Premiership - Szkocja
sobota, 29.01.2022
15:00
15:00

Hibernian

Livingston
2 - 3
(2 - 1, 0 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Edynburg |
| Na wyjeździe: | Livingston |
| Odległość: | 21.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Easter Road Stadium |
| Pojemność: | 20 421 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 4.75 | 1 | 1.18 | 1.90 | |||
| 47% | 25% | 28% | 1.80 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.75 | 2.37 | 1.57 | 4.50 | 1.20 | ||||||
| 63% | 37% | 40% | 60% | 17% | 83% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-12-08 | Livingston | 1 - 0 | Hibernian |
| 2021-08-28 | Hibernian | 2 - 0 | Livingston |
| 2021-04-21 | Hibernian | 2 - 1 | Livingston |
| 2021-03-20 | Livingston | 1 - 1 | Hibernian |
| 2021-01-02 | Hibernian | 0 - 3 | Livingston |
| 2020-08-08 | Livingston | 1 - 4 | Hibernian |
| 2020-02-22 | Hibernian | 1 - 1 | Livingston |
| 2019-12-29 | Livingston | 2 - 0 | Hibernian |
| 2019-10-30 | Hibernian | 2 - 2 | Livingston |
| 2019-03-29 | Livingston | 1 - 2 | Hibernian |
| 2018-12-22 | Hibernian | 1 - 1 | Livingston |
| 2018-09-01 | Livingston | 2 - 1 | Hibernian |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 17% |
Hibernian ostatnie 12 mecze
| 2022-01-26 | Motherwell | 0 - 0 | Hibernian |
| 2022-01-20 | Hibernian | 0 - 0 | Cove Rangers |
| 2022-01-17 | Celtic | 2 - 0 | Hibernian |
| 2021-12-26 | Dundee Utd | 1 - 3 | Hibernian |
| 2021-12-22 | Hibernian | 1 - 0 | Aberdeen |
| 2021-12-19 | Hibernian | 1 - 2 | Celtic |
| 2021-12-14 | Hibernian | 1 - 0 | Dundee FC |
| 2021-12-11 | St. Mirren | 1 - 1 | Hibernian |
| 2021-12-08 | Livingston | 1 - 0 | Hibernian |
| 2021-12-04 | Hibernian | 1 - 1 | Motherwell |
| 2021-12-01 | Hibernian | 0 - 1 | Rangers |
| 2021-11-27 | St. Johnstone | 1 - 2 | Hibernian |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 3 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 25% | 8% |
Livingston ostatnie 12 mecze
| 2022-01-26 | Rangers | 1 - 0 | Livingston |
| 2022-01-22 | Livingston | 1 - 0 | Ross County |
| 2022-01-18 | Livingston | 2 - 0 | Dundee FC |
| 2021-12-26 | Motherwell | 2 - 1 | Livingston |
| 2021-12-18 | Livingston | 1 - 1 | Ross County |
| 2021-12-11 | Dundee Utd | 0 - 1 | Livingston |
| 2021-12-08 | Livingston | 1 - 0 | Hibernian |
| 2021-12-05 | Livingston | 0 - 1 | Hearts |
| 2021-12-01 | Aberdeen | 2 - 0 | Livingston |
| 2021-11-28 | Livingston | 1 - 3 | Rangers |
| 2021-11-20 | St. Mirren | 1 - 1 | Livingston |
| 2021-10-30 | Celtic | 0 - 0 | Livingston |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 2 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 17% | 8% |
Tabela Premiership
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rangers | 22 | +30 | 55 |
| 2 | Celtic | 22 | +33 | 51 |
| 3 | Hearts | 22 | +12 | 39 |
| 4 | Motherwell | 22 | -4 | 32 |
| 5 | Hibernian | 22 | 0 | 30 |
| 6 | Aberdeen | 22 | 0 | 28 |
| 7 | Dundee Utd | 22 | -7 | 28 |
| 8 | St. Mirren | 22 | -11 | 25 |
| 9 | Livingston | 22 | -9 | 23 |
| 10 | Ross County | 22 | -7 | 21 |
| 11 | Dundee FC | 22 | -21 | 17 |
| 12 | St. Johnstone | 22 | -16 | 15 |
Chronologia meczów w lidze
| Hibernian | |
| Livingston | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Hibernian | Livingston |
|---|---|---|---|
| 1 | Rangers | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Celtic | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Hearts | 3 - 0 | |
| 4 | Motherwell | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Hibernian | - | 2 - 0 |
| 6 | Aberdeen | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Dundee Utd | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 8 | St. Mirren | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Livingston | 2 - 0 | - |
| 10 | Ross County | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 11 | Dundee FC | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | St. Johnstone | 1 - 0 | 0 - 3 |
Pozycja w lidze
| Hibernian | Livingston | |
| Pozycja | 5 | 9 |
| Punkty | 30 | 23 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 6 |
| Punkty | 17 | 12 |
Forma w lidze
| Hibernian | Livingston | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
6 8 |
6
5 11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
2 3 |
3
3 6 |
Bramki w lidze
| Hibernian | Livingston | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
24 |
18
27 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
10 |
9
16 |
Ogólne statystyki dla Premiership
| Mecze (132) | |
| Zwycięstwa u siebie | 45% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (317) | |
| Bramki na mecz | 2.40 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.35 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.05 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 45% |
| Powyżej 1.5 | 68% |
| Powyżej 2.5 | 43% |
| Powyżej 3.5 | 20% |
Hibernian kolejne 6 mecze
| 2022-02-01 | Hibernian | - | Hearts |
| 2022-02-05 | Hibernian | - | St. Mirren |
| 2022-02-09 | Rangers | - | Hibernian |
| 2022-02-13 | Arbroath | - | Hibernian |
| 2022-02-19 | Hibernian | - | Ross County |
| 2022-02-27 | Hibernian | - | Celtic |
Livingston kolejne 6 mecze
| 2022-02-01 | Livingston | - | St. Johnstone |
| 2022-02-05 | Livingston | - | Aberdeen |
| 2022-02-09 | Ross County | - | Livingston |
| 2022-02-12 | Hearts | - | Livingston |
| 2022-02-19 | Livingston | - | St. Mirren |
| 2022-02-26 | Dundee FC | - | Livingston |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 3.50 | 4.75 |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 25% | 28% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 1.90 |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.50 | 1.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 83% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.20 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Nie @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-01-29 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!