Eerste divisie - Holandia
poniedziałek, 19.02.2018
19:00
19:00

Jong PSV

Den Bosch
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Eindhoven |
| Na wyjeździe: | Hertogenbosch |
| Odległość: | 31.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Philips Stadion |
| Pojemność: | 36 500 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.50 | 5.25 | 12 | 1.18 | 2.60 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.19 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.39 | 2.87 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 83% | 17% | 66% | 34% | 45% | 55% |
Ostatnie 9 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-29 | Den Bosch | 5 - 0 | Jong PSV |
| 2017-01-13 | Den Bosch | 0 - 0 | Jong PSV |
| 2016-08-08 | Jong PSV | 5 - 4 | Den Bosch |
| 2016-04-11 | Jong PSV | 2 - 1 | Den Bosch |
| 2015-11-30 | Den Bosch | 0 - 0 | Jong PSV |
| 2015-04-10 | Den Bosch | 1 - 1 | Jong PSV |
| 2014-09-29 | Jong PSV | 5 - 1 | Den Bosch |
| 2014-04-07 | Jong PSV | 1 - 4 | Den Bosch |
| 2013-09-20 | Den Bosch | 2 - 1 | Jong PSV |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 78% | 67% | 44% |
Jong PSV ostatnie 12 mecze
| 2018-02-08 | Nijmegen | 2 - 0 | Jong PSV |
| 2018-02-05 | Jong PSV | 1 - 0 | Maastricht |
| 2018-01-29 | Jong PSV | 4 - 1 | Eindhoven |
| 2018-01-19 | Graafschap | 2 - 3 | Jong PSV |
| 2018-01-12 | Jong PSV | 1 - 2 | Helmond |
| 2017-12-22 | Dordrecht | 2 - 3 | Jong PSV |
| 2017-12-15 | Jong PSV | 3 - 2 | Almere |
| 2017-12-12 | G.A. Eagles | 1 - 1 | Jong PSV |
| 2017-12-04 | Jong PSV | 2 - 3 | Sittard |
| 2017-11-27 | FC Oss | 0 - 3 | Jong PSV |
| 2017-11-24 | Jong PSV | 6 - 0 | Telstar |
| 2017-11-20 | Jong PSV | 2 - 0 | Jong Utrecht |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 8 | 6 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 67% | 50% |
Den Bosch ostatnie 12 mecze
| 2018-02-09 | Den Bosch | 4 - 0 | Eindhoven |
| 2018-02-02 | Den Bosch | 3 - 2 | Telstar |
| 2018-01-26 | Nijmegen | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2018-01-22 | Jong AZ | 1 - 1 | Den Bosch |
| 2018-01-12 | Den Bosch | 1 - 3 | Almere |
| 2017-12-22 | FC Emmen | 2 - 2 | Den Bosch |
| 2017-12-18 | Jong Ajax | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2017-12-15 | Den Bosch | 2 - 4 | Sittard |
| 2017-12-01 | Den Bosch | 3 - 0 | G.A. Eagles |
| 2017-11-27 | Den Bosch | 1 - 1 | Graafschap |
| 2017-11-24 | Cambuur | 2 - 2 | Den Bosch |
| 2017-11-17 | Den Bosch | 3 - 1 | Volendam |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 58% |
Tabela Eerste divisie
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jong Ajax | 24 | +25 | 49 |
| 2 | Nijmegen | 25 | +24 | 49 |
| 3 | Sittard | 25 | +22 | 45 |
| 4 | FC Emmen | 25 | +12 | 44 |
| 5 | Telstar | 25 | +2 | 42 |
| 6 | Jong PSV | 24 | +6 | 40 |
| 7 | Almere | 25 | +1 | 39 |
| 8 | Graafschap | 25 | +19 | 38 |
| 9 | FC Oss | 24 | -1 | 36 |
| 10 | Den Bosch | 24 | +11 | 35 |
| 11 | Dordrecht | 25 | -15 | 34 |
| 12 | Cambuur | 25 | -4 | 33 |
| 13 | Maastricht | 25 | 0 | 32 |
| 14 | Volendam | 25 | -2 | 32 |
| 15 | Eindhoven | 25 | -17 | 31 |
| 16 | Jong AZ | 25 | -13 | 26 |
| 17 | G.A. Eagles | 25 | -10 | 23 |
| 18 | Waalwijk | 25 | -17 | 23 |
| 19 | Helmond | 25 | -12 | 22 |
| 20 | Jong Utrecht | 25 | -31 | 13 |
Chronologia meczów w lidze
| Jong PSV | |
| Den Bosch | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Jong PSV | Den Bosch |
|---|---|---|---|
| 1 | Jong Ajax | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Nijmegen | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Sittard | 2 - 3 | |
| 4 | FC Emmen | 2 - 2 | |
| 5 | Telstar | 6 - 0 | 3 - 2 |
| 6 | Jong PSV | - | |
| 7 | Almere | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Graafschap | 2 - 2 | |
| 9 | FC Oss | 1 - 1 | |
| 10 | Den Bosch | - | |
| 11 | Dordrecht | 0 - 3 | |
| 12 | Cambuur | 2 - 2 | |
| 13 | Maastricht | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 14 | Volendam | ||
| 15 | Eindhoven | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Jong AZ | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | G.A. Eagles | ||
| 18 | Waalwijk | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 19 | Helmond | 1 - 2 | |
| 20 | Jong Utrecht | 2 - 0 |
Pozycja w lidze
| Jong PSV | Den Bosch | |
| Pozycja | 6 | 10 |
| Punkty | 40 | 35 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 13 | 10 |
| Punkty | 20 | 12 |
Forma w lidze
| Jong PSV | Den Bosch | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
12
4 8 |
9
8 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
2 4 |
2
6 4 |
Bramki w lidze
| Jong PSV | Den Bosch | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
44
38 |
43
32 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
28
20 |
14
16 |
Ogólne statystyki dla Eerste divisie
| Mecze (248) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 26% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (820) | |
| Bramki na mecz | 3.31 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.91 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.40 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 85% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 65% |
| Powyżej 1.5 | 85% |
| Powyżej 2.5 | 67% |
| Powyżej 3.5 | 44% |
Jong PSV kolejne 6 mecze
| 2018-02-26 | Jong AZ | - | Jong PSV |
| 2018-03-05 | Jong PSV | - | FC Emmen |
| 2018-03-09 | Waalwijk | - | Jong PSV |
| 2018-03-12 | Jong PSV | - | Cambuur |
| 2018-03-16 | Jong PSV | - | Volendam |
| 2018-03-23 | Jong Utrecht | - | Jong PSV |
Den Bosch kolejne 6 mecze
| 2018-02-23 | Den Bosch | - | Waalwijk |
| 2018-03-05 | Jong Utrecht | - | Den Bosch |
| 2018-03-09 | Den Bosch | - | FC Oss |
| 2018-03-12 | Helmond | - | Den Bosch |
| 2018-03-16 | Den Bosch | - | Dordrecht |
| 2018-03-25 | Volendam | - | Den Bosch |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 4.50 | 5.25 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.19 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 2.60 |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.12 | 6.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 83% | 17% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.12 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 2.87 | |
| Prawdopodobieństwo | 66% | 34% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.39 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.72 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% | |
| Tak @ 1.50 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-19 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!