Nationaldivisioun - Luksemburg
niedziela, 18.02.2018
15:00
15:00

Jeunesse Esch

Fola
3 - 3
(1 - 0, 2 - 3)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Esch-sur-Alzette |
| Na wyjeździe: | Esch-sur-Alzette |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de la Frontiere |
| Pojemność: | 4 000 (1 200) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.85 | 4.25 | 1.91 | 1 | 1.75 | 1.35 | |||
| 47% | 19% | 34% | 2.85 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.45 | 2.55 | 2.20 | 1.60 | ||||||
| 93% | 7% | 73% | 27% | 44% | 56% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-03-12 | Jeunesse Esch | 0 - 3 | Fola |
| 2016-09-25 | Fola | 2 - 2 | Jeunesse Esch |
| 2016-03-20 | Jeunesse Esch | 1 - 1 | Fola |
| 2015-09-13 | Fola | 4 - 1 | Jeunesse Esch |
| 2015-04-19 | Jeunesse Esch | 0 - 1 | Fola |
| 2014-10-02 | Fola | 1 - 1 | Jeunesse Esch |
| 2014-05-11 | Fola | 4 - 1 | Jeunesse Esch |
| 2013-11-24 | Jeunesse Esch | 1 - 1 | Fola |
| 2013-05-22 | Jeunesse Esch | 1 - 5 | Fola |
| 2012-11-25 | Fola | 0 - 2 | Jeunesse Esch |
| 2012-03-11 | Jeunesse Esch | 2 - 0 | Fola |
| 2011-08-24 | Fola | 1 - 3 | Jeunesse Esch |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 50% | 42% |
Jeunesse Esch ostatnie 12 mecze
| 2017-11-26 | Jeunesse Esch | 3 - 3 | Petange |
| 2017-11-19 | UNA Strassen | 0 - 3 | Jeunesse Esch |
| 2017-11-05 | Un. Luxembourg | 1 - 2 | Jeunesse Esch |
| 2017-10-22 | Jeunesse Esch | 0 - 3 | Niedercorn |
| 2017-10-15 | Victoria Rosport | 3 - 1 | Jeunesse Esch |
| 2017-09-29 | Jeunesse Esch | 1 - 1 | Rodange |
| 2017-09-15 | Benfica | 2 - 1 | Jeunesse Esch |
| 2017-09-09 | Jeunesse Esch | 4 - 2 | Hostert |
| 2017-08-24 | Jeunesse Esch | 4 - 2 | Mondorf |
| 2017-08-20 | Dudelange | 2 - 0 | Jeunesse Esch |
| 2017-08-13 | Jeunesse Esch | 3 - 1 | Differdange |
| 2017-08-06 | Esch | 0 - 4 | Jeunesse Esch |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 12 | 10 | 6 | |
| 50% | 17% | 33% | 100% | 83% | 50% |
Fola ostatnie 12 mecze
| 2017-11-26 | Rodange | 0 - 3 | Fola |
| 2017-11-19 | Fola | 2 - 1 | Benfica |
| 2017-11-05 | Fola | 1 - 1 | Mondorf |
| 2017-10-22 | Dudelange | 4 - 3 | Fola |
| 2017-10-15 | Fola | 6 - 3 | Differdange |
| 2017-09-30 | Esch | 0 - 1 | Fola |
| 2017-09-17 | Fola | 3 - 2 | Petange |
| 2017-09-10 | UNA Strassen | 0 - 4 | Fola |
| 2017-08-24 | Hostert | 2 - 0 | Fola |
| 2017-08-20 | Fola | 3 - 3 | Un. Luxembourg |
| 2017-08-14 | Niedercorn | 2 - 1 | Fola |
| 2017-08-06 | Fola | 1 - 1 | Victoria Rosport |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 67% | 42% |
Tabela Nationaldivisioun
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Niedercorn | 13 | +26 | 31 |
| 2 | Dudelange | 12 | +26 | 29 |
| 3 | Fola | 12 | +9 | 21 |
| 4 | Jeunesse Esch | 12 | +6 | 20 |
| 5 | Benfica | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Hostert | 12 | +2 | 19 |
| 7 | Differdange | 12 | +9 | 17 |
| 8 | Mondorf | 12 | -2 | 16 |
| 9 | Petange | 12 | -5 | 15 |
| 10 | Rodange | 13 | -12 | 14 |
| 11 | Un. Luxembourg | 12 | -3 | 12 |
| 12 | Victoria Rosport | 12 | -13 | 11 |
| 13 | UNA Strassen | 12 | -23 | 9 |
| 14 | Esch | 12 | -24 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| Jeunesse Esch | |
| Fola | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Jeunesse Esch | Fola |
|---|---|---|---|
| 1 | Niedercorn | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | Dudelange | 4 - 3 | |
| 3 | Fola | - | |
| 4 | Jeunesse Esch | - | |
| 5 | Benfica | ||
| 6 | Hostert | 4 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Differdange | 3 - 1 | |
| 8 | Mondorf | 4 - 2 | |
| 9 | Petange | 3 - 3 | |
| 10 | Rodange | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 11 | Un. Luxembourg | ||
| 12 | Victoria Rosport | ||
| 13 | UNA Strassen | 0 - 4 | |
| 14 | Esch | 0 - 1 |
Pozycja w lidze
| Jeunesse Esch | Fola | |
| Pozycja | 4 | 3 |
| Punkty | 20 | 21 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 3 |
| Punkty | 11 | 9 |
Forma w lidze
| Jeunesse Esch | Fola | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
2 4 |
6
3 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
2 1 |
3
0 3 |
Bramki w lidze
| Jeunesse Esch | Fola | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
26
20 |
28
19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
15
12 |
12
8 |
Ogólne statystyki dla Nationaldivisioun
| Mecze (85) | |
| Zwycięstwa u siebie | 47% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (295) | |
| Bramki na mecz | 3.47 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.85 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.62 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 85% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 65% |
| Powyżej 1.5 | 89% |
| Powyżej 2.5 | 69% |
| Powyżej 3.5 | 42% |
Jeunesse Esch kolejne 6 mecze
| 2018-02-25 | Jeunesse Esch | - | Dudelange |
| 2018-03-03 | Mondorf | - | Jeunesse Esch |
| 2018-03-07 | Differdange | - | Jeunesse Esch |
| 2018-03-11 | Hostert | - | Jeunesse Esch |
| 2018-03-14 | Jeunesse Esch | - | Dudelange |
| 2018-03-18 | Jeunesse Esch | - | Benfica |
Fola kolejne 6 mecze
| 2018-02-25 | Un. Luxembourg | - | Fola |
| 2018-03-02 | Fola | - | Hostert |
| 2018-03-07 | Fola | - | Niedercorn |
| 2018-03-11 | Fola | - | UNA Strassen |
| 2018-03-14 | Un. Luxembourg | - | Fola |
| 2018-03-18 | Petange | - | Fola |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.85 | 4.25 | 1.91 |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 19% | 34% |
| 1 @ 2.85 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.75 | 1.35 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% |
| 1X @ 1.75 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.14 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 93% | 7% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.14 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.45 | 2.55 | |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.45 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 56% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.60 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 66% | 34% | |
| Tak @ 1.50 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-18 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!