1. deild karla - Islandia
sobota, 12.05.2018
17:00
17:00

Haukar

Magni
3 - 1
(3 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Hafnarfjordur |
| Na wyjeździe: | Grenivik |
| Odległość: | 273.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Asvellir |
| Pojemność: | 2 120 (500) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.60 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 48% | 48% | 3% | 1.61 | 97% | 3% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.46 | 1.61 | 2.25 | 2.44 | 1.49 | ||||||
| 92% | 8% | 85% | 15% | 48% | 52% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Haukar ostatnie 12 mecze
| 2018-05-05 | Haukar | 2 - 2 | Thor Akureyri |
| 2018-05-01 | Haukar | 1 - 2 | Akureyri |
| 2018-03-17 | Haukar | 1 - 1 | Fjolnir |
| 2018-03-10 | Keflavik | 3 - 1 | Haukar |
| 2018-02-25 | Haukar | 2 - 3 | Olafsvik |
| 2018-02-17 | Stjarnan | 3 - 1 | Haukar |
| 2018-02-11 | Leiknir R. | 1 - 4 | Haukar |
| 2017-09-23 | Selfoss | 2 - 1 | Haukar |
| 2017-09-16 | Haukar | 0 - 6 | Fylkir |
| 2017-09-09 | Leiknir F. | 6 - 0 | Haukar |
| 2017-08-31 | Haukar | 5 - 3 | Leiknir R. |
| 2017-08-25 | Kopavogur | 2 - 0 | Haukar |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 12 | 10 | 8 | |
| 17% | 17% | 67% | 100% | 83% | 67% |
Magni ostatnie 2 mecze
| 2018-05-05 | Kopavogur | 3 - 0 | Magni |
| 2018-05-01 | Magni | 1 - 3 | Fjolnir |
Tabela 1. deild karla
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Akranes | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Fram | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Njardvik | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Kopavogur | 1 | +3 | 3 |
| 5 | Olafsvik | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Selfoss | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Haukar | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Thor Akureyri | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Throttur | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Leiknir R. | 2 | -2 | 0 |
| 11 | IR Reykjavik | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Magni | 1 | -3 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Haukar | |
| Magni | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Haukar | Magni |
|---|---|---|---|
| 1 | Akranes | ||
| 2 | Fram | ||
| 3 | Njardvik | ||
| 4 | Kopavogur | 3 - 0 | |
| 5 | Olafsvik | ||
| 6 | Selfoss | ||
| 6 | Haukar | - | |
| 8 | Thor Akureyri | 2 - 2 | |
| 9 | Throttur | ||
| 10 | Leiknir R. | ||
| 11 | IR Reykjavik | ||
| 12 | Magni | - |
Pozycja w lidze
| Haukar | Magni | |
| Pozycja | 6 | 12 |
| Punkty | 1 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 3 | 9 |
| Punkty | 1 | 0 |
Forma w lidze
| Haukar | Magni | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
0 1 |
Bramki w lidze
| Haukar | Magni | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
2 |
0
3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
2 |
0
3 |
Ogólne statystyki dla 1. deild karla
| Mecze (9) | |
| Zwycięstwa u siebie | 22% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 44% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (26) | |
| Bramki na mecz | 2.89 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.56 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 78% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 78% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 44% |
Haukar kolejne 6 mecze
| 2018-05-18 | Akranes | - | Haukar |
| 2018-05-25 | Haukar | - | Olafsvik |
| 2018-05-31 | Njardvik | - | Haukar |
| 2018-06-08 | Haukar | - | Selfoss |
| 2018-06-12 | Fram | - | Haukar |
| 2018-06-21 | Haukar | - | Throttur |
Magni kolejne 6 mecze
| 2018-05-19 | Magni | - | Olafsvik |
| 2018-05-26 | Selfoss | - | Magni |
| 2018-06-03 | Magni | - | Throttur |
| 2018-06-09 | Leiknir R. | - | Magni |
| 2018-06-13 | Magni | - | Thor Akureyri |
| 2018-06-20 | Akranes | - | Magni |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 3.60 | 5.00 |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 48% | 3% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.14 | 2.20 |
| Prawdopodobieństwo | 97% | 3% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 4.46 | |
| Prawdopodobieństwo | 92% | 8% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.18 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 85% | 15% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.44 | 1.49 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.49 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.62 | 2.18 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.62 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-12 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!