Międzyklubowe Mecze Towarzyskie
czwartek, 06.09.2018
14:00
Ingolstadt
(Niemcy)
St. Gallen
(Szwajcaria)
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Ingolstadt (Nmc) |
| Na wyjeździe: |
Sankt Gallen (Sui) |
| Odległość: |
213.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Audi-Sportpark
(Ingolstadt / Nmc)
|
| Pojemność: |
15 445 (9 621) |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
14:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.40 |
2.87 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.66 |
| 37% |
31% |
32% |
1.30 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.23 |
|
|
|
1.64 |
2.20 |
|
|
|
2.51 |
1.48 |
| 79% |
21% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Ingolstadt ostatnie 12 mecze
|
2018-08-31 |
Ingolstadt
|
3 - 2 |
Aue
|
|
2018-08-25 |
Magdeburg
|
1 - 1 |
Ingolstadt
|
|
2018-08-20 |
Paderborn
|
2 - 1 |
Ingolstadt
|
|
2018-08-10 |
Ingolstadt
|
1 - 1 |
Furth
|
|
2018-08-04 |
Regensburg
|
2 - 1 |
Ingolstadt
|
|
2018-07-29 |
Moenchengladbach
|
0 - 1 |
Ingolstadt
|
|
2018-07-14 |
Wacker Innsbruck
|
0 - 2 |
Ingolstadt
|
|
2018-05-13 |
Ingolstadt
|
1 - 3 |
Kaiserslautern
|
|
2018-05-06 |
Braunschweig
|
0 - 2 |
Ingolstadt
|
|
2018-04-29 |
Ingolstadt
|
1 - 5 |
Kiel
|
|
2018-04-22 |
Dusseldorf
|
3 - 0 |
Ingolstadt
|
|
2018-04-15 |
Ingolstadt
|
1 - 1 |
Nurnberg
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
6 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
50% |
25% |
St. Gallen ostatnie 12 mecze
|
2018-09-02 |
Xamax
|
2 - 3 |
St. Gallen
|
|
2018-08-26 |
St. Gallen
|
0 - 1 |
Luzern
|
|
2018-08-12 |
Zurich
|
0 - 0 |
St. Gallen
|
|
2018-08-05 |
St. Gallen
|
3 - 2 |
Thun
|
|
2018-08-02 |
Sarpsborg 08
|
1 - 0 |
St. Gallen
|
|
2018-07-29 |
St. Gallen
|
2 - 4 |
Sion
|
|
2018-07-26 |
St. Gallen
|
2 - 1 |
Sarpsborg 08
|
|
2018-07-21 |
Basel
|
1 - 2 |
St. Gallen
|
|
2018-07-14 |
St. Gallen
|
1 - 1 |
Brighton
|
|
2018-07-06 |
St. Gallen
|
4 - 0 |
Bruhl
|
|
2018-06-30 |
Zurich
|
4 - 1 |
St. Gallen
|
|
2018-05-19 |
St. Gallen
|
0 - 3 |
Lausanne
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
8 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
67% |
42% |
Ingolstadt kolejne 6 mecze
|
2018-09-16 |
Bochum
|
- |
Ingolstadt
|
|
2018-09-21 |
Ingolstadt
|
- |
St. Pauli
|
|
2018-09-25 |
FC Koeln
|
- |
Ingolstadt
|
|
2018-10-01 |
Ingolstadt
|
- |
Union Berlin
|
|
2018-10-07 |
Ingolstadt
|
- |
Paderborn
|
|
2018-10-19 |
Sandhausen
|
- |
Ingolstadt
|
St. Gallen kolejne 6 mecze
|
2018-09-23 |
St. Gallen
|
- |
Lugano
|
|
2018-09-26 |
Young Boys
|
- |
St. Gallen
|
|
2018-09-29 |
St. Gallen
|
- |
Grasshoppers
|
|
2018-10-06 |
St. Gallen
|
- |
Basel
|
|
2018-10-21 |
Lugano
|
- |
St. Gallen
|
|
2018-10-28 |
St. Gallen
|
- |
Zurich
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.10 |
3.40 |
2.87 |
| Prawdopodobieństwo |
37% |
31% |
32% |
|
12 @ 1.30 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.40 |
1.66 |
| Prawdopodobieństwo |
57% |
43% |
|
1X @ 1.40 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.20 |
4.23 |
| Prawdopodobieństwo |
|
79% |
21% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.20 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.64 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.64 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.51 |
1.48 |
| Prawdopodobieństwo |
|
35% |
65% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.48 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.54 |
2.34 |
| Prawdopodobieństwo |
|
61% |
39% |
|
Tak @ 1.54 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-06 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!