Pierwsza liga - Egipt
sobota, 22.09.2018
17:00
17:00

Ismaily

Smouha
1 - 3
(1 - 2, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Ismailia |
| Na wyjeździe: | Aleksandria |
| Odległość: | 231.3 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 2.75 | 3.10 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 38% | 27% | 35% | 1.40 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 65% | 35% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-01 | Smouha | 1 - 2 | Ismaily |
| 2017-11-24 | Ismaily | 1 - 0 | Smouha |
| 2017-04-19 | Ismaily | 2 - 2 | Smouha |
| 2017-02-09 | Ismaily | 0 - 1 | Smouha |
| 2016-10-31 | Smouha | 2 - 1 | Ismaily |
| 2016-06-08 | Smouha | 3 - 3 | Ismaily |
| 2016-01-14 | Ismaily | 2 - 2 | Smouha |
| 2015-07-02 | Ismaily | 3 - 1 | Smouha |
| 2015-01-27 | Smouha | 0 - 0 | Ismaily |
| 2012-01-09 | Smouha | 2 - 1 | Ismaily |
| 2011-05-10 | Smouha | 2 - 4 | Ismaily |
| 2010-12-09 | Ismaily | 3 - 2 | Smouha |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 9 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 75% | 50% |
Ismaily ostatnie 12 mecze
| 2018-09-18 | El Gaish | 3 - 0 | Ismaily |
| 2018-09-13 | Ismaily | 3 - 2 | Enppi |
| 2018-08-31 | Nogoom FC | 1 - 1 | Ismaily |
| 2018-08-24 | Ismaily | 1 - 0 | Misr Elmaqasah |
| 2018-08-17 | Al Ittihad | 1 - 0 | Ismaily |
| 2018-08-06 | Ismaily | 0 - 0 | Petrojet |
| 2018-08-02 | Al Ahly | 1 - 1 | Ismaily |
| 2018-05-11 | Ismaily | 1 - 1 | El Masry |
| 2018-05-07 | Ismaily | 1 - 4 | Zamalek |
| 2018-04-27 | Ismaily | 2 - 0 | Al Nasr |
| 2018-04-22 | El Raja | 0 - 0 | Ismaily |
| 2018-04-18 | Ismaily | 2 - 1 | Misr Elmaqasah |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Smouha ostatnie 12 mecze
| 2018-09-18 | Smouha | 1 - 1 | Zamalek |
| 2018-09-12 | Arab Contractors | 2 - 1 | Smouha |
| 2018-09-02 | Smouha | 1 - 1 | Pyramids |
| 2018-08-26 | Smouha | 0 - 0 | El Gaish |
| 2018-08-14 | Enppi | 2 - 3 | Smouha |
| 2018-08-08 | Smouha | 0 - 0 | Nogoom FC |
| 2018-08-03 | Misr Elmaqasah | 1 - 2 | Smouha |
| 2018-05-15 | Smouha | 1 - 1 | Zamalek |
| 2018-05-08 | Pyramids | 1 - 1 | Smouha |
| 2018-05-01 | Smouha | 0 - 0 | Wadi Degla |
| 2018-04-25 | El Masry | 2 - 1 | Smouha |
| 2018-04-21 | Smouha | 1 - 0 | El Daklyeh |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 58% | 17% | 67% | 33% | 8% |
Tabela Pierwsza liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids | 7 | +5 | 15 |
| 2 | Zamalek | 7 | +10 | 14 |
| 3 | Misr Elmaqasah | 8 | +3 | 13 |
| 4 | El Entag El Harby | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Al Ahly | 5 | +5 | 11 |
| 6 | Smouha | 7 | +1 | 10 |
| 7 | El Gounah | 6 | +2 | 9 |
| 8 | El Masry | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Ismaily | 7 | -2 | 9 |
| 10 | Petrojet | 7 | +1 | 8 |
| 11 | El Daklyeh | 7 | 0 | 8 |
| 12 | El Gaish | 7 | -2 | 8 |
| 13 | Arab Contractors | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Al Ittihad | 7 | -6 | 7 |
| 15 | Enppi | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Nogoom FC | 7 | -4 | 6 |
| 17 | Wadi Degla | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Haras El Hodood | 7 | -7 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| Ismaily | |
| Smouha | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Ismaily | Smouha |
|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids | ||
| 2 | Zamalek | ||
| 3 | Misr Elmaqasah | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 4 | El Entag El Harby | ||
| 5 | Al Ahly | ||
| 6 | Smouha | - | |
| 7 | El Gounah | ||
| 8 | El Masry | ||
| 9 | Ismaily | - | |
| 10 | Petrojet | 0 - 0 | |
| 11 | El Daklyeh | ||
| 12 | El Gaish | ||
| 13 | Arab Contractors | 2 - 1 | |
| 14 | Al Ittihad | ||
| 15 | Enppi | 3 - 2 | 2 - 3 |
| 16 | Nogoom FC | ||
| 17 | Wadi Degla | ||
| 18 | Haras El Hodood |
Pozycja w lidze
| Ismaily | Smouha | |
| Pozycja | 9 | 6 |
| Punkty | 9 | 10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 1 | 6 |
| Punkty | 7 | 6 |
Forma w lidze
| Ismaily | Smouha | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
3 2 |
2
4 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 0 |
2
0 1 |
Bramki w lidze
| Ismaily | Smouha | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
8 |
8
7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
2 |
6
5 |
Ogólne statystyki dla Pierwsza liga
| Mecze (61) | |
| Zwycięstwa u siebie | 26% |
| Remisy | 38% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (141) | |
| Bramki na mecz | 2.31 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.15 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.16 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 66% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 69% |
| Powyżej 2.5 | 43% |
| Powyżej 3.5 | 18% |
Ismaily kolejne 6 mecze
| 2018-10-01 | Arab Contractors | - | Ismaily |
| 2018-10-06 | Ismaily | - | Zamalek |
| 2018-10-19 | Ismaily | - | Pyramids |
| 2018-10-23 | Ismaily | - | Arab Contractors |
| 2018-11-03 | El Masry | - | Ismaily |
| 2018-11-07 | Ismaily | - | Wadi Degla |
Smouha kolejne 6 mecze
| 2018-10-07 | Wadi Degla | - | Smouha |
| 2018-10-19 | Smouha | - | Haras El Hodood |
| 2018-11-02 | El Entag El Harby | - | Smouha |
| 2018-11-06 | Smouha | - | El Daklyeh |
| 2018-11-10 | El Gounah | - | Smouha |
| 2018-11-26 | Petrojet | - | Smouha |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 2.75 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 27% | 35% |
| 12 @ 1.40 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.53 |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.50 | 1.16 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.16 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Tak @ 2.10 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-22 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!