Série C - Grupa B - Brazylia
sobota, 12.05.2018
23:30
23:30

Joinville

Cuiaba Esporte
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Joinville |
| Na wyjeździe: | Cuiaba |
| Odległość: | 1 408.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Arena Joinville |
| Pojemność: | 22 400 |
| Wymiary: | 105 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 23:30 (19:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.00 | 2.87 | 2 | 1.39 | 1.57 | |||
| 29% | 22% | 49% | 2.87 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.49 | 2.42 | 1.52 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 50% | 50% | 25% | 75% | 15% | 85% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Joinville ostatnie 12 mecze
| 2018-05-06 | Operario | 2 - 0 | Joinville |
| 2018-04-29 | Joinville | 0 - 2 | Bragantino |
| 2018-04-21 | Tombense | 3 - 0 | Joinville |
| 2018-04-15 | Joinville | 1 - 0 | Ypiranga |
| 2018-03-30 | Joinville | 0 - 1 | Criciuma |
| 2018-03-22 | Joinville | 1 - 0 | Figueirense |
| 2018-03-10 | Joinville | 0 - 1 | Chapecoense-SC |
| 2018-02-25 | Brusque SC | 1 - 2 | Joinville |
| 2018-02-22 | Vila Nova | 2 - 2 | Joinville |
| 2018-02-04 | Figueirense | 1 - 0 | Joinville |
| 2018-01-28 | Chapecoense-SC | 1 - 0 | Joinville |
| 2018-01-21 | Avai | 2 - 1 | Joinville |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 6 | 4 | 1 | |
| 25% | 8% | 67% | 50% | 33% | 8% |
Cuiaba Esporte ostatnie 12 mecze
| 2018-05-05 | Cuiaba Esporte | 1 - 0 | Tupi |
| 2018-04-28 | Botafogo SP | 0 - 0 | Cuiaba Esporte |
| 2018-04-21 | Volta Redonda | 3 - 0 | Cuiaba Esporte |
| 2018-04-15 | Cuiaba Esporte | 1 - 0 | Luverdense |
| 2018-03-15 | Cuiaba Esporte | 0 - 1 | Nautico |
| 2018-02-28 | Nautico | 2 - 1 | Cuiaba Esporte |
| 2017-09-09 | Cuiaba Esporte | 1 - 1 | CSA |
| 2017-09-02 | Moto Club MA | 1 - 0 | Cuiaba Esporte |
| 2017-08-27 | ASA AL | 2 - 3 | Cuiaba Esporte |
| 2017-08-20 | Cuiaba Esporte | 1 - 0 | Salgueiro |
| 2017-08-13 | Fortaleza | 1 - 1 | Cuiaba Esporte |
| 2017-08-06 | Cuiaba Esporte | 1 - 3 | Sampaio Correa |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 33% | 17% |
Tabela Série C - Grupa B
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Operario | 4 | +3 | 9 |
| 2 | Botafogo SP | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Bragantino | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Cuiaba Esporte | 4 | -1 | 7 |
| 5 | Volta Redonda | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Tombense | 4 | +1 | 6 |
| 7 | Ypiranga | 4 | 0 | 6 |
| 8 | Luverdense | 4 | -1 | 3 |
| 9 | Tupi | 4 | -2 | 3 |
| 10 | Joinville | 4 | -6 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| Joinville | |
| Cuiaba Esporte | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Joinville | Cuiaba Esporte |
|---|---|---|---|
| 1 | Operario | ||
| 2 | Botafogo SP | 0 - 0 | |
| 3 | Bragantino | 0 - 2 | |
| 4 | Cuiaba Esporte | - | |
| 5 | Volta Redonda | 3 - 0 | |
| 6 | Tombense | ||
| 7 | Ypiranga | 1 - 0 | |
| 8 | Luverdense | ||
| 9 | Tupi | ||
| 10 | Joinville | - |
Pozycja w lidze
| Joinville | Cuiaba Esporte | |
| Pozycja | 10 | 4 |
| Punkty | 3 | 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 4 |
| Punkty | 3 | 1 |
Forma w lidze
| Joinville | Cuiaba Esporte | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 3 |
2
1 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 1 |
0
1 1 |
Bramki w lidze
| Joinville | Cuiaba Esporte | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
7 |
2
3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
2 |
0
3 |
Ogólne statystyki dla Série C - Grupa B
| Mecze (20) | |
| Zwycięstwa u siebie | 75% |
| Remisy | 10% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 15% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (36) | |
| Bramki na mecz | 1.80 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.35 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.45 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 85% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 30% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 20% |
| Powyżej 1.5 | 50% |
| Powyżej 2.5 | 25% |
| Powyżej 3.5 | 5% |
Joinville kolejne 6 mecze
| 2018-05-20 | Botafogo SP | - | Joinville |
| 2018-05-27 | Joinville | - | Tupi |
| 2018-06-03 | Luverdense | - | Joinville |
| 2018-06-12 | Joinville | - | Volta Redonda |
| 2018-06-16 | Ypiranga | - | Joinville |
| 2018-06-24 | Joinville | - | Tombense |
Cuiaba Esporte kolejne 6 mecze
| 2018-05-19 | Cuiaba Esporte | - | Operario |
| 2018-05-26 | Cuiaba Esporte | - | Ypiranga |
| 2018-06-02 | Tombense | - | Cuiaba Esporte |
| 2018-06-09 | Cuiaba Esporte | - | Bragantino |
| 2018-06-16 | Luverdense | - | Cuiaba Esporte |
| 2018-06-23 | Cuiaba Esporte | - | Volta Redonda |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.29 | 3.00 | 2.87 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 22% | 49% |
| 2 @ 2.87 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.47 | 2.49 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.47 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.42 | 1.52 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.52 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.50 | 1.16 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.16 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.65 | |
| Prawdopodobieństwo | 6% | 94% | |
| Nie @ 1.65 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-12 20:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!