 11 | Bordeaux | 30 | -6 | 37 |
| 12 | Angers | 31 | -6 | 35 |
| 13 | Caen | 30 | -14 | 35 |
| 14 | Guingamp | 30 | -15 | 35 |
| 15 | Strasbourg | 30 | -19 | 32 |
| 16 | Amiens | 30 | -9 | 31 |
| 17 | Toulouse | 30 | -12 | 30 |
| 18 | Troyes | 30 | -15 | 29 |
| 19 | Lille | 30 | -19 | 28 |
| 20 | Metz | 30 | -29 | 21 |
Chronologia meczów w lidze
| Lyon | |
| Toulouse | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Lyon | Toulouse |
|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 2 - 1 | 6 - 2 |
| 2 | Monaco | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 3 | Marsylia | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Lyon | - | |
| 5 | Rennes | 0 - 2 | |
| 6 | Nantes | 2 - 1 | |
| 7 | Montpellier | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Nice | 0 - 1 | |
| 9 | St. Etienne | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Dijon | 3 - 3 | 3 - 1 |
| 11 | Bordeaux | 3 - 3 | |
| 12 | Angers | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Caen | 1 - 0 | |
| 14 | Guingamp | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Strasbourg | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Amiens | 0 - 0 | |
| 17 | Toulouse | - | |
| 18 | Troyes | 0 - 0 | |
| 19 | Lille | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 20 | Metz | 2 - 0 | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Lyon | Toulouse | |
| Pozycja | 4 | 17 |
| Punkty | 57 | 30 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 5 | 16 |
| Punkty | 26 | 10 |
Forma w lidze
| Lyon | Toulouse | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
16
9 5 |
7
9 14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
5 2 |
2
4 9 |
Bramki w lidze
| Lyon | Toulouse | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
62
36 |
29
41 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
25
16 |
12
25 |
Ogólne statystyki dla Ligue 1
| Mecze (302) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (800) | |
| Bramki na mecz | 2.65 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.49 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.16 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 47% |
| Powyżej 1.5 | 74% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 26% |
Lyon kolejne 6 mecze
| 2018-04-08 | Metz | - | Lyon |
| 2018-04-14 | Lyon | - | Amiens |
| 2018-04-20 | Dijon | - | Lyon |
| 2018-04-28 | Lyon | - | Nantes |
| 2018-05-06 | Lyon | - | Troyes |
| 2018-05-12 | Strasbourg | - | Lyon |
Toulouse kolejne 6 mecze
| 2018-04-07 | Toulouse | - | Dijon |
| 2018-04-14 | Caen | - | Toulouse |
| 2018-04-21 | Toulouse | - | Angers |
| 2018-04-25 | Caen | - | Toulouse |
| 2018-04-29 | Rennes | - | Toulouse |
| 2018-05-06 | Toulouse | - | Lille |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 4.75 | 8.00 |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 31% | 17% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.09 | 3.00 |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.39 | |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.39 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% | |
| Tak @ 1.95 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-01 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!