2. Bundesliga - Niemcy
niedziela, 15.04.2018
12:30
12:30

Ingolstadt

Nurnberg
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Ingolstadt |
| Na wyjeździe: | Norymberga |
| Odległość: | 80.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Audi-Sportpark |
| Pojemność: | 15 445 (9 621) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 12:30 (13:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.39 | 3.39 | X2 | 1.33 | 1.75 | |||
| 32% | 27% | 41% | 1.75 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 72% | 28% | 54% | 46% | 33% | 67% |
Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania
| 2017-11-06 | Nurnberg | 1 - 2 | Ingolstadt |
| 2017-01-15 | Ingolstadt | 0 - 0 | Nurnberg |
| 2016-09-01 | Ingolstadt | 1 - 2 | Nurnberg |
| 2015-05-04 | Ingolstadt | 1 - 1 | Nurnberg |
| 2014-11-23 | Nurnberg | 2 - 1 | Ingolstadt |
| 2014-07-22 | Nurnberg | 1 - 2 | Ingolstadt |
| 2012-07-27 | Ingolstadt | 2 - 2 | Nurnberg |
| 2011-11-11 | Nurnberg | 3 - 0 | Ingolstadt |
| 2009-05-03 | Nurnberg | 1 - 0 | Ingolstadt |
| 2008-11-16 | Ingolstadt | 0 - 3 | Nurnberg |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 5 | 8 | 7 | 1 | |
| 20% | 30% | 50% | 80% | 70% | 10% |
Ingolstadt ostatnie 12 mecze
| 2018-04-08 | Ingolstadt | 2 - 2 | Bielefeld |
| 2018-03-31 | Heidenheim | 1 - 2 | Ingolstadt |
| 2018-03-18 | Ingolstadt | 4 - 2 | Dresden |
| 2018-03-10 | Darmstadt | 1 - 1 | Ingolstadt |
| 2018-03-05 | Ingolstadt | 0 - 1 | Bochum |
| 2018-02-24 | Duisburg | 2 - 1 | Ingolstadt |
| 2018-02-17 | Ingolstadt | 0 - 1 | St. Pauli |
| 2018-02-11 | Aue | 0 - 0 | Ingolstadt |
| 2018-02-03 | Ingolstadt | 3 - 0 | Furth |
| 2018-01-26 | Regensburg | 3 - 2 | Ingolstadt |
| 2018-01-23 | Ingolstadt | 0 - 0 | Sandhausen |
| 2018-01-17 | Union Berlin | 1 - 1 | Ingolstadt |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Nurnberg ostatnie 12 mecze
| 2018-04-07 | Nurnberg | 3 - 2 | Heidenheim |
| 2018-03-31 | Dresden | 1 - 1 | Nurnberg |
| 2018-03-18 | Nurnberg | 1 - 1 | Darmstadt |
| 2018-03-09 | Bielefeld | 1 - 0 | Nurnberg |
| 2018-03-03 | Nurnberg | 0 - 2 | Furth |
| 2018-02-25 | Bochum | 0 - 0 | Nurnberg |
| 2018-02-18 | Nurnberg | 3 - 1 | Duisburg |
| 2018-02-12 | St. Pauli | 0 - 0 | Nurnberg |
| 2018-02-02 | Nurnberg | 4 - 1 | Aue |
| 2018-01-26 | Union Berlin | 0 - 1 | Nurnberg |
| 2018-01-23 | Nurnberg | 2 - 2 | Regensburg |
| 2018-01-13 | Hearts | 0 - 5 | Nurnberg |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 5 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 42% | 42% |
Tabela 2. Bundesliga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dusseldorf | 29 | +10 | 53 |
| 2 | Nurnberg | 29 | +17 | 50 |
| 3 | Kiel | 30 | +21 | 49 |
| 4 | Regensburg | 30 | +4 | 44 |
| 5 | Bielefeld | 30 | +4 | 43 |
| 6 | Bochum | 30 | -2 | 43 |
| 7 | Ingolstadt | 29 | +9 | 41 |
| 8 | Sandhausen | 30 | +6 | 41 |
| 9 | Union Berlin | 30 | +7 | 40 |
| 10 | Aue | 30 | -10 | 39 |
| 11 | Duisburg | 30 | -11 | 38 |
| 12 | Braunschweig | 29 | +2 | 37 |
| 13 | Furth | 30 | -8 | 37 |
| 14 | Dresden | 30 | -9 | 37 |
| 15 | St. Pauli | 30 | -13 | 37 |
| 16 | Heidenheim | 29 | -9 | 34 |
| 17 | Darmstadt | 29 | -4 | 32 |
| 18 | Kaiserslautern | 30 | -14 | 29 |
Chronologia meczów w lidze
| Ingolstadt | |
| Nurnberg | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Ingolstadt | Nurnberg |
|---|---|---|---|
| 1 | Dusseldorf | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 2 | Nurnberg | - | |
| 3 | Kiel | ||
| 4 | Regensburg | 2 - 4 | 0 - 1 |
| 5 | Bielefeld | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Bochum | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Ingolstadt | - | |
| 8 | Sandhausen | 0 - 0 | |
| 9 | Union Berlin | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Aue | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 11 | Duisburg | 2 - 2 | 1 - 6 |
| 12 | Braunschweig | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 13 | Furth | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 14 | Dresden | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 15 | St. Pauli | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Heidenheim | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Darmstadt | 3 - 0 | 3 - 4 |
| 18 | Kaiserslautern | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Ingolstadt | Nurnberg | |
| Pozycja | 7 | 2 |
| Punkty | 41 | 50 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 14 | 1 |
| Punkty | 18 | 25 |
Forma w lidze
| Ingolstadt | Nurnberg | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
11
8 10 |
14
8 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
3 6 |
7
4 3 |
Bramki w lidze
| Ingolstadt | Nurnberg | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
42
33 |
51
34 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
21
17 |
23
14 |
Ogólne statystyki dla 2. Bundesliga
| Mecze (267) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (736) | |
| Bramki na mecz | 2.76 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.49 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.27 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 58% |
| Powyżej 1.5 | 77% |
| Powyżej 2.5 | 53% |
| Powyżej 3.5 | 31% |
Ingolstadt kolejne 6 mecze
| 2018-04-22 | Dusseldorf | - | Ingolstadt |
| 2018-04-29 | Ingolstadt | - | Kiel |
| 2018-05-06 | Braunschweig | - | Ingolstadt |
| 2018-05-13 | Ingolstadt | - | Kaiserslautern |
| 2018-07-14 | Wacker Innsbruck | - | Ingolstadt |
| 2018-07-29 | Moenchengladbach | - | Ingolstadt |
Nurnberg kolejne 6 mecze
| 2018-04-23 | Kiel | - | Nurnberg |
| 2018-04-30 | Nurnberg | - | Braunschweig |
| 2018-05-06 | Sandhausen | - | Nurnberg |
| 2018-05-13 | Nurnberg | - | Dusseldorf |
| 2018-07-14 | Hallescher | - | Nurnberg |
| 2018-07-21 | Wurzburger K. | - | Nurnberg |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 3.39 | 3.39 |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 27% | 41% |
| X2 @ 1.75 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 1.75 |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 56% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 72% | 28% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.39 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.39 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-15 08:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!