1. division - Dania
czwartek, 18.10.2018
18:00
18:00

Hvidovre

Koge
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Hvidovre |
| Na wyjeździe: | Herfolge |
| Odległość: | 34.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hvidovre Stadion |
| Pojemność: | 12 000 (4 600) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 18:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.60 | 1.90 | X2 | 1.90 | 1.28 | |||
| 33% | 20% | 47% | 1.28 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.64 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 77% | 23% | 67% | 33% | 49% | 51% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-08-26 | Koge | 4 - 3 | Hvidovre |
| 2014-05-25 | Hvidovre | 1 - 0 | Koge |
| 2013-11-17 | Koge | 3 - 0 | Hvidovre |
| 2013-09-13 | Koge | 2 - 0 | Hvidovre |
| 2013-02-09 | Koge | 1 - 2 | Hvidovre |
| 2011-04-13 | Koge | 3 - 1 | Hvidovre |
| 2010-08-22 | Hvidovre | 1 - 2 | Koge |
| 2009-06-14 | Koge | 3 - 2 | Hvidovre |
| 2009-04-26 | Koge | 0 - 3 | Hvidovre |
| 2008-11-23 | Hvidovre | 4 - 0 | Koge |
| 2008-09-21 | Hvidovre | 2 - 4 | Koge |
| 2008-06-08 | Koge | 0 - 1 | Hvidovre |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 10 | 9 | 5 | |
| 42% | 0% | 58% | 83% | 75% | 42% |
Hvidovre ostatnie 12 mecze
| 2018-10-14 | Hvidovre | 5 - 1 | Thisted |
| 2018-10-07 | F. Amager | 2 - 2 | Hvidovre |
| 2018-09-30 | Hvidovre | 1 - 3 | Viborg |
| 2018-09-23 | Roskilde | 3 - 0 | Hvidovre |
| 2018-09-16 | Nykobing | 2 - 0 | Hvidovre |
| 2018-09-10 | Hvidovre | 2 - 4 | Silkeborg |
| 2018-09-02 | Thisted | 1 - 0 | Hvidovre |
| 2018-08-26 | Koge | 4 - 3 | Hvidovre |
| 2018-08-22 | Hvidovre | 1 - 0 | Helsingor |
| 2018-08-19 | Hvidovre | 2 - 1 | Naestved |
| 2018-08-15 | Hvidovre | 1 - 4 | F. Amager |
| 2018-08-12 | Fredericia | 0 - 0 | Hvidovre |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 50% |
Koge ostatnie 12 mecze
| 2018-10-14 | Koge | 1 - 2 | Silkeborg |
| 2018-10-05 | Viborg | 3 - 1 | Koge |
| 2018-09-30 | Lyngby | 2 - 2 | Koge |
| 2018-09-26 | Koge | 0 - 4 | Nordsjaelland |
| 2018-09-23 | Koge | 2 - 2 | Helsingor |
| 2018-09-19 | Koge | 4 - 0 | F. Amager |
| 2018-09-16 | Thisted | 1 - 3 | Koge |
| 2018-09-01 | Fredericia | 3 - 1 | Koge |
| 2018-08-26 | Koge | 4 - 3 | Hvidovre |
| 2018-08-22 | Naestved | 1 - 0 | Koge |
| 2018-08-19 | Koge | 1 - 0 | Nykobing |
| 2018-08-12 | Silkeborg | 0 - 3 | Koge |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 10 | 8 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 83% | 67% |
Tabela 1. division
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viborg | 12 | +13 | 25 |
| 2 | Koge | 13 | +9 | 23 |
| 3 | Silkeborg | 13 | +4 | 22 |
| 4 | Fredericia | 12 | +9 | 20 |
| 5 | Naestved | 13 | +1 | 19 |
| 6 | Nykobing | 13 | +1 | 19 |
| 7 | Thisted | 13 | -4 | 17 |
| 8 | Lyngby | 12 | -6 | 15 |
| 9 | Helsingor | 13 | -1 | 14 |
| 10 | Hvidovre | 13 | -5 | 13 |
| 11 | F. Amager | 12 | -8 | 11 |
| 12 | Roskilde | 13 | -13 | 8 |
Chronologia meczów w lidze
| Hvidovre | |
| Koge | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Hvidovre | Koge |
|---|---|---|---|
| 1 | Viborg | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Koge | - | |
| 3 | Silkeborg | 2 - 4 | 0 - 3 |
| 4 | Fredericia | 3 - 1 | |
| 5 | Naestved | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Nykobing | ||
| 7 | Thisted | 5 - 1 | 1 - 3 |
| 8 | Lyngby | 2 - 2 | |
| 9 | Helsingor | 1 - 0 | |
| 10 | Hvidovre | - | |
| 11 | F. Amager | 2 - 2 | |
| 12 | Roskilde |
Pozycja w lidze
| Hvidovre | Koge | |
| Pozycja | 10 | 2 |
| Punkty | 13 | 23 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 5 | 6 |
| Punkty | 10 | 7 |
Forma w lidze
| Hvidovre | Koge | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
4 6 |
7
2 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
1 2 |
2
1 3 |
Bramki w lidze
| Hvidovre | Koge | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
19
24 |
28
19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
11 |
10
10 |
Ogólne statystyki dla 1. division
| Mecze (76) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (230) | |
| Bramki na mecz | 3.03 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.66 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.37 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 80% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 61% |
| Powyżej 1.5 | 79% |
| Powyżej 2.5 | 63% |
| Powyżej 3.5 | 42% |
Hvidovre kolejne 6 mecze
| 2018-10-28 | Silkeborg | - | Hvidovre |
| 2018-11-04 | Hvidovre | - | Nykobing |
| 2018-11-11 | Naestved | - | Hvidovre |
| 2018-11-18 | Hvidovre | - | Fredericia |
| 2018-11-25 | Helsingor | - | Hvidovre |
| 2019-02-02 | Hvidovre | - | Naestved |
Koge kolejne 6 mecze
| 2018-10-28 | Koge | - | Naestved |
| 2018-11-04 | Koge | - | Thisted |
| 2018-11-11 | Roskilde | - | Koge |
| 2018-11-18 | Koge | - | Lyngby |
| 2018-11-25 | F. Amager | - | Koge |
| 2019-02-16 | Koge | - | Roskilde |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.80 | 3.60 | 1.90 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 20% | 47% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.28 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 4.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 77% | 23% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.18 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.64 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.64 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.50 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 61% | 39% | |
| Tak @ 1.57 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-18 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!