Prva HNL - Chorwacja
niedziela, 11.02.2018
16:00
16:00

Lok. Zagreb

Rudes
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Zagrzeb |
| Na wyjeździe: | Zagrzeb |
| Stadion | |
| Stadion: | Maksimir |
| Pojemność: | 35 123 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.50 | 5.75 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 53% | 26% | 21% | 1.66 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
| 2017-11-30 | Rudes | 1 - 2 | Lok. Zagreb |
| 2017-10-13 | Rudes | 0 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-07-28 | Lok. Zagreb | 1 - 1 | Rudes |
Lok. Zagreb ostatnie 12 mecze
| 2017-12-18 | Slaven Belupo | 2 - 2 | Lok. Zagreb |
| 2017-12-10 | Lok. Zagreb | 0 - 2 | Hajduk Split |
| 2017-12-03 | Lok. Zagreb | 1 - 3 | Cibalia |
| 2017-11-30 | Rudes | 1 - 2 | Lok. Zagreb |
| 2017-11-24 | Zapresic | 1 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-11-19 | Din. Zagreb | 2 - 0 | Lok. Zagreb |
| 2017-11-05 | Lok. Zagreb | 1 - 0 | Rijeka |
| 2017-10-28 | Osijek | 3 - 0 | Lok. Zagreb |
| 2017-10-25 | NK Zagreb | 0 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-10-22 | Lok. Zagreb | 1 - 0 | Istra 1961 |
| 2017-10-13 | Rudes | 0 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-09-29 | Lok. Zagreb | 0 - 0 | Slaven Belupo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 17% |
Rudes ostatnie 12 mecze
| 2017-12-17 | Rijeka | 3 - 0 | Rudes |
| 2017-12-09 | Osijek | 3 - 0 | Rudes |
| 2017-12-04 | Istra 1961 | 2 - 1 | Rudes |
| 2017-11-30 | Rudes | 1 - 2 | Lok. Zagreb |
| 2017-11-26 | Rudes | 1 - 1 | Din. Zagreb |
| 2017-11-17 | Rudes | 1 - 2 | Slaven Belupo |
| 2017-11-04 | Hajduk Split | 2 - 3 | Rudes |
| 2017-10-29 | Rudes | 1 - 1 | Cibalia |
| 2017-10-24 | Rudes | 0 - 0 | Slaven Belupo |
| 2017-10-20 | Zapresic | 3 - 1 | Rudes |
| 2017-10-13 | Rudes | 0 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-10-01 | Rudes | 1 - 5 | Rijeka |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 8 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 67% | 25% |
Tabela Prva HNL
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Din. Zagreb | 21 | +34 | 53 |
| 2 | Rijeka | 21 | +24 | 38 |
| 3 | Hajduk Split | 20 | +17 | 38 |
| 4 | Osijek | 21 | +11 | 36 |
| 5 | Zapresic | 21 | -8 | 27 |
| 6 | Lok. Zagreb | 20 | -9 | 23 |
| 7 | Slaven Belupo | 21 | -7 | 22 |
| 8 | Istra 1961 | 21 | -17 | 17 |
| 9 | Cibalia | 20 | -19 | 17 |
| 10 | Rudes | 20 | -26 | 12 |
Chronologia meczów w lidze
| Lok. Zagreb | |
| Rudes | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Lok. Zagreb | Rudes |
|---|---|---|---|
| 1 | Din. Zagreb | 0 - 3 | 3 - 2 |
| 2 | Rijeka | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Hajduk Split | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 4 | Osijek | 2 - 3 | 3 - 0 |
| 5 | Zapresic | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Lok. Zagreb | - | 1 - 1 |
| 7 | Slaven Belupo | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Istra 1961 | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Cibalia | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 10 | Rudes | 1 - 1 | - |
Pozycja w lidze
| Lok. Zagreb | Rudes | |
| Pozycja | 6 | 10 |
| Punkty | 23 | 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 9 |
| Punkty | 11 | 6 |
Forma w lidze
| Lok. Zagreb | Rudes | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
5 9 |
2
6 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
2 5 |
1
3 7 |
Bramki w lidze
| Lok. Zagreb | Rudes | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
29 |
18
44 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
10
15 |
12
27 |
Ogólne statystyki dla Prva HNL
| Mecze (103) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (283) | |
| Bramki na mecz | 2.75 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.58 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.17 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 84% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 65% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 80% |
| Powyżej 2.5 | 51% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
Lok. Zagreb kolejne 6 mecze
| 2018-02-17 | Istra 1961 | - | Lok. Zagreb |
| 2018-02-27 | Lok. Zagreb | - | Osijek |
| 2018-03-04 | Rijeka | - | Lok. Zagreb |
| 2018-03-07 | Lok. Zagreb | - | Osijek |
| 2018-03-10 | Din. Zagreb | - | Lok. Zagreb |
| 2018-03-13 | Lok. Zagreb | - | Hajduk Split |
Rudes kolejne 6 mecze
| 2018-02-16 | Rudes | - | Zapresic |
| 2018-02-25 | Cibalia | - | Rudes |
| 2018-03-03 | Hajduk Split | - | Rudes |
| 2018-03-06 | Cibalia | - | Rudes |
| 2018-03-09 | Slaven Belupo | - | Rudes |
| 2018-03-14 | Cibalia | - | Rudes |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 3.50 | 5.75 |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 26% | 21% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 2.25 |
| Prawdopodobieństwo | 70% | 30% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 79% | 21% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.14 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Tak @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-11 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!