Grupa spadkowa - Cypr
niedziela, 17.05.2026
15:00
Krasava Ypsonas
Enosis Paralimni
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Ypsonas |
| Na wyjeździe: |
Paralimni |
| Odległość: |
101.0 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
15:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.19 |
6.25 |
10.00 |
1 |
|
|
|
1.05 |
4.20 |
| 46% |
35% |
19% |
1.19 |
|
|
|
90% |
10% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.15 |
4.80 |
|
|
|
1.47 |
2.45 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
| 81% |
19% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
41% |
59% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
|
2026-03-16 |
Krasava Ypsonas
|
4 - 0 |
Enosis Paralimni
|
|
2025-12-05 |
Enosis Paralimni
|
0 - 1 |
Krasava Ypsonas
|
Krasava Ypsonas ostatnie 12 mecze
|
2026-05-08 |
Anorthosis
|
5 - 2 |
Krasava Ypsonas
|
|
2026-05-02 |
Krasava Ypsonas
|
1 - 1 |
AEL Limassol
|
|
2026-04-25 |
Omonia Aradippou
|
1 - 1 |
Krasava Ypsonas
|
|
2026-04-19 |
Krasava Ypsonas
|
3 - 1 |
Achnas
|
|
2026-04-06 |
Akritas Chloraka
|
0 - 2 |
Krasava Ypsonas
|
|
2026-03-21 |
Krasava Ypsonas
|
1 - 0 |
Ol. Nicosia
|
|
2026-03-16 |
Krasava Ypsonas
|
4 - 0 |
Enosis Paralimni
|
|
2026-03-07 |
Paphos
|
7 - 0 |
Krasava Ypsonas
|
|
2026-03-01 |
Akritas Chloraka
|
1 - 3 |
Krasava Ypsonas
|
|
2026-02-20 |
Krasava Ypsonas
|
1 - 1 |
Aris
|
|
2026-02-13 |
Anorthosis
|
1 - 1 |
Krasava Ypsonas
|
|
2026-02-09 |
Krasava Ypsonas
|
3 - 0 |
AEL Limassol
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
11 |
6 |
5 |
| 50% |
33% |
17% |
|
92% |
50% |
42% |
Enosis Paralimni ostatnie 12 mecze
|
2026-05-09 |
Enosis Paralimni
|
1 - 3 |
Achnas
|
|
2026-05-02 |
Anorthosis
|
2 - 0 |
Enosis Paralimni
|
|
2026-04-25 |
Enosis Paralimni
|
1 - 2 |
Akritas Chloraka
|
|
2026-04-17 |
AEL Limassol
|
2 - 1 |
Enosis Paralimni
|
|
2026-04-04 |
Enosis Paralimni
|
1 - 3 |
Ol. Nicosia
|
|
2026-03-20 |
Omonia Aradippou
|
1 - 2 |
Enosis Paralimni
|
|
2026-03-16 |
Krasava Ypsonas
|
4 - 0 |
Enosis Paralimni
|
|
2026-03-08 |
Enosis Paralimni
|
0 - 4 |
Aris
|
|
2026-02-28 |
Anorthosis
|
3 - 0 |
Enosis Paralimni
|
|
2026-02-20 |
Enosis Paralimni
|
0 - 2 |
AEL Limassol
|
|
2026-02-14 |
Omonia
|
3 - 0 |
Enosis Paralimni
|
|
2026-02-11 |
APOEL
|
3 - 2 |
Enosis Paralimni
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
11 |
|
12 |
10 |
5 |
| 8% |
0% |
92% |
|
100% |
83% |
42% |
Tabela Grupa spadkowa
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Anorthosis |
33 |
11 |
12 |
10 |
35 |
40 |
-5 |
45 |
| 2 |
AEL Limassol |
33 |
13 |
5 |
15 |
41 |
46 |
-5 |
44 |
| 3 |
Omonia Aradippou |
33 |
12 |
6 |
15 |
31 |
42 |
-11 |
42 |
| 4 |
Ol. Nicosia |
33 |
10 |
10 |
13 |
32 |
44 |
-12 |
40 |
| 5 |
Krasava Ypsonas |
32 |
11 |
6 |
15 |
36 |
44 |
-8 |
39 |
| 6 |
Akritas Chloraka |
33 |
10 |
5 |
18 |
31 |
58 |
-27 |
35 |
| 7 |
Achnas |
33 |
10 |
3 |
20 |
34 |
53 |
-19 |
33 |
| 8 |
Enosis Paralimni |
32 |
1 |
1 |
30 |
11 |
80 |
-69 |
4 |
Chronologia meczów w lidze
| Krasava Ypsonas |
|
| Enosis Paralimni |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Krasava Ypsonas |
Enosis Paralimni |
| 1 |
Anorthosis |
|
2 - 0 |
| 2 |
AEL Limassol |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Omonia Aradippou |
|
1 - 2 |
| 4 |
Ol. Nicosia |
1 - 0 |
|
| 5 |
Krasava Ypsonas |
- |
|
| 6 |
Akritas Chloraka |
|
|
| 7 |
Achnas |
3 - 1 |
|
| 8 |
Enosis Paralimni |
|
- |
Statystyki drużyny
| |
Krasava Ypsonas |
Enosis Paralimni |
| Zwycięstwa |
11 |
1 |
| Remisy |
6 |
1 |
| Porażki |
15 |
30 |
| Bramki dla |
36 |
11 |
| Bramki przeciw |
44 |
80 |
| Średnie bramki strzelone |
1.12 |
0.34 |
| Średnie bramki stracone |
1.38 |
2.50 |
| Mecze bramki strzelone |
66% |
28% |
| Mecze bramki stracone |
69% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
38% |
28% |
| Powyżej 1.5 |
66% |
84% |
| Powyżej 2.5 |
44% |
56% |
| Powyżej 3.5 |
22% |
28% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
7 |
1 |
| Remisy |
2 |
1 |
| Porażki |
7 |
14 |
| Bramki dla |
21 |
6 |
| Bramki przeciw |
19 |
47 |
| Średnie bramki strzelone |
1.31 |
0.38 |
| Średnie bramki stracone |
1.19 |
2.94 |
| Mecze bramki strzelone |
75% |
31% |
| Mecze bramki stracone |
62% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
38% |
31% |
| Powyżej 1.5 |
69% |
94% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
81% |
| Powyżej 3.5 |
25% |
31% |
Ogólne statystyki dla Grupa spadkowa
| Mecze (27) |
| Zwycięstwa u siebie |
44% |
| Remisy |
15% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
41% |
| Mecze rozegrane |
96% |
| Bramki (73) |
| Bramki na mecz |
2.70 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.37 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
85% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
81% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
67% |
| Powyżej 1.5 |
78% |
| Powyżej 2.5 |
56% |
| Powyżej 3.5 |
22% |
Krasava Ypsonas kolejne mecze
Brak danych w systemie
Enosis Paralimni kolejne mecze
Brak danych w systemie
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.19 |
6.25 |
10.00 |
| Prawdopodobieństwo |
46% |
35% |
19% |
|
1 @ 1.19 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.05 |
4.20 |
| Prawdopodobieństwo |
90% |
10% |
|
1X @ 1.05 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.15 |
4.80 |
| Prawdopodobieństwo |
|
81% |
19% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.15 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.47 |
2.45 |
| Prawdopodobieństwo |
|
62% |
38% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.47 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.20 |
1.58 |
| Prawdopodobieństwo |
|
41% |
59% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.58 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.15 |
1.61 |
| Prawdopodobieństwo |
|
43% |
57% |
|
Nie @ 1.61 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-05-16 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!