Primera RFEF - Grupa 1 - Hiszpania
niedziela, 14.10.2018
11:00
11:00

Las Palmas B

Fuenlabrada
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Las Palmas |
| Na wyjeździe: | Fuenlabrada |
| Odległość: | 1 722.3 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 11:00 (11:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 2.95 | 2.75 | 1X | 1.36 | 1.48 | |||
| 32% | 42% | 26% | 1.36 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.65 | 2.40 | 1.50 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 48% | 52% | 17% | 83% | 15% | 85% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
| 2015-02-08 | Las Palmas B | 2 - 0 | Fuenlabrada |
| 2014-09-21 | Fuenlabrada | 1 - 4 | Las Palmas B |
| 2014-04-06 | Las Palmas B | 1 - 1 | Fuenlabrada |
| 2013-11-17 | Fuenlabrada | 0 - 0 | Las Palmas B |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | |
| 50% | 50% | 0% | 75% | 25% | 25% |
Las Palmas B ostatnie 12 mecze
| 2018-10-07 | Celta Vigo B | 0 - 1 | Las Palmas B |
| 2018-09-30 | Las Palmas B | 1 - 1 | Inter de Madrid |
| 2018-09-23 | Valladolid B | 1 - 0 | Las Palmas B |
| 2018-09-16 | Las Palmas B | 1 - 0 | Navalcarnero |
| 2018-09-09 | Leonesa | 0 - 1 | Las Palmas B |
| 2018-09-02 | Las Palmas B | 1 - 0 | Unionistas |
| 2018-08-26 | Real Madryt B | 2 - 0 | Las Palmas B |
| 2018-05-13 | Las Palmas B | 1 - 1 | Ejido |
| 2018-05-06 | Huelva | 1 - 1 | Las Palmas B |
| 2018-04-28 | Las Palmas B | 3 - 1 | Ecija |
| 2018-04-22 | Linense | 1 - 3 | Las Palmas B |
| 2018-04-15 | Las Palmas B | 4 - 1 | Lorca Deportiva |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 3 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 25% | 25% |
Fuenlabrada ostatnie 12 mecze
| 2018-10-07 | Fuenlabrada | 0 - 2 | Pontevedra |
| 2018-09-29 | Rapido de Bouzas | 0 - 0 | Fuenlabrada |
| 2018-09-23 | Fuenlabrada | 2 - 0 | Coruxo |
| 2018-09-16 | S. S. Reyes | 1 - 1 | Fuenlabrada |
| 2018-09-12 | Leonesa | 1 - 1 | Fuenlabrada |
| 2018-09-09 | Fuenlabrada | 1 - 0 | La Coruna B |
| 2018-09-05 | Inter de Madrid | 2 - 2 | Fuenlabrada |
| 2018-09-01 | Guijuelo | 1 - 0 | Fuenlabrada |
| 2018-08-26 | Fuenlabrada | 5 - 1 | Salamanca UDS |
| 2018-06-10 | Villarreal B | 2 - 0 | Fuenlabrada |
| 2018-06-02 | Fuenlabrada | 0 - 0 | Villarreal B |
| 2018-05-26 | R. Sociedad B | 0 - 0 | Fuenlabrada |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 2 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 17% | 17% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ponferradina | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Real Madryt B | 8 | +9 | 18 |
| 3 | Leonesa | 8 | +6 | 15 |
| 4 | Guijuelo | 7 | +1 | 15 |
| 5 | S. S. Reyes | 7 | +8 | 14 |
| 6 | Inter de Madrid | 8 | +5 | 13 |
| 7 | Celta Vigo B | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Las Palmas B | 7 | +1 | 13 |
| 9 | Fuenlabrada | 7 | +4 | 11 |
| 10 | Valladolid B | 8 | 0 | 10 |
| 11 | Union Adarve | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Pontevedra | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Coruxo | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Unionistas | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Atl. Madryt B | 7 | -3 | 7 |
| 16 | Navalcarnero | 8 | -5 | 5 |
| 17 | Burgos | 7 | -5 | 5 |
| 18 | Salamanca UDS | 7 | -8 | 5 |
| 19 | La Coruna B | 8 | -5 | 4 |
| 20 | Rapido de Bouzas | 7 | -15 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Las Palmas B | |
| Fuenlabrada | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Las Palmas B | Fuenlabrada |
|---|---|---|---|
| 1 | Ponferradina | ||
| 2 | Real Madryt B | ||
| 3 | Leonesa | ||
| 4 | Guijuelo | 1 - 0 | |
| 5 | S. S. Reyes | 1 - 1 | |
| 6 | Inter de Madrid | 1 - 1 | |
| 7 | Celta Vigo B | ||
| 8 | Las Palmas B | - | |
| 9 | Fuenlabrada | - | |
| 10 | Valladolid B | ||
| 11 | Union Adarve | ||
| 12 | Pontevedra | ||
| 13 | Coruxo | ||
| 14 | Unionistas | 1 - 0 | |
| 15 | Atl. Madryt B | ||
| 16 | Navalcarnero | 1 - 0 | |
| 17 | Burgos | ||
| 18 | Salamanca UDS | ||
| 19 | La Coruna B | ||
| 20 | Rapido de Bouzas | 0 - 0 |
Pozycja w lidze
| Las Palmas B | Fuenlabrada | |
| Pozycja | 8 | 9 |
| Punkty | 13 | 11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 16 |
| Punkty | 7 | 2 |
Forma w lidze
| Las Palmas B | Fuenlabrada | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
1 2 |
3
2 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 0 |
0
2 1 |
Bramki w lidze
| Las Palmas B | Fuenlabrada | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
4 |
9
5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
1 |
1
2 |
Ogólne statystyki dla Primera RFEF - Grupa 1
| Mecze (74) | |
| Zwycięstwa u siebie | 45% |
| Remisy | 27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (165) | |
| Bramki na mecz | 2.23 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.34 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.89 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 59% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 41% |
| Powyżej 1.5 | 61% |
| Powyżej 2.5 | 38% |
| Powyżej 3.5 | 18% |
Las Palmas B kolejne 6 mecze
| 2018-10-21 | Ponferradina | - | Las Palmas B |
| 2018-10-28 | Las Palmas B | - | Burgos |
| 2018-11-04 | Salamanca UDS | - | Las Palmas B |
| 2018-11-11 | Las Palmas B | - | Guijuelo |
| 2018-11-18 | La Coruna B | - | Las Palmas B |
| 2018-11-25 | Las Palmas B | - | S. S. Reyes |
Fuenlabrada kolejne 6 mecze
| 2018-10-21 | Fuenlabrada | - | Atl. Madryt B |
| 2018-10-27 | Real Madryt B | - | Fuenlabrada |
| 2018-11-04 | Fuenlabrada | - | Unionistas |
| 2018-11-11 | Leonesa | - | Fuenlabrada |
| 2018-11-18 | Fuenlabrada | - | Navalcarnero |
| 2018-11-25 | Valladolid B | - | Fuenlabrada |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.40 | 2.95 | 2.75 |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 42% | 26% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.48 |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.42 | 2.65 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Poniżej 1.5 @ 2.65 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.40 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 83% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.50 | 1.16 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.16 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.65 | |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% | |
| Nie @ 1.65 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-14 08:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!