I liga - Czechy
niedziela, 28.10.2018
16:00
16:00

Jablonec

Liberec
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Jablonec nad Nisou |
| Na wyjeździe: | Liberec |
| Odległość: | 9.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Chance Arena |
| Pojemność: | 6 280 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.00 | 5.25 | 1 | 1.18 | 2.37 | |||
| 50% | 12% | 38% | 1.60 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 24% | 76% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-29 | Jablonec | 2 - 0 | Liberec |
| 2018-01-17 | Jablonec | 1 - 1 | Liberec |
| 2017-10-28 | Liberec | 4 - 1 | Jablonec |
| 2017-05-13 | Liberec | 1 - 1 | Jablonec |
| 2017-01-21 | Jablonec | 4 - 0 | Liberec |
| 2016-11-19 | Jablonec | 3 - 0 | Liberec |
| 2016-02-20 | Liberec | 3 - 2 | Jablonec |
| 2015-08-16 | Jablonec | 1 - 1 | Liberec |
| 2015-05-27 | Jablonec | 1 - 1 | Liberec |
| 2015-05-10 | Jablonec | 2 - 0 | Liberec |
| 2014-11-02 | Liberec | 0 - 1 | Jablonec |
| 2014-03-21 | Liberec | 3 - 0 | Jablonec |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 42% | 25% |
Jablonec ostatnie 12 mecze
| 2018-10-25 | Jablonec | 1 - 1 | FC Astana |
| 2018-10-20 | Przybram | 0 - 6 | Jablonec |
| 2018-10-13 | Pardubice | 1 - 2 | Jablonec |
| 2018-10-07 | Jablonec | 2 - 0 | Slovacko |
| 2018-10-04 | Jablonec | 2 - 2 | Dyn. Kyiv |
| 2018-09-30 | Teplice | 1 - 2 | Jablonec |
| 2018-09-24 | Jablonec | 3 - 0 | Viktoria Pilzno |
| 2018-09-20 | Rennes | 2 - 1 | Jablonec |
| 2018-09-16 | Jablonec | 0 - 3 | Mlada Boleslav |
| 2018-09-01 | Opawa | 2 - 0 | Jablonec |
| 2018-08-26 | Jablonec | 3 - 0 | Sigma Ołomuniec |
| 2018-08-18 | Slavia Praga | 0 - 2 | Jablonec |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 8 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 67% | 17% |
Liberec ostatnie 12 mecze
| 2018-10-21 | Liberec | 0 - 1 | Slavia Praga |
| 2018-10-05 | Zlin | 0 - 1 | Liberec |
| 2018-09-29 | Liberec | 3 - 0 | Sigma Ołomuniec |
| 2018-09-26 | Zbrojovka Brno | 0 - 1 | Liberec |
| 2018-09-22 | Sparta Praga | 4 - 1 | Liberec |
| 2018-09-16 | Dukla Praga | 2 - 0 | Liberec |
| 2018-09-01 | Liberec | 0 - 0 | Ostrava |
| 2018-08-25 | Przybram | 1 - 3 | Liberec |
| 2018-08-18 | Liberec | 1 - 1 | Bohemians 1905 |
| 2018-08-11 | Opawa | 1 - 1 | Liberec |
| 2018-08-04 | Liberec | 2 - 2 | Teplice |
| 2018-07-30 | Viktoria Pilzno | 1 - 0 | Liberec |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Tabela I liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praga | 12 | +21 | 30 |
| 2 | Viktoria Pilzno | 12 | +7 | 28 |
| 3 | Ostrava | 13 | +11 | 27 |
| 4 | Sparta Praga | 13 | +14 | 26 |
| 5 | Zlin | 13 | +9 | 24 |
| 6 | Jablonec | 12 | +13 | 22 |
| 7 | Mlada Boleslav | 13 | -1 | 17 |
| 8 | Liberec | 12 | 0 | 16 |
| 9 | Bohemians 1905 | 13 | -4 | 16 |
| 10 | Przybram | 13 | -15 | 14 |
| 11 | Opawa | 13 | -4 | 13 |
| 12 | Sigma Ołomuniec | 13 | -10 | 13 |
| 13 | Teplice | 13 | -7 | 12 |
| 14 | Karwina | 13 | -8 | 11 |
| 15 | Dukla Praga | 12 | -11 | 10 |
| 16 | Slovacko | 12 | -15 | 9 |
Chronologia meczów w lidze
| Jablonec | |
| Liberec | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Jablonec | Liberec |
|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praga | ||
| 2 | Viktoria Pilzno | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Ostrava | ||
| 4 | Sparta Praga | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 5 | Zlin | 0 - 1 | |
| 6 | Jablonec | - | |
| 7 | Mlada Boleslav | 0 - 3 | |
| 8 | Liberec | - | |
| 9 | Bohemians 1905 | ||
| 10 | Przybram | 1 - 3 | |
| 11 | Opawa | 1 - 1 | |
| 12 | Sigma Ołomuniec | 3 - 0 | |
| 13 | Teplice | ||
| 14 | Karwina | 4 - 1 | |
| 15 | Dukla Praga | 2 - 0 | |
| 16 | Slovacko | 2 - 0 |
Pozycja w lidze
| Jablonec | Liberec | |
| Pozycja | 6 | 8 |
| Punkty | 22 | 16 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 8 |
| Punkty | 12 | 7 |
Forma w lidze
| Jablonec | Liberec | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
1 4 |
4
4 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
0 2 |
2
1 3 |
Bramki w lidze
| Jablonec | Liberec | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
11 |
13
13 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
6 |
6
9 |
Ogólne statystyki dla I liga
| Mecze (101) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 15% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 35% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (286) | |
| Bramki na mecz | 2.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.64 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.19 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 65% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 44% |
| Powyżej 1.5 | 72% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
Jablonec kolejne 6 mecze
| 2018-10-31 | Karwina | - | Jablonec |
| 2018-11-03 | Dukla Praga | - | Jablonec |
| 2018-11-08 | FC Astana | - | Jablonec |
| 2018-11-11 | Jablonec | - | Bohemians 1905 |
| 2018-11-25 | Sparta Praga | - | Jablonec |
| 2018-11-29 | Jablonec | - | Rennes |
Liberec kolejne 6 mecze
| 2018-11-05 | Liberec | - | Mlada Boleslav |
| 2018-11-10 | Slovacko | - | Liberec |
| 2018-11-15 | Liberec | - | Slovacko |
| 2018-11-23 | Liberec | - | Viktoria Pilzno |
| 2018-11-30 | Teplice | - | Liberec |
| 2018-12-10 | Liberec | - | Opawa |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 4.00 | 5.25 |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 12% | 38% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 2.37 |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.85 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.95 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.36 | |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.36 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% | |
| Nie @ 1.95 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-28 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!