Superettan - Szwecja
sobota, 10.11.2018
15:00
15:00

Jonkopings

Norrby
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Jönköping |
| Na wyjeździe: | Boras |
| Odległość: | 72.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadsparksvallen |
| Pojemność: | 5 500 |
| Wymiary: | 105 x 65 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.40 | 3.75 | 1X | 1.28 | 1.83 | |||
| 42% | 30% | 28% | 1.28 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2018-05-01 | Norrby | 1 - 2 | Jonkopings |
Jonkopings ostatnie 12 mecze
| 2018-11-03 | Landskrona | 1 - 2 | Jonkopings |
| 2018-10-29 | Jonkopings | 2 - 0 | GAIS |
| 2018-10-21 | Brage | 3 - 2 | Jonkopings |
| 2018-10-08 | IK Frej | 1 - 1 | Jonkopings |
| 2018-10-02 | Jonkopings | 2 - 2 | Orgryte |
| 2018-09-23 | Falkenbergs | 2 - 0 | Jonkopings |
| 2018-09-17 | Östers | 0 - 0 | Jonkopings |
| 2018-09-08 | Jonkopings | 1 - 0 | Gefle |
| 2018-09-02 | Halmstad | 1 - 0 | Jonkopings |
| 2018-08-27 | Jonkopings | 4 - 2 | Varbergs |
| 2018-08-18 | AFC Eskilstuna | 1 - 0 | Jonkopings |
| 2018-08-13 | Jonkopings | 1 - 3 | Värnamo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Norrby ostatnie 12 mecze
| 2018-11-02 | Norrby | 2 - 2 | Falkenbergs |
| 2018-10-29 | Gefle | 3 - 1 | Norrby |
| 2018-10-19 | Norrby | 0 - 1 | Orgryte |
| 2018-10-07 | Varbergs | 4 - 0 | Norrby |
| 2018-09-30 | Norrby | 3 - 2 | Halmstad |
| 2018-09-24 | Norrby | 2 - 1 | Värnamo |
| 2018-09-15 | Brage | 2 - 3 | Norrby |
| 2018-09-09 | Norrby | 3 - 2 | IK Frej |
| 2018-09-02 | Landskrona | 1 - 1 | Norrby |
| 2018-08-26 | Norrby | 0 - 2 | AFC Eskilstuna |
| 2018-08-20 | Degerfors | 2 - 1 | Norrby |
| 2018-08-12 | Norrby | 1 - 1 | GAIS |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 50% |
Tabela Superettan
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Helsingborg | 29 | +27 | 60 |
| 2 | Falkenbergs | 29 | +29 | 59 |
| 3 | AFC Eskilstuna | 29 | +24 | 53 |
| 4 | Orgryte | 29 | +15 | 49 |
| 5 | Halmstad | 29 | +8 | 48 |
| 6 | Brage | 29 | +1 | 44 |
| 7 | Östers | 29 | +8 | 41 |
| 8 | Degerfors | 29 | -1 | 41 |
| 9 | Jonkopings | 29 | -7 | 34 |
| 10 | IK Frej | 29 | -11 | 34 |
| 11 | Norrby | 29 | -19 | 33 |
| 12 | GAIS | 29 | -3 | 32 |
| 13 | Värnamo | 29 | -16 | 32 |
| 14 | Varbergs | 29 | -9 | 29 |
| 15 | Gefle | 29 | -29 | 24 |
| 16 | Landskrona | 29 | -17 | 22 |
Chronologia meczów w lidze
| Jonkopings | |
| Norrby | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Jonkopings | Norrby |
|---|---|---|---|
| 1 | Helsingborg | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Falkenbergs | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | AFC Eskilstuna | 0 - 0 | 4 - 0 |
| 4 | Orgryte | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 5 | Halmstad | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 6 | Brage | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 7 | Östers | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 8 | Degerfors | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Jonkopings | - | |
| 10 | IK Frej | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Norrby | - | |
| 12 | GAIS | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 13 | Värnamo | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 14 | Varbergs | 4 - 2 | 4 - 0 |
| 15 | Gefle | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 16 | Landskrona | 0 - 2 | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Jonkopings | Norrby | |
| Pozycja | 9 | 11 |
| Punkty | 34 | 33 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 15 |
| Punkty | 17 | 13 |
Forma w lidze
| Jonkopings | Norrby | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
9
7 13 |
9
6 14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
5 5 |
3
4 7 |
Bramki w lidze
| Jonkopings | Norrby | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
31
38 |
31
50 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
16
19 |
13
28 |
Ogólne statystyki dla Superettan
| Mecze (232) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (670) | |
| Bramki na mecz | 2.89 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.54 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.35 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 59% |
| Powyżej 1.5 | 78% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 34% |
Jonkopings kolejne 6 mecze
| 2019-02-01 | Östers | - | Jonkopings |
| 2019-02-16 | AIK Stockholm | - | Jonkopings |
| 2019-02-24 | Orgryte | - | Jonkopings |
| 2019-03-02 | Jonkopings | - | Norrby |
| 2019-03-08 | Norrkoping | - | Jonkopings |
| 2019-03-23 | Norrby | - | Jonkopings |
Norrby kolejne 6 mecze
| 2018-11-21 | Norrby | - | Hacken |
| 2019-01-19 | Hacken | - | Norrby |
| 2019-01-26 | Norrby | - | Utsiktens |
| 2019-02-02 | Norrby | - | GAIS |
| 2019-02-16 | Orgryte | - | Norrby |
| 2019-02-24 | Norrby | - | AIK Stockholm |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 3.40 | 3.75 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 30% | 28% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 1.83 |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.40 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-11-10 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!