Faza finałowa - Boliwia
niedziela, 27.05.2018
20:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Cochabamba |
| Na wyjeździe: |
Oruro |
| Odległość: |
124.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Felix Capriles
|
| Pojemność: |
27 588 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
20:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.33 |
4.50 |
7.00 |
1 |
|
|
|
1.10 |
3.25 |
| 44% |
34% |
22% |
1.33 |
|
|
|
84% |
16% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
5.38 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.03 |
1.71 |
| 82% |
18% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
45% |
55% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2018-05-20 |
San Jose
|
2 - 4 |
J. Wilstermann
|
|
2017-10-19 |
San Jose
|
3 - 1 |
J. Wilstermann
|
|
2017-08-27 |
J. Wilstermann
|
1 - 0 |
San Jose
|
|
2017-06-24 |
San Jose
|
0 - 0 |
J. Wilstermann
|
|
2017-04-07 |
J. Wilstermann
|
1 - 2 |
San Jose
|
|
2016-11-04 |
J. Wilstermann
|
3 - 1 |
San Jose
|
|
2016-09-25 |
San Jose
|
1 - 0 |
J. Wilstermann
|
|
2016-05-05 |
J. Wilstermann
|
2 - 2 |
San Jose
|
|
2016-02-18 |
San Jose
|
1 - 3 |
J. Wilstermann
|
|
2015-12-20 |
San Jose
|
0 - 2 |
J. Wilstermann
|
|
2015-10-23 |
J. Wilstermann
|
1 - 1 |
San Jose
|
|
2015-04-30 |
J. Wilstermann
|
2 - 0 |
San Jose
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
42% |
J. Wilstermann ostatnie 12 mecze
|
2018-05-20 |
San Jose
|
2 - 4 |
J. Wilstermann
|
|
2018-05-14 |
Blooming
|
1 - 3 |
J. Wilstermann
|
|
2018-05-06 |
J. Wilstermann
|
3 - 0 |
Blooming
|
|
2018-04-29 |
Real Potosi
|
0 - 6 |
J. Wilstermann
|
|
2018-04-22 |
J. Wilstermann
|
7 - 0 |
U. Sucre
|
|
2018-04-15 |
J. Wilstermann
|
5 - 1 |
Aurora
|
|
2018-04-09 |
Oriente P.
|
3 - 1 |
J. Wilstermann
|
|
2018-03-31 |
J. Wilstermann
|
3 - 0 |
Guabira
|
|
2018-03-17 |
Destroyers
|
0 - 2 |
J. Wilstermann
|
|
2018-03-11 |
J. Wilstermann
|
4 - 2 |
Bolivar
|
|
2018-03-08 |
J. Wilstermann
|
4 - 0 |
Real Potosi
|
|
2018-03-04 |
U. Sucre
|
1 - 1 |
J. Wilstermann
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
12 |
10 |
8 |
| 83% |
8% |
8% |
|
100% |
83% |
67% |
San Jose ostatnie 12 mecze
|
2018-05-20 |
San Jose
|
2 - 4 |
J. Wilstermann
|
|
2018-05-12 |
San Jose
|
8 - 0 |
Destroyers
|
|
2018-05-07 |
Destroyers
|
1 - 0 |
San Jose
|
|
2018-04-29 |
U. Sucre
|
1 - 2 |
San Jose
|
|
2018-04-22 |
San Jose
|
3 - 2 |
Aurora
|
|
2018-04-16 |
Blooming
|
0 - 1 |
San Jose
|
|
2018-04-08 |
San Jose
|
4 - 0 |
Sport Boys
|
|
2018-03-31 |
Royal Pari
|
0 - 2 |
San Jose
|
|
2018-03-25 |
San Jose
|
2 - 1 |
U. Sucre
|
|
2018-03-18 |
San Jose
|
3 - 1 |
The Strongest
|
|
2018-03-14 |
Nacional Potosi
|
2 - 2 |
San Jose
|
|
2018-03-06 |
San Jose
|
1 - 1 |
El Nacional
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
10 |
8 |
6 |
| 67% |
17% |
17% |
|
83% |
67% |
50% |
J. Wilstermann kolejne 6 mecze
|
2018-05-31 |
The Strongest
|
- |
J. Wilstermann
|
|
2018-06-03 |
J. Wilstermann
|
- |
The Strongest
|
|
2018-06-07 |
J. Wilstermann
|
- |
The Strongest
|
|
2018-07-19 |
Dep. Cuenca
|
- |
J. Wilstermann
|
|
2018-07-23 |
J. Wilstermann
|
- |
Blooming
|
|
2018-07-26 |
The Strongest
|
- |
J. Wilstermann
|
San Jose kolejne 6 mecze
|
2018-05-31 |
San Jose
|
- |
Bolivar
|
|
2018-06-03 |
Bolivar
|
- |
San Jose
|
|
2018-07-22 |
The Strongest
|
- |
San Jose
|
|
2018-07-27 |
San Jose
|
- |
Bolivar
|
|
2018-08-02 |
San Jose
|
- |
Aurora
|
|
2018-08-06 |
Guabira
|
- |
San Jose
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.33 |
4.50 |
7.00 |
| Prawdopodobieństwo |
44% |
34% |
22% |
|
1 @ 1.33 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.10 |
3.25 |
| Prawdopodobieństwo |
84% |
16% |
|
1X @ 1.10 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.13 |
5.38 |
| Prawdopodobieństwo |
|
82% |
18% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.13 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.50 |
2.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
64% |
36% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.50 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.03 |
1.71 |
| Prawdopodobieństwo |
|
45% |
55% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.71 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.60 |
2.21 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Tak @ 1.60 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-27 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!