Super League - Chiny
niedziela, 19.08.2018
12:35
12:35

Hebei

Shanghai Shenhua
4 - 1
(3 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Qinhuangdao |
| Na wyjeździe: | Szanghaj |
| Odległość: | 983.0 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 12:35 (19:35 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.60 | 3.10 | X2 | 1.37 | 1.72 | |||
| 27% | 29% | 44% | 1.72 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 79% | 21% | 58% | 42% | 37% | 63% |
Ostatnie 5 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-31 | Shanghai Shenhua | 4 - 2 | Hebei |
| 2017-07-29 | Shanghai Shenhua | 3 - 2 | Hebei |
| 2017-04-08 | Hebei | 4 - 2 | Shanghai Shenhua |
| 2016-06-15 | Hebei | 2 - 2 | Shanghai Shenhua |
| 2016-04-24 | Shanghai Shenhua | 2 - 0 | Hebei |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 5 | 4 | 4 | |
| 20% | 20% | 60% | 100% | 80% | 80% |
Hebei ostatnie 12 mecze
| 2018-08-15 | Shandong Taishan | 3 - 1 | Hebei |
| 2018-08-11 | Hebei | 1 - 0 | Guizhou Hengfeng |
| 2018-08-05 | Hebei | 1 - 2 | Tianjin J. Tiger |
| 2018-08-02 | Beijing Guoan | 6 - 3 | Hebei |
| 2018-07-28 | Hebei | 2 - 2 | Guangzhou City |
| 2018-07-22 | Hebei | 0 - 0 | Jiangsu Suning |
| 2018-07-18 | Dalian Pro | 0 - 0 | Hebei |
| 2018-07-11 | Schalke | 3 - 1 | Hebei |
| 2018-05-19 | Hebei | 2 - 1 | Chongqing L. Ath. |
| 2018-05-12 | Guangzhou | 2 - 2 | Hebei |
| 2018-05-05 | Hebei | 0 - 1 | Henan |
| 2018-05-02 | Hebei | 2 - 3 | Shandong Taishan |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 8 | 6 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 67% | 50% |
Shanghai Shenhua ostatnie 12 mecze
| 2018-08-15 | Shanghai Shenhua | 3 - 1 | Guizhou Hengfeng |
| 2018-08-11 | Shanghai Port | 2 - 0 | Shanghai Shenhua |
| 2018-08-04 | Changchun Yatai | 1 - 1 | Shanghai Shenhua |
| 2018-08-01 | Shandong Taishan | 3 - 1 | Shanghai Shenhua |
| 2018-07-28 | Shanghai Shenhua | 2 - 2 | Beijing Guoan |
| 2018-07-22 | Henan | 2 - 2 | Shanghai Shenhua |
| 2018-07-18 | Shanghai Shenhua | 1 - 0 | Tianjin J. Tiger |
| 2018-05-20 | Tianjin Quanjian | 2 - 1 | Shanghai Shenhua |
| 2018-05-12 | Shanghai Shenhua | 2 - 1 | Chongqing L. Ath. |
| 2018-05-05 | Guangzhou City | 4 - 2 | Shanghai Shenhua |
| 2018-04-29 | Shanghai Shenhua | 1 - 0 | Dalian Pro |
| 2018-04-22 | Jiangsu Suning | 5 - 1 | Shanghai Shenhua |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 8 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 67% | 50% |
Tabela Super League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shanghai Port | 18 | +28 | 39 |
| 2 | Beijing Guoan | 19 | +16 | 39 |
| 3 | Shandong Taishan | 19 | +14 | 38 |
| 4 | Guangzhou | 17 | +21 | 33 |
| 5 | Jiangsu Suning | 19 | +6 | 30 |
| 6 | Tianjin J. Tiger | 19 | +2 | 26 |
| 7 | Shanghai Shenhua | 18 | -3 | 26 |
| 8 | Guangzhou City | 19 | -3 | 25 |
| 9 | Changchun Yatai | 19 | -4 | 24 |
| 10 | Beijing Renhe | 19 | -7 | 24 |
| 11 | Tianjin Quanjian | 18 | -1 | 23 |
| 12 | Hebei | 18 | -5 | 21 |
| 13 | Dalian Pro | 19 | -17 | 19 |
| 14 | Henan | 19 | -17 | 18 |
| 15 | Chongqing L. Ath. | 19 | -10 | 16 |
| 16 | Guizhou Hengfeng | 19 | -20 | 11 |
Chronologia meczów w lidze
| Hebei | |
| Shanghai Shenhua | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Hebei | Shanghai Shenhua |
|---|---|---|---|
| 1 | Shanghai Port | 2 - 0 | |
| 2 | Beijing Guoan | ||
| 3 | Shandong Taishan | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Guangzhou | ||
| 5 | Jiangsu Suning | 0 - 0 | 5 - 1 |
| 6 | Tianjin J. Tiger | 1 - 2 | |
| 7 | Shanghai Shenhua | - | |
| 8 | Guangzhou City | 2 - 2 | 4 - 2 |
| 9 | Changchun Yatai | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Beijing Renhe | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Tianjin Quanjian | 2 - 1 | |
| 12 | Hebei | - | |
| 13 | Dalian Pro | ||
| 14 | Henan | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Chongqing L. Ath. | 2 - 1 | |
| 16 | Guizhou Hengfeng | 1 - 0 | 0 - 1 |
Pozycja w lidze
| Hebei | Shanghai Shenhua | |
| Pozycja | 12 | 7 |
| Punkty | 21 | 26 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 13 |
| Punkty | 12 | 8 |
Forma w lidze
| Hebei | Shanghai Shenhua | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
6 7 |
7
5 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 3 |
2
2 5 |
Bramki w lidze
| Hebei | Shanghai Shenhua | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
29 |
27
30 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
9
9 |
11
19 |
Ogólne statystyki dla Super League
| Mecze (149) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (464) | |
| Bramki na mecz | 3.11 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.77 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.34 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 82% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 60% |
| Powyżej 1.5 | 82% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 34% |
Hebei kolejne 6 mecze
| 2018-08-26 | Changchun Yatai | - | Hebei |
| 2018-09-01 | Hebei | - | Shanghai Port |
| 2018-09-16 | Beijing Renhe | - | Hebei |
| 2018-09-22 | Hebei | - | Tianjin Quanjian |
| 2018-09-29 | Henan | - | Hebei |
| 2018-10-06 | Hebei | - | Guangzhou |
Shanghai Shenhua kolejne 6 mecze
| 2018-08-26 | Shanghai Shenhua | - | Beijing Renhe |
| 2018-09-02 | Guangzhou | - | Shanghai Shenhua |
| 2018-09-15 | Shanghai Shenhua | - | Jiangsu Suning |
| 2018-09-22 | Dalian Pro | - | Shanghai Shenhua |
| 2018-09-30 | Shanghai Shenhua | - | Guangzhou City |
| 2018-10-06 | Chongqing L. Ath. | - | Shanghai Shenhua |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 3.60 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 29% | 44% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.37 | 1.72 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 79% | 21% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.35 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% | |
| Tak @ 1.50 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-19 08:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!