Erste Liga - Austria
wtorek, 24.04.2018
17:30
17:30

Kapfenberg

Wattens
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Kapfenberg |
| Na wyjeździe: | Wattens |
| Odległość: | 279.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Franz Fekete |
| Pojemność: | 12 000 (2 000) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.39 | 3.29 | 12 | 1.33 | 1.66 | |||
| 35% | 28% | 37% | 1.30 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 55% | 45% | 34% | 66% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-12 | Wattens | 3 - 2 | Kapfenberg |
| 2017-09-22 | Kapfenberg | 1 - 1 | Wattens |
| 2017-08-04 | Wattens | 3 - 1 | Kapfenberg |
| 2017-05-02 | Wattens | 4 - 1 | Kapfenberg |
| 2017-03-10 | Kapfenberg | 2 - 1 | Wattens |
| 2016-10-18 | Wattens | 3 - 3 | Kapfenberg |
| 2016-08-16 | Kapfenberg | 3 - 0 | Wattens |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 29% | 29% | 43% | 100% | 86% | 57% |
Kapfenberg ostatnie 12 mecze
| 2018-04-20 | Kapfenberg | 2 - 1 | Wacker Innsbruck |
| 2018-04-13 | Liefering | 1 - 1 | Kapfenberg |
| 2018-04-06 | Kapfenberg | 0 - 0 | Ried |
| 2018-04-03 | Hartberg | 4 - 0 | Kapfenberg |
| 2018-03-30 | Floridsdorfer AC | 0 - 1 | Kapfenberg |
| 2018-03-20 | Kapfenberg | 1 - 4 | BW Linz |
| 2018-03-16 | Kapfenberg | 0 - 0 | Neustadt |
| 2018-03-12 | Wattens | 3 - 2 | Kapfenberg |
| 2018-03-09 | A. Lustenau | 3 - 1 | Kapfenberg |
| 2018-01-11 | Kapfenberg | 0 - 1 | Wolfsberger AC |
| 2017-12-01 | Wacker Innsbruck | 1 - 1 | Kapfenberg |
| 2017-11-24 | Kapfenberg | 0 - 5 | Liefering |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 6 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 50% | 42% |
Wattens ostatnie 12 mecze
| 2018-04-20 | Wattens | 0 - 0 | Liefering |
| 2018-04-13 | Hartberg | 4 - 0 | Wattens |
| 2018-04-10 | Floridsdorfer AC | 0 - 0 | Wattens |
| 2018-04-06 | Wattens | 1 - 0 | BW Linz |
| 2018-04-03 | Ried | 2 - 0 | Wattens |
| 2018-03-30 | Neustadt | 2 - 2 | Wattens |
| 2018-03-16 | Wattens | 2 - 0 | A. Lustenau |
| 2018-03-12 | Wattens | 3 - 2 | Kapfenberg |
| 2018-03-09 | Wattens | 1 - 2 | Wacker Innsbruck |
| 2018-01-13 | Altach | 3 - 1 | Wattens |
| 2017-12-01 | Liefering | 2 - 2 | Wattens |
| 2017-11-24 | Wattens | 1 - 4 | Hartberg |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 50% |
Tabela Erste Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Innsbruck | 29 | +27 | 60 |
| 2 | Hartberg | 29 | +24 | 54 |
| 3 | Ried | 30 | +22 | 51 |
| 4 | Neustadt | 29 | +14 | 50 |
| 5 | Liefering | 29 | +15 | 48 |
| 6 | A. Lustenau | 29 | -5 | 36 |
| 7 | Kapfenberg | 29 | -18 | 31 |
| 8 | Wattens | 29 | -12 | 30 |
| 9 | BW Linz | 29 | -24 | 23 |
| 10 | Floridsdorfer AC | 30 | -43 | 20 |
Chronologia meczów w lidze
| Kapfenberg | |
| Wattens | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Kapfenberg | Wattens |
|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Innsbruck | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Hartberg | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 3 | Ried | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Neustadt | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Liefering | 0 - 5 | 2 - 2 |
| 6 | A. Lustenau | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Kapfenberg | - | 1 - 1 |
| 8 | Wattens | 1 - 1 | - |
| 9 | BW Linz | 1 - 4 | 0 - 2 |
| 10 | Floridsdorfer AC | 4 - 1 | 0 - 0 |
Pozycja w lidze
| Kapfenberg | Wattens | |
| Pozycja | 7 | 8 |
| Punkty | 31 | 30 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 8 |
| Punkty | 16 | 10 |
Forma w lidze
| Kapfenberg | Wattens | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
7 14 |
8
6 15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
4 6 |
2
4 8 |
Bramki w lidze
| Kapfenberg | Wattens | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
30
48 |
34
46 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
20 |
10
23 |
Ogólne statystyki dla Erste Liga
| Mecze (146) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (409) | |
| Bramki na mecz | 2.80 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.53 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.27 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 77% |
| Powyżej 2.5 | 55% |
| Powyżej 3.5 | 34% |
Kapfenberg kolejne 6 mecze
| 2018-04-27 | BW Linz | - | Kapfenberg |
| 2018-05-04 | Kapfenberg | - | A. Lustenau |
| 2018-05-11 | Neustadt | - | Kapfenberg |
| 2018-05-18 | Kapfenberg | - | Floridsdorfer AC |
| 2018-05-21 | Kapfenberg | - | Hartberg |
| 2018-05-25 | Ried | - | Kapfenberg |
Wattens kolejne 6 mecze
| 2018-04-27 | Wattens | - | Floridsdorfer AC |
| 2018-05-04 | Wacker Innsbruck | - | Wattens |
| 2018-05-11 | A. Lustenau | - | Wattens |
| 2018-05-18 | Wattens | - | Neustadt |
| 2018-05-21 | Wattens | - | Ried |
| 2018-05-25 | BW Linz | - | Wattens |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 3.39 | 3.29 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 28% | 37% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 1.66 |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.89 | 1.89 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.89 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 34% | 66% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-24 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!