Superettan - Szwecja
piątek, 10.08.2018
18:00
18:00

Landskrona

Degerfors
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Landskrona |
| Na wyjeździe: | Degerfors |
| Odległość: | 386.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Landskrona IP |
| Pojemność: | 12 000 (3 500) |
| Wymiary: | 105 x 65 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 18:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.60 | 2.87 | X2 | 1.41 | 1.61 | |||
| 21% | 36% | 43% | 1.61 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 81% | 19% | 57% | 43% | 35% | 65% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-21 | Degerfors | 2 - 1 | Landskrona |
| 2014-08-25 | Landskrona | 2 - 0 | Degerfors |
| 2014-05-07 | Degerfors | 0 - 1 | Landskrona |
| 2013-08-05 | Degerfors | 2 - 0 | Landskrona |
| 2013-04-06 | Landskrona | 1 - 0 | Degerfors |
| 2012-08-27 | Landskrona | 0 - 0 | Degerfors |
| 2012-05-25 | Degerfors | 2 - 0 | Landskrona |
| 2011-09-26 | Landskrona | 0 - 0 | Degerfors |
| 2011-05-15 | Degerfors | 2 - 0 | Landskrona |
| 2010-07-24 | Degerfors | 3 - 2 | Landskrona |
| 2010-04-09 | Landskrona | 1 - 0 | Degerfors |
| 2008-09-24 | Degerfors | 2 - 0 | Landskrona |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 2 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 17% | 8% |
Landskrona ostatnie 12 mecze
| 2018-08-06 | Värnamo | 1 - 1 | Landskrona |
| 2018-07-29 | Landskrona | 3 - 1 | Gefle |
| 2018-07-01 | Landskrona | 2 - 3 | Östers |
| 2018-06-24 | Norrby | 1 - 0 | Landskrona |
| 2018-06-16 | Landskrona | 1 - 2 | Brage |
| 2018-06-09 | AFC Eskilstuna | 2 - 0 | Landskrona |
| 2018-06-03 | Landskrona | 1 - 1 | GAIS |
| 2018-05-28 | Gefle | 1 - 5 | Landskrona |
| 2018-05-23 | Landskrona | 0 - 0 | Halmstad |
| 2018-05-19 | IK Frej | 2 - 1 | Landskrona |
| 2018-05-15 | Landskrona | 1 - 1 | Helsingborg |
| 2018-05-06 | Varbergs | 1 - 0 | Landskrona |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 25% |
Degerfors ostatnie 12 mecze
| 2018-08-04 | Degerfors | 2 - 1 | Jonkopings |
| 2018-07-31 | Halmstad | 2 - 1 | Degerfors |
| 2018-06-30 | Degerfors | 3 - 1 | IK Frej |
| 2018-06-25 | Degerfors | 0 - 2 | Falkenbergs |
| 2018-06-18 | GAIS | 1 - 1 | Degerfors |
| 2018-06-10 | Helsingborg | 4 - 1 | Degerfors |
| 2018-06-02 | Degerfors | 4 - 1 | Värnamo |
| 2018-05-29 | Varbergs | 0 - 1 | Degerfors |
| 2018-05-23 | Jonkopings | 2 - 2 | Degerfors |
| 2018-05-19 | Degerfors | 2 - 2 | Brage |
| 2018-05-14 | Norrby | 1 - 3 | Degerfors |
| 2018-05-05 | Degerfors | 0 - 1 | Orgryte |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Tabela Superettan
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Falkenbergs | 17 | +19 | 37 |
| 2 | Helsingborg | 17 | +17 | 37 |
| 3 | AFC Eskilstuna | 17 | +16 | 31 |
| 4 | Halmstad | 17 | +7 | 31 |
| 5 | Brage | 17 | +5 | 28 |
| 6 | Orgryte | 17 | +8 | 27 |
| 7 | Östers | 17 | +1 | 25 |
| 8 | Degerfors | 17 | 0 | 25 |
| 9 | GAIS | 17 | +1 | 22 |
| 10 | IK Frej | 17 | -6 | 19 |
| 11 | Jonkopings | 17 | -6 | 19 |
| 12 | Norrby | 17 | -13 | 18 |
| 13 | Landskrona | 17 | +1 | 17 |
| 14 | Varbergs | 17 | -10 | 14 |
| 15 | Gefle | 17 | -19 | 11 |
| 16 | Värnamo | 17 | -21 | 9 |
Chronologia meczów w lidze
| Landskrona | |
| Degerfors | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Landskrona | Degerfors |
|---|---|---|---|
| 1 | Falkenbergs | 2 - 3 | |
| 2 | Helsingborg | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 3 | AFC Eskilstuna | 3 - 0 | |
| 4 | Halmstad | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Brage | 1 - 2 | |
| 6 | Orgryte | 2 - 2 | |
| 7 | Östers | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 8 | Degerfors | - | |
| 9 | GAIS | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | IK Frej | ||
| 11 | Jonkopings | 2 - 2 | |
| 12 | Norrby | 1 - 3 | |
| 13 | Landskrona | - | |
| 14 | Varbergs | 0 - 1 | |
| 15 | Gefle | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Värnamo | 2 - 0 |
Pozycja w lidze
| Landskrona | Degerfors | |
| Pozycja | 13 | 8 |
| Punkty | 17 | 25 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 9 |
| Punkty | 10 | 12 |
Forma w lidze
| Landskrona | Degerfors | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
5 8 |
7
4 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
4 3 |
3
3 3 |
Bramki w lidze
| Landskrona | Degerfors | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
23 |
26
26 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
14
13 |
12
15 |
Ogólne statystyki dla Superettan
| Mecze (136) | |
| Zwycięstwa u siebie | 37% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 35% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (387) | |
| Bramki na mecz | 2.85 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.46 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.38 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 60% |
| Powyżej 1.5 | 79% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 35% |
Landskrona kolejne 6 mecze
| 2018-08-19 | Helsingborg | - | Landskrona |
| 2018-08-22 | Rosengard 1917 | - | Landskrona |
| 2018-08-26 | Brage | - | Landskrona |
| 2018-09-02 | Landskrona | - | Norrby |
| 2018-09-11 | Falkenbergs | - | Landskrona |
| 2018-09-18 | Landskrona | - | Varbergs |
Degerfors kolejne 6 mecze
| 2018-08-20 | Degerfors | - | Norrby |
| 2018-08-23 | Enskede | - | Degerfors |
| 2018-08-26 | Falkenbergs | - | Degerfors |
| 2018-09-01 | Degerfors | - | Helsingborg |
| 2018-09-08 | Degerfors | - | AFC Eskilstuna |
| 2018-09-16 | Värnamo | - | Degerfors |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 3.60 | 2.87 |
| Prawdopodobieństwo | 21% | 36% | 43% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.41 | 1.61 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 81% | 19% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 2.04 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Tak @ 1.70 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-10 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!