Dywizja 1. Södra - Szwecja
sobota, 07.11.2026
14:00
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Jönköping |
| Na wyjeździe: |
Trelleborg |
| Odległość: |
274.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadsparksvallen
|
| Pojemność: |
5 500 |
| Wymiary: |
105 x 65 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
14:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.30 |
2.30 |
2 |
|
|
|
1.53 |
1.44 |
| 33% |
18% |
49% |
2.30 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.33 |
|
|
|
1.60 |
2.15 |
|
|
|
2.50 |
1.47 |
| 75% |
25% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
34% |
66% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-05-14 |
Trelleborgs
|
1 - 1 |
Jonkopings
|
|
2024-03-16 |
Trelleborgs
|
1 - 1 |
Jonkopings
|
|
2023-09-28 |
Trelleborgs
|
2 - 1 |
Jonkopings
|
|
2023-06-10 |
Jonkopings
|
3 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2022-10-03 |
Trelleborgs
|
1 - 3 |
Jonkopings
|
|
2022-04-23 |
Jonkopings
|
2 - 3 |
Trelleborgs
|
|
2021-11-27 |
Trelleborgs
|
1 - 3 |
Jonkopings
|
|
2021-05-03 |
Jonkopings
|
1 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2020-11-28 |
Jonkopings
|
2 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2020-08-29 |
Trelleborgs
|
0 - 2 |
Jonkopings
|
|
2019-10-26 |
Trelleborgs
|
2 - 3 |
Jonkopings
|
|
2019-06-23 |
Jonkopings
|
2 - 0 |
Trelleborgs
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
12 |
7 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
100% |
58% |
42% |
Jonkopings ostatnie 12 mecze
|
2026-10-31 |
Lunds
|
1 - 0 |
Jonkopings
|
|
2026-10-24 |
Trollhattan
|
2 - 4 |
Jonkopings
|
|
2026-10-17 |
Jonkopings
|
2 - 1 |
AFC Malmo
|
|
2026-10-10 |
Hassleholms IF
|
1 - 0 |
Jonkopings
|
|
2026-10-03 |
Jonkopings
|
0 - 1 |
Eskilsminne
|
|
2026-09-26 |
Utsiktens
|
3 - 0 |
Jonkopings
|
|
2026-09-21 |
Jonkopings
|
3 - 2 |
Skövde
|
|
2026-09-16 |
Jonkopings
|
1 - 0 |
Atvidabergs
|
|
2026-09-13 |
Kristianstad FC
|
0 - 0 |
Jonkopings
|
|
2026-09-06 |
Jonkopings
|
0 - 1 |
Tvaakers
|
|
2026-08-29 |
Angelholms
|
0 - 1 |
Jonkopings
|
|
2026-08-22 |
Jonkopings
|
0 - 0 |
Rosengard 1917
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
4 |
4 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
33% |
33% |
17% |
Trelleborgs ostatnie 12 mecze
|
2026-11-01 |
Trelleborgs
|
2 - 1 |
Laholms
|
|
2026-10-25 |
Trelleborgs
|
3 - 1 |
Atvidabergs
|
|
2026-10-16 |
Lunds
|
2 - 4 |
Trelleborgs
|
|
2026-10-10 |
Trelleborgs
|
2 - 0 |
Kristianstad FC
|
|
2026-10-04 |
Olympic Malmo
|
0 - 2 |
Trelleborgs
|
|
2026-09-27 |
Trelleborgs
|
4 - 1 |
Angelholms
|
|
2026-09-20 |
Tvaakers
|
0 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2026-09-17 |
Rosengard 1917
|
3 - 4 |
Trelleborgs
|
|
2026-09-12 |
Trelleborgs
|
2 - 1 |
Hassleholms IF
|
|
2026-09-06 |
Skövde
|
2 - 1 |
Trelleborgs
|
|
2026-08-30 |
Trelleborgs
|
2 - 1 |
Utsiktens
|
|
2026-08-22 |
Trollhattan
|
2 - 1 |
Trelleborgs
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
0 |
2 |
|
11 |
9 |
4 |
| 83% |
0% |
17% |
|
92% |
75% |
33% |
Tabela Dywizja 1. Södra
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Trelleborgs |
29 |
20 |
6 |
3 |
66 |
32 |
+34 |
66 |
| 2 |
Hassleholms IF |
29 |
16 |
5 |
8 |
51 |
33 |
+18 |
53 |
| 3 |
Lunds |
29 |
14 |
8 |
7 |
57 |
37 |
+20 |
50 |
| 4 |
AFC Malmo |
29 |
13 |
8 |
8 |
58 |
45 |
+13 |
47 |
| 5 |
Atvidabergs |
29 |
13 |
8 |
8 |
53 |
43 |
+10 |
47 |
| 6 |
Rosengard 1917 |
29 |
10 |
10 |
9 |
46 |
44 |
+2 |
40 |
| 7 |
Jonkopings |
29 |
11 |
6 |
12 |
35 |
31 |
+4 |
39 |
| 8 |
Trollhattan |
29 |
10 |
8 |
11 |
51 |
54 |
-3 |
38 |
| 9 |
Tvaakers |
29 |
10 |
8 |
11 |
39 |
43 |
-4 |
38 |
| 10 |
Skövde |
29 |
9 |
11 |
9 |
39 |
47 |
-8 |
38 |
| 11 |
Olympic Malmo |
29 |
11 |
4 |
14 |
54 |
57 |
-3 |
37 |
| 12 |
Kristianstad FC |
29 |
10 |
6 |
13 |
37 |
41 |
-4 |
36 |
| 13 |
Eskilsminne |
29 |
9 |
6 |
14 |
45 |
60 |
-15 |
33 |
| 14 |
Laholms |
29 |
9 |
5 |
15 |
40 |
47 |
-7 |
32 |
| 15 |
Angelholms |
29 |
7 |
9 |
13 |
37 |
50 |
-13 |
30 |
| 16 |
Utsiktens |
29 |
3 |
6 |
20 |
27 |
71 |
-44 |
15 |
Chronologia meczów w lidze
| Jonkopings |
|
| Trelleborgs |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Jonkopings |
Trelleborgs |
| 1 |
Trelleborgs |
|
- |
| 2 |
Hassleholms IF |
2 - 0 |
0 - 2 |
| 3 |
Lunds |
0 - 0 |
2 - 4 |
| 4 |
AFC Malmo |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 5 |
Atvidabergs |
1 - 0 |
1 - 2 |
| 6 |
Rosengard 1917 |
0 - 0 |
3 - 4 |
| 7 |
Jonkopings |
- |
|
| 8 |
Trollhattan |
4 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Tvaakers |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Skövde |
3 - 2 |
2 - 1 |
| 11 |
Olympic Malmo |
2 - 0 |
0 - 2 |
| 12 |
Kristianstad FC |
3 - 0 |
0 - 0 |
| 13 |
Eskilsminne |
0 - 1 |
2 - 3 |
| 14 |
Laholms |
2 - 1 |
0 - 4 |
| 15 |
Angelholms |
3 - 0 |
1 - 5 |
| 16 |
Utsiktens |
1 - 2 |
0 - 0 |
Statystyki drużyny
| |
Jonkopings |
Trelleborgs |
| Zwycięstwa |
11 |
20 |
| Remisy |
6 |
6 |
| Porażki |
12 |
3 |
| Bramki dla |
35 |
66 |
| Bramki przeciw |
31 |
32 |
| Średnie bramki strzelone |
1.21 |
2.28 |
| Średnie bramki stracone |
1.07 |
1.10 |
| Mecze bramki strzelone |
59% |
93% |
| Mecze bramki stracone |
66% |
72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
38% |
72% |
| Powyżej 1.5 |
55% |
90% |
| Powyżej 2.5 |
45% |
72% |
| Powyżej 3.5 |
21% |
45% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
9 |
10 |
| Remisy |
2 |
2 |
| Porażki |
3 |
2 |
| Bramki dla |
23 |
31 |
| Bramki przeciw |
9 |
14 |
| Średnie bramki strzelone |
1.64 |
2.21 |
| Średnie bramki stracone |
0.64 |
1.00 |
| Mecze bramki strzelone |
71% |
86% |
| Mecze bramki stracone |
50% |
57% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
36% |
57% |
| Powyżej 1.5 |
64% |
79% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
64% |
| Powyżej 3.5 |
14% |
36% |
Ogólne statystyki dla Dywizja 1. Södra
| Mecze (232) |
| Zwycięstwa u siebie |
43% |
| Remisy |
25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
33% |
| Mecze rozegrane |
97% |
| Bramki (735) |
| Bramki na mecz |
3.17 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.72 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.45 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
80% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
77% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
| Powyżej 1.5 |
80% |
| Powyżej 2.5 |
62% |
| Powyżej 3.5 |
39% |
Jonkopings kolejne mecze
Brak danych w systemie
Trelleborgs kolejne mecze
Brak danych w systemie
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.60 |
3.30 |
2.30 |
| Prawdopodobieństwo |
33% |
18% |
49% |
|
2 @ 2.30 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.53 |
1.44 |
| Prawdopodobieństwo |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.44 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.18 |
4.33 |
| Prawdopodobieństwo |
|
75% |
25% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.18 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.60 |
2.15 |
| Prawdopodobieństwo |
|
59% |
41% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.60 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.50 |
1.47 |
| Prawdopodobieństwo |
|
34% |
66% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.47 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.51 |
2.35 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Tak @ 1.51 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-07 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!