Super League - Chiny
niedziela, 13.05.2018
12:35
12:35

Henan

Beijing Renhe
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Zhengzhou |
| Na wyjeździe: | Pekin |
| Odległość: | 622.0 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 12:35 (19:35 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.20 | 3.00 | 12 | 1.39 | 1.57 | |||
| 28% | 28% | 44% | 1.36 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 67% | 33% | 43% | 57% | 17% | 83% |
Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania
| 2015-08-16 | Beijing Renhe | 2 - 0 | Henan |
| 2015-05-02 | Henan | 1 - 1 | Beijing Renhe |
| 2014-08-24 | Beijing Renhe | 3 - 1 | Henan |
| 2014-04-18 | Henan | 1 - 2 | Beijing Renhe |
| 2012-07-28 | Henan | 3 - 1 | Beijing Renhe |
| 2012-04-02 | Beijing Renhe | 1 - 2 | Henan |
| 2011-07-31 | Henan | 1 - 0 | Beijing Renhe |
| 2011-04-16 | Beijing Renhe | 3 - 2 | Henan |
| 2010-09-18 | Henan | 1 - 0 | Beijing Renhe |
| 2010-05-16 | Beijing Renhe | 1 - 1 | Henan |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 40% | 20% | 40% | 80% | 50% | 30% |
Henan ostatnie 12 mecze
| 2018-05-05 | Hebei | 0 - 1 | Henan |
| 2018-04-29 | Shandong Taishan | 2 - 1 | Henan |
| 2018-04-20 | Henan | 0 - 2 | Chongqing L. Ath. |
| 2018-04-15 | Changchun Yatai | 3 - 0 | Henan |
| 2018-04-08 | Henan | 1 - 2 | Shanghai Port |
| 2018-03-31 | Henan | 1 - 1 | Dalian Pro |
| 2018-03-18 | Guangzhou | 1 - 0 | Henan |
| 2018-03-11 | Henan | 1 - 0 | Tianjin J. Tiger |
| 2018-03-02 | Henan | 0 - 4 | Tianjin Quanjian |
| 2017-11-04 | Tianjin J. Tiger | 1 - 0 | Henan |
| 2017-10-29 | Henan | 2 - 4 | Shanghai Port |
| 2017-10-21 | Yanbian Fude | 1 - 2 | Henan |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 50% | 17% |
Beijing Renhe ostatnie 12 mecze
| 2018-05-06 | Beijing Renhe | 0 - 0 | Shandong Taishan |
| 2018-05-02 | Shanghai Port | 0 - 0 | Beijing Renhe |
| 2018-04-28 | Beijing Renhe | 1 - 0 | Tianjin J. Tiger |
| 2018-04-21 | Hebei | 0 - 0 | Beijing Renhe |
| 2018-04-14 | Beijing Renhe | 2 - 1 | Guizhou Hengfeng |
| 2018-04-08 | Beijing Renhe | 0 - 2 | Shanghai Shenhua |
| 2018-03-31 | Beijing Guoan | 4 - 0 | Beijing Renhe |
| 2018-03-18 | Changchun Yatai | 1 - 1 | Beijing Renhe |
| 2018-03-10 | Tianjin Quanjian | 1 - 2 | Beijing Renhe |
| 2018-03-03 | Chongqing L. Ath. | 1 - 0 | Beijing Renhe |
| 2018-01-18 | Rapid Wiedeń | 4 - 2 | Beijing Renhe |
| 2016-05-11 | Beijing Renhe | 0 - 1 | Cangzhou M. Lions |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 33% | 17% |
Tabela Super League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shanghai Port | 10 | +15 | 20 |
| 2 | Shandong Taishan | 10 | +8 | 20 |
| 3 | Beijing Guoan | 10 | +7 | 19 |
| 4 | Guangzhou | 10 | +5 | 18 |
| 5 | Shanghai Shenhua | 10 | -1 | 17 |
| 6 | Jiangsu Suning | 9 | +6 | 16 |
| 7 | Guangzhou City | 10 | -1 | 16 |
| 8 | Tianjin J. Tiger | 10 | +4 | 15 |
| 9 | Tianjin Quanjian | 10 | 0 | 12 |
| 10 | Hebei | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Beijing Renhe | 9 | -4 | 12 |
| 12 | Chongqing L. Ath. | 10 | 0 | 11 |
| 13 | Changchun Yatai | 10 | -3 | 11 |
| 14 | Henan | 9 | -10 | 7 |
| 15 | Dalian Pro | 9 | -13 | 6 |
| 16 | Guizhou Hengfeng | 10 | -12 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Henan | |
| Beijing Renhe | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Henan | Beijing Renhe |
|---|---|---|---|
| 1 | Shanghai Port | 1 - 2 | |
| 2 | Shandong Taishan | ||
| 3 | Beijing Guoan | 4 - 0 | |
| 4 | Guangzhou | ||
| 5 | Shanghai Shenhua | ||
| 6 | Jiangsu Suning | ||
| 7 | Guangzhou City | ||
| 8 | Tianjin J. Tiger | 1 - 0 | |
| 9 | Tianjin Quanjian | 0 - 4 | 1 - 2 |
| 10 | Hebei | 0 - 0 | |
| 11 | Beijing Renhe | - | |
| 12 | Chongqing L. Ath. | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Changchun Yatai | 1 - 1 | |
| 14 | Henan | - | |
| 15 | Dalian Pro | 1 - 1 | |
| 16 | Guizhou Hengfeng |
Pozycja w lidze
| Henan | Beijing Renhe | |
| Pozycja | 14 | 11 |
| Punkty | 7 | 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 14 | 11 |
| Punkty | 4 | 5 |
Forma w lidze
| Henan | Beijing Renhe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 6 |
3
3 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 3 |
1
2 2 |
Bramki w lidze
| Henan | Beijing Renhe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
15 |
6
10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
9 |
3
7 |
Ogólne statystyki dla Super League
| Mecze (78) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 35% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (237) | |
| Bramki na mecz | 3.04 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.67 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.37 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 55% |
| Powyżej 1.5 | 79% |
| Powyżej 2.5 | 54% |
| Powyżej 3.5 | 29% |
Henan kolejne 6 mecze
| 2018-05-19 | Guangzhou City | - | Henan |
| 2018-07-18 | Beijing Guoan | - | Henan |
| 2018-07-22 | Henan | - | Shanghai Shenhua |
| 2018-07-28 | Guizhou Hengfeng | - | Henan |
| 2018-08-01 | Henan | - | Jiangsu Suning |
| 2018-08-04 | Tianjin Quanjian | - | Henan |
Beijing Renhe kolejne 6 mecze
| 2018-05-20 | Beijing Renhe | - | Guangzhou |
| 2018-07-17 | Jiangsu Suning | - | Beijing Renhe |
| 2018-07-21 | Beijing Renhe | - | Dalian Pro |
| 2018-07-28 | Beijing Renhe | - | Shanghai Port |
| 2018-08-01 | Guangzhou City | - | Beijing Renhe |
| 2018-08-04 | Beijing Renhe | - | Chongqing L. Ath. |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.39 | 3.20 | 3.00 |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 28% | 44% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.35 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.50 | 1.18 | |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 83% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.18 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Nie @ 1.75 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-13 08:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!