Ykkönen - Finlandia
poniedziałek, 21.05.2018
16:30
16:30

KPV

Ekenas
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Kokkola |
| Na wyjeździe: | Ekenas |
| Odległość: | 429.7 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.80 | 5.75 | 1 | 1.16 | 2.37 | |||
| 42% | 33% | 25% | 1.60 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 57% | 43% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-30 | KPV | 3 - 0 | Ekenas |
| 2017-07-29 | Ekenas | 2 - 0 | KPV |
| 2017-06-03 | KPV | 2 - 1 | Ekenas |
| 2016-08-21 | Ekenas | 0 - 2 | KPV |
| 2016-06-19 | KPV | 3 - 2 | Ekenas |
| 2016-04-24 | KPV | 2 - 0 | Ekenas |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 1 | 6 | 3 | 1 | |
| 83% | 0% | 17% | 100% | 50% | 17% |
KPV ostatnie 12 mecze
| 2018-05-13 | KPV | 2 - 1 | AC Kajaani |
| 2018-05-05 | Jaro | 1 - 3 | KPV |
| 2018-04-28 | JJK Jyvaskyla | 0 - 0 | KPV |
| 2018-03-09 | KPV | 4 - 2 | Jaro |
| 2018-02-24 | Keski-Uusimaa | 1 - 5 | KPV |
| 2018-02-10 | VPS | 3 - 3 | KPV |
| 2018-02-02 | KPV | 1 - 2 | SJK |
| 2018-01-19 | KPV | 0 - 0 | TPV |
| 2017-10-21 | KPV | 1 - 1 | OPS Oulu |
| 2017-10-14 | Haka | 1 - 1 | KPV |
| 2017-09-30 | KPV | 3 - 0 | Ekenas |
| 2017-09-22 | Oulu | 2 - 1 | KPV |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 8 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 67% | 33% |
Ekenas ostatnie 12 mecze
| 2018-05-13 | JJK Jyvaskyla | 2 - 2 | Ekenas |
| 2018-05-06 | Ekenas | 0 - 0 | Haka |
| 2018-04-28 | Ekenas | 1 - 0 | KTP |
| 2018-04-03 | Ekenas | 0 - 5 | Inter Turku |
| 2018-03-29 | Ekenas | 2 - 1 | Haka |
| 2018-03-17 | Ekenas | 1 - 0 | Oulu |
| 2018-03-10 | TPS Turku | 0 - 0 | Ekenas |
| 2018-03-02 | Ekenas | 1 - 0 | Mariehamn |
| 2018-02-17 | Klubi 04 | 2 - 3 | Ekenas |
| 2018-01-19 | Inter Turku | 3 - 0 | Ekenas |
| 2017-10-21 | Oulu | 3 - 2 | Ekenas |
| 2017-10-14 | Ekenas | 3 - 3 | GrIFK |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 58% | 42% |
Tabela Ykkönen
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KPV | 3 | +3 | 7 |
| 2 | HIFK | 3 | 0 | 6 |
| 3 | Ekenas | 3 | +1 | 5 |
| 4 | KTP | 3 | +1 | 4 |
| 4 | Haka | 3 | +1 | 4 |
| 6 | Klubi 04 | 3 | -1 | 4 |
| 7 | Oulu | 3 | -1 | 3 |
| 7 | Jaro | 3 | -1 | 3 |
| 9 | AC Kajaani | 3 | -2 | 3 |
| 10 | JJK Jyvaskyla | 3 | -1 | 2 |
Chronologia meczów w lidze
| KPV | |
| Ekenas | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | KPV | Ekenas |
|---|---|---|---|
| 1 | KPV | - | |
| 2 | HIFK | ||
| 3 | Ekenas | - | |
| 4 | KTP | ||
| 4 | Haka | ||
| 6 | Klubi 04 | ||
| 7 | Oulu | ||
| 7 | Jaro | ||
| 9 | AC Kajaani | 2 - 1 | |
| 10 | JJK Jyvaskyla | 2 - 2 |
Pozycja w lidze
| KPV | Ekenas | |
| Pozycja | 1 | 3 |
| Punkty | 7 | 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 5 |
| Punkty | 3 | 1 |
Forma w lidze
| KPV | Ekenas | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 0 |
1
2 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
1 0 |
Bramki w lidze
| KPV | Ekenas | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
2 |
3
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
1 |
2
2 |
Ogólne statystyki dla Ykkönen
| Mecze (15) | |
| Zwycięstwa u siebie | 47% |
| Remisy | 27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (36) | |
| Bramki na mecz | 2.40 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.27 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.13 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 60% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 60% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
KPV kolejne 6 mecze
| 2018-05-24 | Haka | - | KPV |
| 2018-06-02 | KPV | - | Oulu |
| 2018-06-09 | KPV | - | Klubi 04 |
| 2018-06-13 | HIFK | - | KPV |
| 2018-06-20 | KPV | - | KTP |
| 2018-06-26 | JJK Jyvaskyla | - | KPV |
Ekenas kolejne 6 mecze
| 2018-05-26 | Ekenas | - | HIFK |
| 2018-06-02 | Jaro | - | Ekenas |
| 2018-06-09 | AC Kajaani | - | Ekenas |
| 2018-06-16 | Ekenas | - | Oulu |
| 2018-06-20 | Klubi 04 | - | Ekenas |
| 2018-06-26 | Ekenas | - | KTP |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 3.80 | 5.75 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 33% | 25% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 2.37 |
| Prawdopodobieństwo | 76% | 24% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.85 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.85 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Tak @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-21 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!