Liga Profesional - Argentyna
sobota, 16.10.2021
22:00
22:00

Lanus

Banfield
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Buenos Aires |
| Na wyjeździe: | Buenos Aires |
| Stadion | |
| Stadion: | Ciudad de Lanus |
| Pojemność: | 46 519 |
| Wymiary: | 105 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 22:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.20 | 2.90 | 1X | 1.40 | 1.57 | |||
| 41% | 46% | 13% | 1.40 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 37% | 63% | 21% | 79% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-03-20 | Banfield | 2 - 0 | Lanus |
| 2019-11-09 | Lanus | 0 - 1 | Banfield |
| 2018-11-11 | Banfield | 0 - 0 | Lanus |
| 2018-04-14 | Lanus | 0 - 0 | Banfield |
| 2017-05-13 | Banfield | 1 - 0 | Lanus |
| 2017-04-02 | Lanus | 4 - 2 | Banfield |
| 2016-04-23 | Lanus | 2 - 0 | Banfield |
| 2016-04-10 | Banfield | 0 - 2 | Lanus |
| 2015-09-14 | Lanus | 0 - 1 | Banfield |
| 2015-04-12 | Banfield | 1 - 2 | Lanus |
| 2014-09-14 | Lanus | 1 - 0 | Banfield |
| 2012-05-13 | Lanus | 2 - 1 | Banfield |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 25% | 8% |
Lanus ostatnie 12 mecze
| 2021-10-10 | Boca Juniors | 4 - 2 | Lanus |
| 2021-10-02 | Lanus | 2 - 1 | Central Cordoba |
| 2021-09-25 | Arsenal Sarandi | 1 - 0 | Lanus |
| 2021-09-20 | Lanus | 1 - 2 | Newells Old Boys |
| 2021-09-13 | Independiente | 0 - 1 | Lanus |
| 2021-09-04 | Lanus | 1 - 1 | Sarmiento Junin |
| 2021-08-29 | Aldosivi | 2 - 3 | Lanus |
| 2021-08-25 | Lanus | 2 - 0 | Gimnasia L.P. |
| 2021-08-21 | Velez Sarsfield | 5 - 1 | Lanus |
| 2021-08-17 | Lanus | 3 - 1 | Godoy Cruz |
| 2021-08-07 | Huracan | 0 - 1 | Lanus |
| 2021-07-31 | Lanus | 1 - 1 | Union Santa Fe |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Banfield ostatnie 12 mecze
| 2021-10-09 | Banfield | 0 - 1 | River Plate |
| 2021-10-05 | Colon | 0 - 0 | Banfield |
| 2021-09-25 | Banfield | 2 - 0 | Atl. Tucuman |
| 2021-09-21 | Def. y Justicia | 0 - 0 | Banfield |
| 2021-09-15 | Banfield | 1 - 2 | Rosario |
| 2021-09-05 | Racing Club | 0 - 0 | Banfield |
| 2021-08-28 | Banfield | 2 - 4 | Platense |
| 2021-08-24 | Patronato | 1 - 1 | Banfield |
| 2021-08-20 | Banfield | 1 - 1 | Estudiantes |
| 2021-08-14 | Argentinos Jrs | 2 - 0 | Banfield |
| 2021-08-07 | Banfield | 0 - 1 | Talleres Cordoba |
| 2021-08-02 | San Lorenzo | 1 - 1 | Banfield |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 7 | 2 | 1 | |
| 8% | 50% | 42% | 58% | 17% | 8% |
Tabela Liga Profesional
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | River Plate | 15 | +18 | 33 |
| 2 | Talleres Cordoba | 15 | +11 | 32 |
| 3 | Estudiantes | 15 | +9 | 26 |
| 4 | Lanus | 15 | +2 | 26 |
| 5 | Velez Sarsfield | 15 | +10 | 24 |
| 6 | Boca Juniors | 15 | +4 | 24 |
| 7 | Independiente | 15 | +3 | 24 |
| 8 | Godoy Cruz | 16 | +5 | 23 |
| 9 | Colon | 15 | -4 | 23 |
| 10 | Racing Club | 15 | +5 | 22 |
| 11 | Huracan | 15 | +3 | 22 |
| 12 | Def. y Justicia | 15 | +6 | 21 |
| 13 | Argentinos Jrs | 15 | +2 | 21 |
| 14 | Rosario | 16 | 0 | 20 |
| 15 | Sarmiento Junin | 15 | -1 | 19 |
| 16 | Gimnasia L.P. | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Union Santa Fe | 15 | -5 | 18 |
| 18 | San Lorenzo | 15 | -4 | 17 |
| 19 | Platense | 15 | -2 | 16 |
| 20 | Newells Old Boys | 15 | -6 | 16 |
| 21 | Atl. Tucuman | 15 | -8 | 16 |
| 22 | Patronato | 16 | -6 | 15 |
| 23 | Banfield | 15 | -4 | 14 |
| 24 | Aldosivi | 15 | -13 | 13 |
| 25 | Central Cordoba | 16 | -7 | 12 |
| 26 | Arsenal Sarandi | 15 | -14 | 12 |
Chronologia meczów w lidze
| Lanus | |
| Banfield | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Lanus | Banfield |
|---|---|---|---|
| 1 | River Plate | 0 - 3 | |
| 2 | Talleres Cordoba | ||
| 3 | Estudiantes | ||
| 4 | Lanus | - | |
| 5 | Velez Sarsfield | ||
| 6 | Boca Juniors | ||
| 7 | Independiente | ||
| 8 | Godoy Cruz | 3 - 1 | |
| 9 | Colon | 0 - 0 | |
| 10 | Racing Club | 0 - 0 | |
| 11 | Huracan | ||
| 12 | Def. y Justicia | 0 - 0 | |
| 13 | Argentinos Jrs | 2 - 0 | |
| 14 | Rosario | ||
| 15 | Sarmiento Junin | 1 - 1 | |
| 16 | Gimnasia L.P. | 2 - 0 | |
| 17 | Union Santa Fe | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | San Lorenzo | 1 - 1 | |
| 19 | Platense | ||
| 20 | Newells Old Boys | 1 - 2 | |
| 21 | Atl. Tucuman | 4 - 2 | |
| 22 | Patronato | 1 - 1 | |
| 23 | Banfield | - | |
| 24 | Aldosivi | ||
| 25 | Central Cordoba | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 26 | Arsenal Sarandi |
Pozycja w lidze
| Lanus | Banfield | |
| Pozycja | 4 | 23 |
| Punkty | 26 | 14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 5 | 20 |
| Punkty | 14 | 9 |
Forma w lidze
| Lanus | Banfield | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
2 5 |
2
8 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
2 2 |
1
6 1 |
Bramki w lidze
| Lanus | Banfield | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
26
24 |
10
14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
14
11 |
4
5 |
Ogólne statystyki dla Liga Profesional
| Mecze (197) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 32% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (434) | |
| Bramki na mecz | 2.20 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.25 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.95 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 56% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 45% |
| Powyżej 1.5 | 65% |
| Powyżej 2.5 | 39% |
| Powyżej 3.5 | 17% |
Lanus kolejne 6 mecze
| 2021-10-20 | San Lorenzo | - | Lanus |
| 2021-10-25 | Lanus | - | Talleres Cordoba |
| 2021-10-30 | Argentinos Jrs | - | Lanus |
| 2021-11-06 | Lanus | - | Estudiantes |
| 2021-11-18 | Patronato | - | Lanus |
| 2021-11-25 | Lanus | - | Platense |
Banfield kolejne 6 mecze
| 2021-10-20 | Banfield | - | Huracan |
| 2021-10-24 | Godoy Cruz | - | Banfield |
| 2021-10-30 | Banfield | - | Velez Sarsfield |
| 2021-11-07 | Gimnasia L.P. | - | Banfield |
| 2021-11-19 | Banfield | - | Aldosivi |
| 2021-11-24 | Sarmiento Junin | - | Banfield |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 3.20 | 2.90 |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 46% | 13% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 3.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 66% | 34% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.33 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.07 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 21% | 79% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Tak @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-10-16 20:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!