2. divisjon - Grupa 1 - Norwegia
sobota, 23.06.2018
15:00
15:00

Grorud

Moss
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Grorud |
| Na wyjeździe: | Moss |
| Odległość: | 56.3 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 4.00 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.90 | |||
| 54% | 18% | 28% | 1.80 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.57 | 1.60 | 2.30 | 2.51 | 1.47 | ||||||
| 89% | 11% | 68% | 32% | 33% | 67% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2015-04-22 | Moss | 0 - 0 | Grorud |
Grorud ostatnie 12 mecze
| 2018-06-16 | Asker | 0 - 3 | Grorud |
| 2018-06-09 | Grorud | 0 - 0 | Alta |
| 2018-06-03 | Grorud | 1 - 2 | Baerum |
| 2018-05-29 | Stabaek 2 | 1 - 3 | Grorud |
| 2018-05-19 | Grorud | 2 - 0 | Nybergsund |
| 2018-05-12 | Elverum | 4 - 1 | Grorud |
| 2018-05-05 | Grorud | 1 - 2 | Raufoss |
| 2018-05-01 | Grorud | 0 - 1 | Vålerenga |
| 2018-04-28 | Fram | 2 - 4 | Grorud |
| 2018-04-24 | Grorud | 3 - 1 | Odds BK 2 |
| 2018-04-18 | Grorud | 2 - 0 | Eik Tonsberg |
| 2018-04-15 | Honefoss | 1 - 2 | Grorud |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Moss ostatnie 12 mecze
| 2018-06-17 | Moss | 3 - 1 | Stabaek 2 |
| 2018-06-09 | Nybergsund | 2 - 1 | Moss |
| 2018-06-02 | Moss | 0 - 1 | Elverum |
| 2018-05-26 | Raufoss | 1 - 1 | Moss |
| 2018-05-19 | Moss | 2 - 1 | Fram |
| 2018-05-14 | Odds BK 2 | 1 - 6 | Moss |
| 2018-05-06 | Moss | 4 - 2 | Honefoss |
| 2018-05-03 | Moss | 0 - 0 | Stabaek |
| 2018-04-29 | Mjolner | 2 - 1 | Moss |
| 2018-04-21 | Moss | 0 - 2 | Fredrikstad |
| 2018-04-14 | Baerum | 2 - 0 | Moss |
| 2018-01-12 | Sarpsborg 08 | 3 - 0 | Moss |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Tabela 2. divisjon - Grupa 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Raufoss | 10 | +13 | 20 |
| 2 | Fredrikstad | 10 | +11 | 19 |
| 3 | Grorud | 10 | +7 | 19 |
| 4 | Elverum | 10 | +4 | 19 |
| 5 | Mjolner | 10 | -5 | 19 |
| 6 | Asker | 10 | +11 | 18 |
| 7 | Alta | 10 | +5 | 16 |
| 8 | Moss | 10 | +3 | 13 |
| 9 | Baerum | 10 | +3 | 13 |
| 10 | Odds BK 2 | 10 | -4 | 13 |
| 11 | Fram | 10 | -5 | 12 |
| 12 | Nybergsund | 10 | -16 | 10 |
| 13 | Honefoss | 10 | -8 | 5 |
| 14 | Stabaek 2 | 10 | -19 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Grorud | |
| Moss | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Grorud | Moss |
|---|---|---|---|
| 1 | Raufoss | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Fredrikstad | ||
| 3 | Grorud | - | |
| 4 | Elverum | ||
| 5 | Mjolner | 2 - 1 | |
| 6 | Asker | ||
| 7 | Alta | 0 - 0 | |
| 8 | Moss | - | |
| 9 | Baerum | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 10 | Odds BK 2 | 3 - 1 | 1 - 6 |
| 11 | Fram | ||
| 12 | Nybergsund | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Honefoss | ||
| 14 | Stabaek 2 |
Pozycja w lidze
| Grorud | Moss | |
| Pozycja | 3 | 8 |
| Punkty | 19 | 13 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 9 |
| Punkty | 7 | 4 |
Forma w lidze
| Grorud | Moss | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
1 3 |
4
1 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 2 |
1
1 3 |
Bramki w lidze
| Grorud | Moss | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
13 |
18
15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
5 |
9
8 |
Ogólne statystyki dla 2. divisjon - Grupa 1
| Mecze (70) | |
| Zwycięstwa u siebie | 51% |
| Remisy | 14% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 34% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (224) | |
| Bramki na mecz | 3.20 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.84 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.36 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 84% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 61% |
| Powyżej 1.5 | 87% |
| Powyżej 2.5 | 64% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
Grorud kolejne 6 mecze
| 2018-07-01 | Fredrikstad | - | Grorud |
| 2018-07-07 | Grorud | - | Mjolner |
| 2018-07-15 | Grorud | - | Honefoss |
| 2018-08-13 | Odds BK 2 | - | Grorud |
| 2018-08-18 | Grorud | - | Fram |
| 2018-08-26 | Raufoss | - | Grorud |
Moss kolejne 6 mecze
| 2018-06-30 | Moss | - | Alta |
| 2018-07-07 | Asker | - | Moss |
| 2018-07-15 | Moss | - | Baerum |
| 2018-08-12 | Fredrikstad | - | Moss |
| 2018-08-19 | Moss | - | Mjolner |
| 2018-08-25 | Honefoss | - | Moss |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 4.00 | 3.50 |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 18% | 28% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 1.90 |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.17 | 4.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 89% | 11% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.17 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.51 | 1.47 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.47 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.64 | 2.13 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Tak @ 1.64 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-06-23 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!