Liga de Expansion MX - Meksyk
niedziela, 11.02.2018
18:00
18:00

Leones Negros

Juarez
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Guadalajara |
| Na wyjeździe: | Ciudad Juarez |
| Odległość: | 1 269.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Jalisco |
| Pojemność: | 637 131 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 18:00 (12:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.00 | 2.54 | X2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 29% | 36% | 35% | 1.44 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.42 | 2.50 | 1.50 | 4.82 | 1.15 | ||||||
| 71% | 29% | 42% | 58% | 15% | 85% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-10 | Juarez | 1 - 1 | Leones Negros |
| 2017-01-15 | Leones Negros | 1 - 0 | Juarez |
| 2016-07-31 | Juarez | 1 - 1 | Leones Negros |
| 2016-04-17 | Juarez | 3 - 0 | Leones Negros |
| 2016-03-09 | Juarez | 1 - 1 | Leones Negros |
| 2016-02-24 | Leones Negros | 0 - 1 | Juarez |
| 2015-11-14 | Leones Negros | 0 - 0 | Juarez |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | |
| 14% | 57% | 29% | 57% | 14% | 0% |
Leones Negros ostatnie 12 mecze
| 2018-02-04 | Alebrijes Oaxaca | 1 - 2 | Leones Negros |
| 2018-01-31 | Leones Negros | 2 - 1 | Venados |
| 2018-01-28 | Leones Negros | 0 - 2 | Dorados |
| 2018-01-20 | Zacatecas | 2 - 1 | Leones Negros |
| 2018-01-14 | Leones Negros | 0 - 0 | UAEM Potros |
| 2018-01-06 | Correcaminos | 1 - 1 | Leones Negros |
| 2017-11-11 | Atl. San Luis | 2 - 1 | Leones Negros |
| 2017-11-04 | Leones Negros | 0 - 1 | Celaya |
| 2017-10-28 | Zacatepec | 2 - 0 | Leones Negros |
| 2017-10-26 | Monterrey | 2 - 2 | Leones Negros |
| 2017-10-22 | Leones Negros | 1 - 2 | Cancun |
| 2017-10-14 | Murcielagos | 0 - 1 | Leones Negros |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 8% |
Juarez ostatnie 12 mecze
| 2018-02-07 | Lobos BUAP | 3 - 0 | Juarez |
| 2018-02-04 | Juarez | 1 - 1 | Dorados |
| 2018-01-31 | Zacatecas | 4 - 2 | Juarez |
| 2018-01-28 | Juarez | 0 - 0 | UAEM Potros |
| 2018-01-25 | U.N.A.M. | 3 - 0 | Juarez |
| 2018-01-20 | Correcaminos | 0 - 0 | Juarez |
| 2018-01-14 | Juarez | 2 - 1 | Atl. San Luis |
| 2018-01-11 | Juarez | 3 - 1 | Lobos BUAP |
| 2018-01-07 | Celaya | 0 - 2 | Juarez |
| 2017-12-03 | Juarez | 1 - 0 | Alebrijes Oaxaca |
| 2017-11-30 | Alebrijes Oaxaca | 1 - 0 | Juarez |
| 2017-11-26 | Juarez | 3 - 2 | Jaiba Brava |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Tabela Liga de Expansion MX
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zacatecas | 7 | +4 | 14 |
| 2 | Alebrijes Oaxaca | 6 | +8 | 13 |
| 3 | Cancun | 7 | +3 | 12 |
| 4 | Atlante | 7 | +3 | 12 |
| 5 | Venados | 6 | +2 | 10 |
| 6 | Cimarrones | 7 | +1 | 9 |
| 7 | Juarez | 6 | +1 | 9 |
| 8 | Correcaminos | 7 | -2 | 9 |
| 9 | Dorados | 6 | +1 | 8 |
| 10 | Leones Negros | 6 | -1 | 8 |
| 11 | UAEM Potros | 7 | -1 | 7 |
| 12 | Jaiba Brava | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Celaya | 6 | -2 | 7 |
| 14 | Zacatepec | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Murcielagos | 7 | -6 | 4 |
| 16 | Atl. San Luis | 7 | -8 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Leones Negros | |
| Juarez | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Leones Negros | Juarez |
|---|---|---|---|
| 1 | Zacatecas | 4 - 2 | |
| 2 | Alebrijes Oaxaca | ||
| 3 | Cancun | ||
| 4 | Atlante | ||
| 5 | Venados | 2 - 1 | |
| 6 | Cimarrones | ||
| 7 | Juarez | - | |
| 8 | Correcaminos | 0 - 0 | |
| 9 | Dorados | 0 - 2 | |
| 10 | Leones Negros | - | |
| 11 | UAEM Potros | 0 - 0 | |
| 12 | Jaiba Brava | ||
| 13 | Celaya | 0 - 2 | |
| 14 | Zacatepec | ||
| 15 | Murcielagos | ||
| 16 | Atl. San Luis |
Pozycja w lidze
| Leones Negros | Juarez | |
| Pozycja | 10 | 7 |
| Punkty | 8 | 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 6 |
| Punkty | 4 | 4 |
Forma w lidze
| Leones Negros | Juarez | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
2 2 |
2
3 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 1 |
1
1 1 |
Bramki w lidze
| Leones Negros | Juarez | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
7 |
7
6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
3 |
4
4 |
Ogólne statystyki dla Liga de Expansion MX
| Mecze (52) | |
| Zwycięstwa u siebie | 38% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (119) | |
| Bramki na mecz | 2.29 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.21 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.08 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 67% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 52% |
| Powyżej 1.5 | 65% |
| Powyżej 2.5 | 44% |
| Powyżej 3.5 | 23% |
Leones Negros kolejne 6 mecze
| 2018-02-15 | Jaiba Brava | - | Leones Negros |
| 2018-02-18 | Leones Negros | - | Atlante |
| 2018-02-24 | Cimarrones | - | Leones Negros |
| 2018-03-04 | Leones Negros | - | Murcielagos |
| 2018-03-10 | Cancun | - | Leones Negros |
| 2018-03-18 | Leones Negros | - | Zacatepec |
Juarez kolejne 6 mecze
| 2018-02-15 | Juarez | - | Alebrijes Oaxaca |
| 2018-02-18 | Juarez | - | Venados |
| 2018-02-25 | Jaiba Brava | - | Juarez |
| 2018-03-01 | Juarez | - | U.N.A.M. |
| 2018-03-04 | Juarez | - | Atlante |
| 2018-03-10 | Cimarrones | - | Juarez |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.70 | 3.00 | 2.54 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 36% | 35% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.42 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.82 | 1.15 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.15 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Tak @ 2.10 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-11 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!