Primera División - Kostaryka
niedziela, 05.08.2018
03:05
03:05

Herediano

Santos Guapiles
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Heredia |
| Na wyjeździe: | Guapile |
| Odległość: | 43.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Eladio Rosabal Cordero |
| Pojemność: | 10 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 03:05 (20:05 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.00 | 7.50 | 1 | 1.10 | 2.75 | |||
| 68% | 9% | 23% | 1.40 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 97% | 3% | 94% | 6% | 47% | 53% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-05-13 | Herediano | 3 - 1 | Santos Guapiles |
| 2018-04-22 | Santos Guapiles | 0 - 1 | Herediano |
| 2018-04-19 | Herediano | 1 - 0 | Santos Guapiles |
| 2018-02-15 | Santos Guapiles | 0 - 0 | Herediano |
| 2017-12-10 | Herediano | 2 - 0 | Santos Guapiles |
| 2017-12-07 | Santos Guapiles | 0 - 2 | Herediano |
| 2017-11-19 | Herediano | 2 - 2 | Santos Guapiles |
| 2017-09-28 | Santos Guapiles | 1 - 4 | Herediano |
| 2017-05-07 | Santos Guapiles | 1 - 2 | Herediano |
| 2017-04-23 | Herediano | 0 - 0 | Santos Guapiles |
| 2017-03-05 | Santos Guapiles | 1 - 1 | Herediano |
| 2017-01-19 | Herediano | 1 - 1 | Santos Guapiles |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 8 | 4 | 3 | |
| 58% | 42% | 0% | 67% | 33% | 25% |
Herediano ostatnie 12 mecze
| 2018-08-03 | Herediano | 1 - 0 | Santa Tecla |
| 2018-07-30 | Guadalupe | 2 - 2 | Herediano |
| 2018-07-22 | Herediano | 4 - 0 | U.C.R. |
| 2018-05-20 | Saprissa | 0 - 0 | Herediano |
| 2018-05-16 | Herediano | 1 - 1 | Saprissa |
| 2018-05-13 | Herediano | 3 - 1 | Santos Guapiles |
| 2018-05-10 | Saprissa | 2 - 1 | Herediano |
| 2018-05-07 | Herediano | 2 - 3 | Alajuelense |
| 2018-05-03 | Alajuelense | 1 - 0 | Herediano |
| 2018-04-29 | Herediano | 1 - 0 | Saprissa |
| 2018-04-22 | Santos Guapiles | 0 - 1 | Herediano |
| 2018-04-19 | Herediano | 1 - 0 | Santos Guapiles |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 5 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 42% | 33% |
Santos Guapiles ostatnie 12 mecze
| 2018-07-29 | Santos Guapiles | 2 - 1 | Carmelita |
| 2018-07-22 | Saprissa | 2 - 1 | Santos Guapiles |
| 2018-05-13 | Herediano | 3 - 1 | Santos Guapiles |
| 2018-05-10 | Alajuelense | 2 - 1 | Santos Guapiles |
| 2018-05-06 | Santos Guapiles | 0 - 3 | Saprissa |
| 2018-05-03 | Saprissa | 4 - 2 | Santos Guapiles |
| 2018-04-29 | Santos Guapiles | 1 - 0 | Alajuelense |
| 2018-04-22 | Santos Guapiles | 0 - 1 | Herediano |
| 2018-04-19 | Herediano | 1 - 0 | Santos Guapiles |
| 2018-04-15 | Santos Guapiles | 2 - 0 | Zeledon |
| 2018-04-08 | Alajuelense | 0 - 2 | Santos Guapiles |
| 2018-03-29 | Santos Guapiles | 1 - 1 | Cartagines |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 50% | 17% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zeledon | 3 | +1 | 6 |
| 2 | Herediano | 2 | +4 | 4 |
| 3 | Cartagines | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Saprissa | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Guadalupe | 2 | +1 | 4 |
| 6 | San Carlos | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Alajuelense | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Santos Guapiles | 2 | 0 | 3 |
| 9 | U.C.R. | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Carmelita | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Limon | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Grecia | 2 | -5 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Herediano | |
| Santos Guapiles | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Herediano | Santos Guapiles |
|---|---|---|---|
| 1 | Zeledon | ||
| 2 | Herediano | - | |
| 3 | Cartagines | ||
| 4 | Saprissa | 2 - 1 | |
| 5 | Guadalupe | ||
| 6 | San Carlos | ||
| 7 | Alajuelense | ||
| 8 | Santos Guapiles | - | |
| 9 | U.C.R. | 4 - 0 | |
| 10 | Carmelita | ||
| 11 | Limon | ||
| 12 | Grecia |
Pozycja w lidze
| Herediano | Santos Guapiles | |
| Pozycja | 2 | 8 |
| Punkty | 4 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 1 | 8 |
| Punkty | 3 | 0 |
Forma w lidze
| Herediano | Santos Guapiles | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 0 |
1
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
0 1 |
Bramki w lidze
| Herediano | Santos Guapiles | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
2 |
3
3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
0 |
1
2 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (13) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (42) | |
| Bramki na mecz | 3.23 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.85 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.38 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 92% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 85% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 77% |
| Powyżej 1.5 | 92% |
| Powyżej 2.5 | 85% |
| Powyżej 3.5 | 38% |
Herediano kolejne 6 mecze
| 2018-08-09 | Santa Tecla | - | Herediano |
| 2018-08-12 | Saprissa | - | Herediano |
| 2018-08-19 | Herediano | - | Grecia |
| 2018-08-26 | Herediano | - | Cartagines |
| 2018-09-02 | Zeledon | - | Herediano |
| 2018-09-06 | Herediano | - | Carmelita |
Santos Guapiles kolejne 6 mecze
| 2018-08-12 | U.C.R. | - | Santos Guapiles |
| 2018-08-19 | Guadalupe | - | Santos Guapiles |
| 2018-08-26 | Santos Guapiles | - | Alajuelense |
| 2018-09-02 | Limon | - | Santos Guapiles |
| 2018-09-05 | Santos Guapiles | - | Zeledon |
| 2018-09-09 | San Carlos | - | Santos Guapiles |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 4.00 | 7.50 |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 9% | 23% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.10 | 2.75 |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 97% | 3% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 94% | 6% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.36 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.36 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% | |
| Tak @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-05 00:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!