Puchar Rosji - Rosja
środa, 04.04.2018
15:30
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Samara |
| Na wyjeździe: |
Moskwa |
| Odległość: |
856.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Samara Arena
|
| Pojemność: |
44 918 |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
15:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.50 |
3.50 |
1.66 |
2 |
|
|
|
2.10 |
1.12 |
| 26% |
34% |
40% |
1.66 |
|
|
|
28% |
72% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.62 |
|
|
|
2.35 |
1.57 |
|
|
|
4.33 |
1.19 |
| 64% |
36% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
20% |
80% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2016-12-01 |
Samara
|
4 - 0 |
Sp. Moskwa
|
|
2016-08-08 |
Sp. Moskwa
|
1 - 0 |
Samara
|
|
2015-12-04 |
Sp. Moskwa
|
1 - 0 |
Samara
|
|
2015-08-09 |
Samara
|
0 - 2 |
Sp. Moskwa
|
|
2014-04-11 |
Sp. Moskwa
|
1 - 0 |
Samara
|
|
2013-07-16 |
Samara
|
1 - 2 |
Sp. Moskwa
|
|
2013-05-10 |
Sp. Moskwa
|
1 - 1 |
Samara
|
|
2012-11-03 |
Samara
|
0 - 5 |
Sp. Moskwa
|
|
2011-09-18 |
Sp. Moskwa
|
3 - 0 |
Samara
|
|
2011-05-15 |
Samara
|
0 - 1 |
Sp. Moskwa
|
|
2010-11-14 |
Sp. Moskwa
|
0 - 0 |
Samara
|
|
2010-07-25 |
Samara
|
0 - 0 |
Sp. Moskwa
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
6 |
4 |
2 |
| 8% |
25% |
67% |
|
50% |
33% |
17% |
Samara ostatnie 12 mecze
|
2018-03-31 |
FC Tambow
|
0 - 2 |
Samara
|
|
2018-03-24 |
Samara
|
0 - 0 |
Orenburg
|
|
2018-03-17 |
Sibir
|
0 - 1 |
Samara
|
|
2018-03-10 |
Samara
|
2 - 0 |
Tiumeń
|
|
2018-03-04 |
Sochi
|
1 - 3 |
Samara
|
|
2018-02-23 |
Samara
|
2 - 2 |
Sp. Moskwa 2
|
|
2018-02-19 |
Samara
|
2 - 0 |
FC Tambow
|
|
2018-02-13 |
F Woroneż
|
0 - 1 |
Samara
|
|
2017-11-25 |
Samara
|
3 - 3 |
Jarosław
|
|
2017-11-18 |
Wołgar Astrachań
|
0 - 1 |
Samara
|
|
2017-11-12 |
Samara
|
2 - 0 |
Chimki
|
|
2017-11-08 |
Tomsk
|
1 - 0 |
Samara
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
7 |
3 |
3 |
| 67% |
25% |
8% |
|
58% |
25% |
25% |
Sp. Moskwa ostatnie 12 mecze
|
2018-03-31 |
Sp. Moskwa
|
2 - 1 |
Tosno
|
|
2018-03-17 |
Kazań
|
1 - 2 |
Sp. Moskwa
|
|
2018-03-11 |
Sp. Moskwa
|
1 - 0 |
SKA Chabarowsk
|
|
2018-03-04 |
Lok. Moskwa
|
0 - 0 |
Sp. Moskwa
|
|
2018-02-22 |
Ath. Bilbao
|
1 - 2 |
Sp. Moskwa
|
|
2018-02-15 |
Sp. Moskwa
|
1 - 3 |
Ath. Bilbao
|
|
2018-02-07 |
Sp. Moskwa
|
2 - 1 |
Sparta Praga
|
|
2018-02-03 |
Sp. Moskwa
|
1 - 2 |
Hebei
|
|
2018-01-31 |
Sp. Moskwa
|
0 - 0 |
CSKA Sofia
|
|
2018-01-22 |
Sp. Moskwa
|
2 - 3 |
FC Astana
|
|
2018-01-18 |
Sp. Moskwa
|
0 - 1 |
Shanghai Port
|
|
2017-12-10 |
Sp. Moskwa
|
3 - 0 |
CSKA Moskwa
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
8 |
8 |
2 |
| 50% |
17% |
33% |
|
67% |
67% |
17% |
Tabela Priemjer-Liga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Lok. Moskwa |
23 |
15 |
4 |
4 |
35 |
17 |
+18 |
49 |
| 2 |
Sp. Moskwa |
24 |
13 |
8 |
3 |
41 |
25 |
+16 |
47 |
| 3 |
CSKA Moskwa |
23 |
13 |
5 |
5 |
34 |
18 |
+16 |
44 |
| 4 |
Zenit Petersburg |
23 |
11 |
9 |
3 |
33 |
14 |
+19 |
42 |
| 5 |
Krasnodar |
24 |
12 |
5 |
7 |
36 |
26 |
+10 |
41 |
| 6 |
Ufa |
24 |
9 |
7 |
8 |
26 |
27 |
-1 |
34 |
| 7 |
Arsienał Tuła |
24 |
9 |
5 |
10 |
26 |
27 |
-1 |
32 |
| 8 |
Ural |
24 |
6 |
11 |
7 |
26 |
26 |
0 |
29 |
| 9 |
Kazań |
24 |
7 |
7 |
10 |
24 |
21 |
+3 |
28 |
| 10 |
Akhmat Grozny |
23 |
7 |
6 |
10 |
22 |
30 |
-8 |
27 |
| 11 |
Dyn. Moskwa |
23 |
6 |
9 |
8 |
22 |
22 |
0 |
27 |
| 12 |
FK Rostów |
24 |
6 |
9 |
9 |
21 |
24 |
-3 |
27 |
| 13 |
Amkar |
23 |
6 |
7 |
10 |
14 |
22 |
-8 |
25 |
| 14 |
Anży |
24 |
6 |
6 |
12 |
28 |
43 |
-15 |
24 |
| 15 |
Tosno |
24 |
6 |
5 |
13 |
20 |
40 |
-20 |
23 |
| 16 |
SKA Chabarowsk |
24 |
2 |
7 |
15 |
16 |
42 |
-26 |
13 |
Samara kolejne 6 mecze
|
2018-04-07 |
Samara
|
- |
Sp. Moskwa 2
|
|
2018-04-11 |
Bałtika
|
- |
Samara
|
|
2018-04-15 |
Samara
|
- |
Jenisej
|
|
2018-04-21 |
Zenit 2
|
- |
Samara
|
|
2018-04-28 |
Samara
|
- |
F Woroneż
|
|
2018-05-02 |
R. Volgograd
|
- |
Samara
|
Sp. Moskwa kolejne 6 mecze
|
2018-04-08 |
Anży
|
- |
Sp. Moskwa
|
|
2018-04-15 |
Ural
|
- |
Sp. Moskwa
|
|
2018-04-18 |
Sp. Moskwa
|
- |
Tosno
|
|
2018-04-23 |
Sp. Moskwa
|
- |
Akhmat Grozny
|
|
2018-04-29 |
Amkar
|
- |
Sp. Moskwa
|
|
2018-05-05 |
Sp. Moskwa
|
- |
FK Rostów
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
5.50 |
3.50 |
1.66 |
| Prawdopodobieństwo |
26% |
34% |
40% |
|
2 @ 1.66 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
2.10 |
1.12 |
| Prawdopodobieństwo |
28% |
72% |
|
X2 @ 1.12 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.44 |
2.62 |
| Prawdopodobieństwo |
|
64% |
36% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.44 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.35 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
39% |
61% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.57 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.33 |
1.19 |
| Prawdopodobieństwo |
|
20% |
80% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.19 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.25 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
42% |
58% |
|
Nie @ 1.57 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-04 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!