Primera División - Boliwia
niedziela, 26.08.2018
22:15
22:15

Guabira

Oriente P.
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Montero |
| Na wyjeździe: | Santa Cruz de la Sierra |
| Odległość: | 50.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Gilberto Parada |
| Pojemność: | 13 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 22:15 (17:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.30 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.66 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.33 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 90% | 10% | 48% | 52% | 31% | 69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-18 | Guabira | 1 - 2 | Oriente P. |
| 2018-02-04 | Oriente P. | 5 - 2 | Guabira |
| 2017-12-10 | Guabira | 1 - 0 | Oriente P. |
| 2017-09-28 | Oriente P. | 3 - 1 | Guabira |
| 2017-06-11 | Guabira | 2 - 1 | Oriente P. |
| 2017-03-18 | Oriente P. | 3 - 1 | Guabira |
| 2016-12-04 | Guabira | 1 - 2 | Oriente P. |
| 2016-08-25 | Oriente P. | 1 - 0 | Guabira |
| 2014-03-30 | Oriente P. | 2 - 2 | Guabira |
| 2014-01-19 | Guabira | 2 - 3 | Oriente P. |
| 2013-10-27 | Oriente P. | 2 - 2 | Guabira |
| 2013-08-04 | Guabira | 2 - 0 | Oriente P. |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 9 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 75% | 50% |
Guabira ostatnie 12 mecze
| 2018-08-18 | Real Potosi | 2 - 0 | Guabira |
| 2018-08-15 | J. Wilstermann | 3 - 2 | Guabira |
| 2018-08-12 | Guabira | 3 - 2 | Destroyers |
| 2018-08-06 | Guabira | 2 - 0 | San Jose |
| 2018-07-29 | Guabira | 0 - 2 | The Strongest |
| 2018-07-27 | Blooming | 2 - 3 | Guabira |
| 2018-07-23 | Guabira | 2 - 2 | Nacional Potosi |
| 2018-06-03 | Real Potosi | 0 - 2 | Guabira |
| 2018-05-31 | Guabira | 4 - 1 | Real Potosi |
| 2018-05-27 | Sport Boys | 0 - 0 | Guabira |
| 2018-05-20 | Guabira | 2 - 2 | Sport Boys |
| 2018-05-13 | Aurora | 0 - 0 | Guabira |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 50% |
Oriente P. ostatnie 12 mecze
| 2018-08-20 | Oriente P. | 1 - 1 | J. Wilstermann |
| 2018-08-12 | The Strongest | 2 - 1 | Oriente P. |
| 2018-08-06 | Oriente P. | 0 - 3 | Blooming |
| 2018-08-03 | Oriente P. | 1 - 0 | Nacional Potosi |
| 2018-07-31 | Oriente P. | 1 - 1 | Sport Boys |
| 2018-07-26 | Oriente P. | 2 - 0 | U. Sucre |
| 2018-07-21 | Oriente P. | 2 - 0 | Aurora |
| 2018-05-12 | The Strongest | 5 - 1 | Oriente P. |
| 2018-05-06 | Oriente P. | 0 - 1 | The Strongest |
| 2018-04-28 | Bolivar | 0 - 0 | Oriente P. |
| 2018-04-22 | Oriente P. | 3 - 1 | Real Potosi |
| 2018-04-14 | U. Sucre | 1 - 1 | Oriente P. |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Royal Pari | 8 | +14 | 19 |
| 2 | The Strongest | 7 | +13 | 18 |
| 3 | Sport Boys | 7 | +5 | 12 |
| 4 | J. Wilstermann | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Oriente P. | 7 | +1 | 11 |
| 6 | Bolivar | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Guabira | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Blooming | 7 | +4 | 9 |
| 9 | Destroyers | 8 | -3 | 9 |
| 10 | San Jose | 7 | -4 | 9 |
| 11 | Nacional Potosi | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Aurora | 7 | -9 | 4 |
| 13 | Real Potosi | 7 | -11 | 4 |
| 14 | U. Sucre | 7 | -10 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Guabira | |
| Oriente P. | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Guabira | Oriente P. |
|---|---|---|---|
| 1 | Royal Pari | ||
| 2 | The Strongest | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Sport Boys | ||
| 4 | J. Wilstermann | ||
| 5 | Oriente P. | - | |
| 6 | Bolivar | ||
| 7 | Guabira | - | |
| 8 | Blooming | ||
| 9 | Destroyers | 3 - 2 | |
| 10 | San Jose | 2 - 0 | |
| 11 | Nacional Potosi | 2 - 2 | |
| 12 | Aurora | ||
| 13 | Real Potosi | ||
| 14 | U. Sucre |
Pozycja w lidze
| Guabira | Oriente P. | |
| Pozycja | 7 | 5 |
| Punkty | 10 | 11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 11 |
| Punkty | 7 | 0 |
Forma w lidze
| Guabira | Oriente P. | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
1 3 |
3
2 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 1 |
0
0 1 |
Bramki w lidze
| Guabira | Oriente P. | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
13 |
8
7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
6 |
1
2 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (50) | |
| Zwycięstwa u siebie | 60% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 16% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (156) | |
| Bramki na mecz | 3.12 |
| Bramki u siebie na mecz | 2.06 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.06 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 82% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% |
| Powyżej 1.5 | 84% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 36% |
Guabira kolejne 6 mecze
| 2018-09-01 | Royal Pari | - | Guabira |
| 2018-09-16 | Aurora | - | Guabira |
| 2018-09-20 | Guabira | - | Bolivar |
| 2018-09-24 | Guabira | - | U. Sucre |
| 2018-09-30 | Sport Boys | - | Guabira |
| 2018-10-06 | Nacional Potosi | - | Guabira |
Oriente P. kolejne 6 mecze
| 2018-09-03 | Oriente P. | - | Destroyers |
| 2018-09-17 | Oriente P. | - | San Jose |
| 2018-09-20 | Real Potosi | - | Oriente P. |
| 2018-09-24 | Oriente P. | - | Royal Pari |
| 2018-09-30 | Bolivar | - | Oriente P. |
| 2018-10-07 | Aurora | - | Oriente P. |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 3.30 | 3.00 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.66 |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 90% | 10% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.35 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.35 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Tak @ 1.50 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-26 20:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!