Pro League - Belgia
sobota, 17.02.2018
19:00
19:00

Lokeren

Kortrijk
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Lokeren |
| Na wyjeździe: | Kortrijk |
| Odległość: | 59.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Daknamstadion |
| Pojemność: | 9 560 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.25 | 2.79 | 2 | 1.44 | 1.55 | |||
| 27% | 23% | 50% | 2.79 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 83% | 17% | 58% | 42% | 28% | 72% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-08-05 | Kortrijk | 1 - 0 | Lokeren |
| 2017-05-17 | Kortrijk | 4 - 4 | Lokeren |
| 2017-04-08 | Lokeren | 0 - 0 | Kortrijk |
| 2017-01-28 | Kortrijk | 2 - 1 | Lokeren |
| 2016-10-01 | Lokeren | 2 - 1 | Kortrijk |
| 2015-12-06 | Lokeren | 3 - 1 | Kortrijk |
| 2015-08-08 | Kortrijk | 0 - 0 | Lokeren |
| 2014-12-21 | Lokeren | 1 - 2 | Kortrijk |
| 2014-09-14 | Kortrijk | 2 - 3 | Lokeren |
| 2013-12-14 | Lokeren | 0 - 0 | Kortrijk |
| 2013-08-09 | Kortrijk | 3 - 3 | Lokeren |
| 2013-06-29 | Kortrijk | 2 - 0 | Lokeren |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 58% | 33% |
Lokeren ostatnie 12 mecze
| 2018-02-11 | Charleroi | 1 - 1 | Lokeren |
| 2018-02-03 | Lokeren | 0 - 3 | St. Liege |
| 2018-01-28 | Oostende | 2 - 3 | Lokeren |
| 2018-01-24 | Lokeren | 1 - 2 | Genk |
| 2018-01-21 | Gent | 3 - 0 | Lokeren |
| 2018-01-10 | Elche | 4 - 3 | Lokeren |
| 2017-12-26 | Lokeren | 2 - 0 | KV Mechelen |
| 2017-12-21 | Antwerp | 1 - 2 | Lokeren |
| 2017-12-16 | Lokeren | 1 - 1 | Beveren |
| 2017-12-10 | Club Brugge | 3 - 1 | Lokeren |
| 2017-12-02 | Lokeren | 1 - 2 | Anderlecht |
| 2017-11-29 | Gent | 2 - 1 | Lokeren |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 12 | 9 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 100% | 75% | 25% |
Kortrijk ostatnie 12 mecze
| 2018-02-10 | Kortrijk | 4 - 0 | Antwerp |
| 2018-02-06 | Genk | 1 - 0 | Kortrijk |
| 2018-02-03 | St. Truiden | 0 - 2 | Kortrijk |
| 2018-01-30 | Kortrijk | 3 - 2 | Genk |
| 2018-01-27 | Kortrijk | 0 - 0 | Eupen |
| 2018-01-23 | Mouscron | 0 - 3 | Kortrijk |
| 2018-01-20 | Oostende | 2 - 1 | Kortrijk |
| 2018-01-12 | Kortrijk | 2 - 5 | Roda |
| 2017-12-27 | Kortrijk | 2 - 1 | St. Liege |
| 2017-12-23 | Genk | 2 - 3 | Kortrijk |
| 2017-12-16 | Kortrijk | 2 - 0 | KV Mechelen |
| 2017-12-12 | Kortrijk | 4 - 1 | Gent |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Tabela Pro League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 26 | +33 | 59 |
| 2 | Charleroi | 26 | +18 | 48 |
| 3 | Anderlecht | 27 | +3 | 46 |
| 4 | Gent | 26 | +17 | 43 |
| 5 | Genk | 26 | +4 | 37 |
| 6 | Antwerp | 26 | +1 | 37 |
| 7 | Kortrijk | 26 | +2 | 36 |
| 8 | St. Liege | 26 | 0 | 36 |
| 9 | St. Truiden | 27 | -9 | 36 |
| 10 | Beveren | 26 | +3 | 34 |
| 11 | Oostende | 26 | -1 | 29 |
| 12 | Mouscron | 26 | -12 | 29 |
| 13 | Waregem | 26 | -8 | 28 |
| 14 | Lokeren | 26 | -13 | 28 |
| 15 | KV Mechelen | 26 | -19 | 22 |
| 16 | Eupen | 26 | -19 | 21 |
Chronologia meczów w lidze
| Lokeren | |
| Kortrijk | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Lokeren | Kortrijk |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 0 - 4 | |
| 2 | Charleroi | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Anderlecht | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 4 | Gent | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | Genk | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 6 | Antwerp | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Kortrijk | - | |
| 8 | St. Liege | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 9 | St. Truiden | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Beveren | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Oostende | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 12 | Mouscron | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 13 | Waregem | 2 - 2 | |
| 14 | Lokeren | - | |
| 15 | KV Mechelen | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Eupen | 3 - 0 | 1 - 2 |
Pozycja w lidze
| Lokeren | Kortrijk | |
| Pozycja | 14 | 7 |
| Punkty | 28 | 36 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 16 | 11 |
| Punkty | 10 | 13 |
Forma w lidze
| Lokeren | Kortrijk | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
7 12 |
10
6 10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
4 7 |
4
1 8 |
Bramki w lidze
| Lokeren | Kortrijk | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
29
42 |
38
36 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
11
23 |
16
24 |
Ogólne statystyki dla Pro League
| Mecze (209) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (594) | |
| Bramki na mecz | 2.84 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.54 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.30 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 55% |
| Powyżej 1.5 | 78% |
| Powyżej 2.5 | 53% |
| Powyżej 3.5 | 32% |
Lokeren kolejne 6 mecze
| 2018-02-24 | Eupen | - | Lokeren |
| 2018-03-03 | Mouscron | - | Lokeren |
| 2018-03-11 | Lokeren | - | Waregem |
| 2018-03-31 | Lokeren | - | St. Truiden |
| 2018-04-07 | Beerschot | - | Lokeren |
| 2018-04-14 | Lokeren | - | Eupen |
Kortrijk kolejne 6 mecze
| 2018-02-25 | Kortrijk | - | Waregem |
| 2018-03-03 | Club Brugge | - | Kortrijk |
| 2018-03-11 | Kortrijk | - | Charleroi |
| 2018-03-23 | Cercle Brugge | - | Kortrijk |
| 2018-03-31 | Kortrijk | - | Beveren |
| 2018-04-08 | Mouscron | - | Kortrijk |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 3.25 | 2.79 |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 23% | 50% |
| 2 @ 2.79 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 1.55 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 83% | 17% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.36 | |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.36 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Tak @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-17 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!