Challenge League - Szwajcaria
sobota, 03.11.2018
16:00
16:00

Lausanne

Vaduz
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Lozanna (Sui) |
| Na wyjeździe: | Vaduz (Liechtenstein) / Szwajcaria (Lie) |
| Odległość: | 230.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de la Tuiliere |
| Pojemność: | 12 544 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 4.00 | 4.33 | 1X | 1.20 | 2.10 | |||
| 44% | 40% | 16% | 1.20 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.53 | 2.40 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 81% | 19% | 55% | 45% | 31% | 69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-07-29 | Vaduz | 1 - 2 | Lausanne |
| 2017-04-29 | Lausanne | 1 - 3 | Vaduz |
| 2017-03-19 | Vaduz | 0 - 1 | Lausanne |
| 2016-12-10 | Vaduz | 1 - 1 | Lausanne |
| 2016-09-11 | Lausanne | 5 - 0 | Vaduz |
| 2011-05-21 | Lausanne | 2 - 0 | Vaduz |
| 2010-11-14 | Vaduz | 1 - 0 | Lausanne |
| 2010-03-20 | Lausanne | 2 - 2 | Vaduz |
| 2009-08-31 | Vaduz | 0 - 1 | Lausanne |
| 2008-02-24 | Vaduz | 2 - 1 | Lausanne |
| 2008-02-10 | Lausanne | 1 - 1 | Vaduz |
| 2007-02-25 | Vaduz | 3 - 0 | Lausanne |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Lausanne ostatnie 12 mecze
| 2018-10-27 | Rapperswil | 2 - 2 | Lausanne |
| 2018-10-20 | Lausanne | 2 - 0 | Schaffhausen |
| 2018-10-07 | Chiasso | 1 - 1 | Lausanne |
| 2018-09-29 | Lausanne | 2 - 2 | Wil |
| 2018-09-26 | Winterthur | 2 - 1 | Lausanne |
| 2018-09-21 | Lausanne | 1 - 1 | Aarau |
| 2018-09-16 | Lausanne | 0 - 1 | Sion |
| 2018-08-31 | Servette | 0 - 1 | Lausanne |
| 2018-08-25 | Schaffhausen | 1 - 1 | Lausanne |
| 2018-08-11 | Lausanne | 1 - 0 | Rapperswil |
| 2018-08-04 | Lausanne | 5 - 1 | Chiasso |
| 2018-07-29 | Vaduz | 1 - 2 | Lausanne |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Vaduz ostatnie 12 mecze
| 2018-10-28 | Vaduz | 4 - 2 | Chiasso |
| 2018-10-19 | Winterthur | 2 - 1 | Vaduz |
| 2018-10-06 | Kriens | 2 - 2 | Vaduz |
| 2018-09-30 | Vaduz | 2 - 1 | Aarau |
| 2018-09-26 | Wil | 0 - 0 | Vaduz |
| 2018-09-23 | Vaduz | 0 - 1 | Winterthur |
| 2018-09-02 | Vaduz | 2 - 2 | Kriens |
| 2018-08-26 | Rapperswil | 2 - 1 | Vaduz |
| 2018-08-12 | Vaduz | 1 - 0 | Servette |
| 2018-08-05 | Schaffhausen | 4 - 1 | Vaduz |
| 2018-08-02 | Vaduz | 1 - 1 | Zalgiris |
| 2018-07-29 | Vaduz | 1 - 2 | Lausanne |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Tabela Challenge League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servette | 12 | +9 | 21 |
| 2 | Lausanne | 12 | +8 | 21 |
| 3 | Winterthur | 12 | +5 | 21 |
| 4 | Wil | 12 | +4 | 21 |
| 5 | Rapperswil | 12 | +1 | 17 |
| 6 | Schaffhausen | 12 | -1 | 16 |
| 7 | Vaduz | 12 | -1 | 15 |
| 8 | Kriens | 12 | -2 | 13 |
| 9 | Chiasso | 12 | -13 | 11 |
| 10 | Aarau | 12 | -10 | 7 |
Chronologia meczów w lidze
| Lausanne | |
| Vaduz | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Lausanne | Vaduz |
|---|---|---|---|
| 1 | Servette | ||
| 2 | Lausanne | - | |
| 3 | Winterthur | 2 - 1 | |
| 4 | Wil | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Rapperswil | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Schaffhausen | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 7 | Vaduz | - | |
| 8 | Kriens | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Chiasso | 5 - 1 | 1 - 3 |
| 10 | Aarau | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Lausanne | Vaduz | |
| Pozycja | 2 | 7 |
| Punkty | 21 | 15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 2 | 7 |
| Punkty | 12 | 5 |
Forma w lidze
| Lausanne | Vaduz | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
6 1 |
4
3 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 0 |
1
2 3 |
Bramki w lidze
| Lausanne | Vaduz | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
12 |
18
19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
5 |
8
11 |
Ogólne statystyki dla Challenge League
| Mecze (60) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (165) | |
| Bramki na mecz | 2.75 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.52 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.23 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 82% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 80% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 63% |
| Powyżej 1.5 | 85% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 28% |
Lausanne kolejne 6 mecze
| 2018-11-11 | Kriens | - | Lausanne |
| 2018-11-20 | Lausanne | - | Sion |
| 2018-11-24 | Lausanne | - | Winterthur |
| 2018-12-02 | Aarau | - | Lausanne |
| 2018-12-08 | Lausanne | - | Servette |
| 2018-12-16 | Wil | - | Lausanne |
Vaduz kolejne 6 mecze
| 2018-11-11 | Vaduz | - | Wil |
| 2018-11-16 | Vaduz | - | St. Gallen |
| 2018-11-24 | Servette | - | Vaduz |
| 2018-11-30 | Vaduz | - | Rapperswil |
| 2018-12-07 | Aarau | - | Vaduz |
| 2018-12-16 | Vaduz | - | Schaffhausen |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 4.00 | 4.33 |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 40% | 16% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.20 | 2.10 |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 4.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 81% | 19% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 2.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Tak @ 1.57 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-11-03 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!