Super League - Szwajcaria
czwartek, 10.05.2018
15:00
15:00

Lugano

Lausanne
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Lugano |
| Na wyjeździe: | Lozanna |
| Odległość: | 187.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadio Cornaredo |
| Pojemność: | 6 330 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.64 | 4.00 | 5.00 | 1 | 1.18 | 2.29 | |||
| 44% | 20% | 36% | 1.64 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 78% | 22% | 56% | 44% | 30% | 70% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-02 | Lausanne | 2 - 1 | Lugano |
| 2017-12-10 | Lugano | 1 - 2 | Lausanne |
| 2017-08-09 | Lausanne | 2 - 3 | Lugano |
| 2017-05-28 | Lausanne | 1 - 2 | Lugano |
| 2017-03-04 | Lugano | 2 - 1 | Lausanne |
| 2016-10-02 | Lausanne | 4 - 1 | Lugano |
| 2016-08-27 | Lugano | 1 - 1 | Lausanne |
| 2015-05-16 | Lausanne | 0 - 1 | Lugano |
| 2015-04-12 | Lugano | 2 - 1 | Lausanne |
| 2014-09-28 | Lugano | 2 - 1 | Lausanne |
| 2014-07-19 | Lausanne | 1 - 1 | Lugano |
| 2011-05-16 | Lausanne | 3 - 1 | Lugano |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 9 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 75% | 25% |
Lugano ostatnie 12 mecze
| 2018-05-05 | Luzern | 2 - 0 | Lugano |
| 2018-04-29 | Lugano | 2 - 1 | St. Gallen |
| 2018-04-21 | Grasshoppers | 4 - 3 | Lugano |
| 2018-04-18 | Sion | 0 - 1 | Lugano |
| 2018-04-14 | Lugano | 1 - 1 | Thun |
| 2018-04-08 | Lugano | 0 - 1 | Basel |
| 2018-04-02 | Lausanne | 2 - 1 | Lugano |
| 2018-03-18 | Lugano | 1 - 2 | Luzern |
| 2018-03-10 | Zurich | 3 - 0 | Lugano |
| 2018-03-04 | Lugano | 2 - 4 | Young Boys |
| 2018-02-25 | St. Gallen | 3 - 0 | Lugano |
| 2018-02-17 | Lugano | 1 - 0 | Grasshoppers |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 7 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 58% | 17% |
Lausanne ostatnie 12 mecze
| 2018-05-06 | Zurich | 1 - 1 | Lausanne |
| 2018-04-28 | Lausanne | 0 - 1 | Grasshoppers |
| 2018-04-22 | Young Boys | 4 - 1 | Lausanne |
| 2018-04-19 | Lausanne | 0 - 1 | Luzern |
| 2018-04-15 | Basel | 2 - 1 | Lausanne |
| 2018-04-08 | Lausanne | 0 - 2 | Sion |
| 2018-04-02 | Lausanne | 2 - 1 | Lugano |
| 2018-03-18 | Thun | 0 - 0 | Lausanne |
| 2018-03-14 | Lausanne | 1 - 1 | Basel |
| 2018-03-10 | Lausanne | 1 - 4 | St. Gallen |
| 2018-03-03 | Grasshoppers | 0 - 0 | Lausanne |
| 2018-02-18 | Sion | 3 - 1 | Lausanne |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Tabela Super League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 33 | +44 | 78 |
| 2 | Basel | 33 | +35 | 65 |
| 3 | Luzern | 34 | 0 | 52 |
| 4 | Zurich | 34 | +3 | 45 |
| 5 | St. Gallen | 34 | -16 | 45 |
| 6 | Thun | 34 | -15 | 39 |
| 7 | Grasshoppers | 34 | -8 | 38 |
| 8 | Lugano | 33 | -17 | 38 |
| 9 | Sion | 34 | -7 | 36 |
| 10 | Lausanne | 33 | -19 | 32 |
Chronologia meczów w lidze
| Lugano | |
| Lausanne | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Lugano | Lausanne |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 2 - 4 | 4 - 1 |
| 2 | Basel | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Luzern | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Zurich | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | St. Gallen | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 6 | Thun | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Grasshoppers | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Lugano | - | 1 - 2 |
| 9 | Sion | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | Lausanne | 1 - 2 | - |
Pozycja w lidze
| Lugano | Lausanne | |
| Pozycja | 8 | 10 |
| Punkty | 38 | 32 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 10 |
| Punkty | 17 | 16 |
Forma w lidze
| Lugano | Lausanne | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
11
5 17 |
8
8 17 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
2 9 |
4
4 8 |
Bramki w lidze
| Lugano | Lausanne | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
34
51 |
43
62 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
16
24 |
19
29 |
Ogólne statystyki dla Super League
| Mecze (168) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 21% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 37% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (498) | |
| Bramki na mecz | 2.96 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.58 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.39 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 77% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 58% |
| Powyżej 1.5 | 80% |
| Powyżej 2.5 | 57% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
Lugano kolejne 6 mecze
| 2018-05-13 | Young Boys | - | Lugano |
| 2018-05-19 | Lugano | - | Zurich |
| 2018-06-30 | Lugano | - | Chiasso |
| 2018-07-04 | Luzern | - | Lugano |
| 2018-07-14 | Lugano | - | Inter |
| 2018-07-22 | Sion | - | Lugano |
Lausanne kolejne 6 mecze
| 2018-05-13 | Lausanne | - | Thun |
| 2018-05-19 | St. Gallen | - | Lausanne |
| 2018-06-29 | Lausanne | - | Xamax |
| 2018-07-07 | Lausanne | - | Sion |
| 2018-07-13 | Lausanne | - | Fenerbahce |
| 2018-07-20 | Lausanne | - | Kriens |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.64 | 4.00 | 5.00 |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 20% | 36% |
| 1 @ 1.64 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 2.29 |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 78% | 22% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.35 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-10 12:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!