NB I - Węgry
sobota, 03.03.2018
18:30
18:30

Honved

Fehervar
przełożone
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Budapeszt |
| Na wyjeździe: | Szekesfehervar |
| Odległość: | 58.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bozsik Arena |
| Pojemność: | 8 200 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 18:30 (19:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.39 | 2.00 | X2 | 1.83 | 1.28 | |||
| 31% | 22% | 47% | 1.28 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.04 | 1.75 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 44% | 56% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-23 | Fehervar | 1 - 1 | Honved |
| 2017-05-27 | Honved | 1 - 0 | Fehervar |
| 2017-03-04 | Fehervar | 3 - 0 | Honved |
| 2016-09-24 | Honved | 1 - 2 | Fehervar |
| 2016-04-02 | Honved | 2 - 1 | Fehervar |
| 2015-10-17 | Fehervar | 3 - 0 | Honved |
| 2015-07-18 | Honved | 1 - 0 | Fehervar |
| 2015-05-16 | Honved | 1 - 1 | Fehervar |
| 2014-11-02 | Fehervar | 1 - 0 | Honved |
| 2014-05-03 | Honved | 0 - 1 | Fehervar |
| 2013-10-27 | Fehervar | 1 - 2 | Honved |
| 2013-03-03 | Honved | 0 - 4 | Fehervar |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 8% |
Honved ostatnie 12 mecze
| 2018-02-24 | Ferencvaros | 5 - 2 | Honved |
| 2018-02-21 | BFC Siofok | 2 - 2 | Honved |
| 2018-02-12 | Honved | 1 - 2 | SKA Chabarowsk |
| 2018-02-10 | Akhmat Grozny | 1 - 1 | Honved |
| 2017-12-09 | Honved | 1 - 0 | Paks |
| 2017-12-02 | Debrecen | 1 - 0 | Honved |
| 2017-11-25 | Honved | 1 - 2 | Mezokovesd |
| 2017-11-18 | Ujpest | 2 - 1 | Honved |
| 2017-11-04 | Honved | 4 - 3 | Puskas Academy |
| 2017-10-28 | Balmazujvaros | 0 - 3 | Honved |
| 2017-10-21 | DVTK | 2 - 1 | Honved |
| 2017-10-14 | Haladas | 1 - 2 | Honved |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 25% |
Fehervar ostatnie 12 mecze
| 2018-02-24 | Fehervar | 2 - 1 | Vasas |
| 2018-02-08 | Fehervar | 1 - 0 | Krasnodar |
| 2017-12-09 | Haladas | 1 - 0 | Fehervar |
| 2017-12-02 | Ferencvaros | 3 - 1 | Fehervar |
| 2017-11-25 | Fehervar | 2 - 0 | Paks |
| 2017-11-18 | Debrecen | 2 - 5 | Fehervar |
| 2017-11-04 | Fehervar | 4 - 0 | Mezokovesd |
| 2017-10-28 | Ujpest | 2 - 2 | Fehervar |
| 2017-10-21 | Fehervar | 2 - 0 | Puskas Academy |
| 2017-10-14 | Balmazujvaros | 1 - 1 | Fehervar |
| 2017-09-30 | DVTK | 2 - 3 | Fehervar |
| 2017-09-23 | Fehervar | 1 - 1 | Honved |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 6 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 50% | 42% |
Tabela NB I
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferencvaros | 20 | +24 | 44 |
| 2 | Fehervar | 20 | +20 | 41 |
| 3 | Debrecen | 20 | +9 | 31 |
| 4 | Ujpest | 20 | +2 | 29 |
| 5 | Honved | 20 | -2 | 28 |
| 6 | Paks | 20 | -2 | 27 |
| 7 | DVTK | 20 | +1 | 25 |
| 8 | Puskas Academy | 20 | -5 | 24 |
| 9 | Balmazujvaros | 20 | -2 | 22 |
| 10 | Vasas | 20 | -14 | 21 |
| 11 | Haladas | 20 | -15 | 20 |
| 12 | Mezokovesd | 20 | -16 | 17 |
Chronologia meczów w lidze
| Honved | |
| Fehervar | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Honved | Fehervar |
|---|---|---|---|
| 1 | Ferencvaros | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Fehervar | - | |
| 3 | Debrecen | 1 - 3 | 2 - 5 |
| 4 | Ujpest | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Honved | - | |
| 6 | Paks | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 7 | DVTK | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 8 | Puskas Academy | 4 - 3 | 1 - 3 |
| 9 | Balmazujvaros | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Vasas | 1 - 4 | 3 - 1 |
| 11 | Haladas | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Mezokovesd | 1 - 2 | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Honved | Fehervar | |
| Pozycja | 5 | 2 |
| Punkty | 28 | 41 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 2 |
| Punkty | 14 | 17 |
Forma w lidze
| Honved | Fehervar | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
4 8 |
12
5 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
2 4 |
5
2 3 |
Bramki w lidze
| Honved | Fehervar | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
33
35 |
43
23 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
17
20 |
22
16 |
Ogólne statystyki dla NB I
| Mecze (120) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 32% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (358) | |
| Bramki na mecz | 2.98 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.57 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.42 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 82% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 62% |
| Powyżej 1.5 | 80% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 38% |
Honved kolejne 6 mecze
| 2018-03-07 | Honved | - | BFC Siofok |
| 2018-03-10 | Vasas | - | Honved |
| 2018-03-14 | Honved | - | Debrecen |
| 2018-03-17 | Honved | - | Haladas |
| 2018-03-31 | DVTK | - | Honved |
| 2018-04-03 | Debrecen | - | Honved |
Fehervar kolejne 6 mecze
| 2018-03-10 | Fehervar | - | DVTK |
| 2018-03-17 | Fehervar | - | Balmazujvaros |
| 2018-03-31 | Puskas Academy | - | Fehervar |
| 2018-04-07 | Fehervar | - | Ujpest |
| 2018-04-11 | Honved | - | Fehervar |
| 2018-04-14 | Mezokovesd | - | Fehervar |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 3.39 | 2.00 |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 22% | 47% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.28 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 86% | 14% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 36% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.04 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 56% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Tak @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-03 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!