Puchar Holandii - Holandia
wtorek, 25.09.2018
18:45
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Deventer |
| Na wyjeździe: |
Eindhoven |
| Odległość: |
102.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
De Adelaarshorst
|
| Pojemność: |
8 000 |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
18:45 (19:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
4.75 |
5.75 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.62 |
| 43% |
31% |
26% |
1.50 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.64 |
2.20 |
|
|
|
2.37 |
1.53 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
45% |
55% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2018-08-24 |
Eindhoven
|
1 - 2 |
G.A. Eagles
|
|
2018-04-13 |
G.A. Eagles
|
1 - 3 |
Eindhoven
|
|
2017-12-15 |
Eindhoven
|
3 - 2 |
G.A. Eagles
|
|
2016-04-08 |
Eindhoven
|
0 - 0 |
G.A. Eagles
|
|
2015-11-27 |
G.A. Eagles
|
1 - 2 |
Eindhoven
|
|
2013-04-19 |
G.A. Eagles
|
0 - 0 |
Eindhoven
|
|
2012-11-09 |
Eindhoven
|
1 - 4 |
G.A. Eagles
|
|
2012-03-05 |
G.A. Eagles
|
1 - 3 |
Eindhoven
|
|
2011-09-16 |
Eindhoven
|
1 - 0 |
G.A. Eagles
|
|
2011-03-04 |
G.A. Eagles
|
2 - 1 |
Eindhoven
|
|
2010-10-29 |
Eindhoven
|
1 - 1 |
G.A. Eagles
|
|
2009-12-11 |
G.A. Eagles
|
2 - 3 |
Eindhoven
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
8 |
5 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
67% |
42% |
G.A. Eagles ostatnie 12 mecze
|
2018-09-21 |
G.A. Eagles
|
2 - 1 |
Jong Ajax
|
|
2018-09-14 |
Jong AZ
|
3 - 2 |
G.A. Eagles
|
|
2018-09-07 |
G.A. Eagles
|
3 - 0 |
Volendam
|
|
2018-08-31 |
Maastricht
|
1 - 2 |
G.A. Eagles
|
|
2018-08-24 |
Eindhoven
|
1 - 2 |
G.A. Eagles
|
|
2018-08-17 |
G.A. Eagles
|
5 - 0 |
Jong Utrecht
|
|
2018-08-04 |
G.A. Eagles
|
2 - 2 |
FC Emmen
|
|
2018-07-20 |
G.A. Eagles
|
0 - 0 |
Excelsior
|
|
2018-04-28 |
G.A. Eagles
|
1 - 2 |
Den Bosch
|
|
2018-04-20 |
Waalwijk
|
2 - 1 |
G.A. Eagles
|
|
2018-04-13 |
G.A. Eagles
|
1 - 3 |
Eindhoven
|
|
2018-04-10 |
Jong PSV
|
6 - 0 |
G.A. Eagles
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
11 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
92% |
42% |
Eindhoven ostatnie 12 mecze
|
2018-09-21 |
Roda
|
0 - 0 |
Eindhoven
|
|
2018-09-14 |
Eindhoven
|
0 - 1 |
Maastricht
|
|
2018-09-07 |
Sparta Rotterdam
|
2 - 0 |
Eindhoven
|
|
2018-08-31 |
Eindhoven
|
0 - 2 |
Almere
|
|
2018-08-24 |
Eindhoven
|
1 - 2 |
G.A. Eagles
|
|
2018-08-17 |
Jong PSV
|
2 - 1 |
Eindhoven
|
|
2018-04-28 |
FC Oss
|
1 - 1 |
Eindhoven
|
|
2018-04-20 |
Eindhoven
|
3 - 2 |
Almere
|
|
2018-04-13 |
G.A. Eagles
|
1 - 3 |
Eindhoven
|
|
2018-04-09 |
Eindhoven
|
3 - 2 |
Helmond
|
|
2018-04-06 |
Eindhoven
|
2 - 4 |
Graafschap
|
|
2018-04-02 |
Cambuur
|
3 - 2 |
Eindhoven
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
7 |
5 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
58% |
42% |
Tabela Eredivisie
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
PSV |
6 |
6 |
0 |
0 |
24 |
3 |
+21 |
18 |
| 2 |
Ajax |
6 |
4 |
1 |
1 |
14 |
4 |
+10 |
13 |
| 3 |
Feyenoord |
6 |
4 |
1 |
1 |
14 |
8 |
+6 |
13 |
| 4 |
Heracles |
6 |
4 |
1 |
1 |
17 |
13 |
+4 |
13 |
| 5 |
AZ Alkmaar |
6 |
3 |
2 |
1 |
15 |
6 |
+9 |
11 |
| 6 |
Venlo |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
11 |
| 7 |
Vitesse |
6 |
2 |
3 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
9 |
| 8 |
Willem II |
6 |
2 |
2 |
2 |
13 |
13 |
0 |
8 |
| 9 |
Den Haag |
6 |
2 |
1 |
3 |
11 |
17 |
-6 |
7 |
| 10 |
FC Emmen |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
7 |
| 11 |
Sittard |
6 |
1 |
3 |
2 |
11 |
13 |
-2 |
6 |
| 12 |
Heerenveen |
6 |
1 |
3 |
2 |
14 |
17 |
-3 |
6 |
| 13 |
Excelsior |
6 |
1 |
3 |
2 |
10 |
13 |
-3 |
6 |
| 14 |
Zwolle |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
6 |
| 15 |
Utrecht |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
5 |
| 16 |
Graafschap |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
11 |
-7 |
4 |
| 17 |
Breda |
6 |
1 |
0 |
5 |
7 |
17 |
-10 |
3 |
| 18 |
Groningen |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
13 |
-10 |
3 |
Tabela Eerste divisie
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
G.A. Eagles |
6 |
5 |
0 |
1 |
16 |
6 |
+10 |
15 |
| 2 |
Cambuur |
6 |
4 |
2 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
14 |
| 3 |
Nijmegen |
6 |
4 |
2 |
0 |
15 |
11 |
+4 |
14 |
| 4 |
Almere |
6 |
4 |
1 |
1 |
15 |
8 |
+7 |
13 |
| 5 |
Twente |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
7 |
+6 |
13 |
| 6 |
Sparta Rotterdam |
6 |
4 |
1 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
13 |
| 7 |
FC Oss |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
11 |
| 8 |
Jong Ajax |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
10 |
| 9 |
Roda |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
8 |
0 |
10 |
| 10 |
Maastricht |
6 |
3 |
1 |
2 |
7 |
7 |
0 |
10 |
| 11 |
Jong PSV |
6 |
2 |
2 |
2 |
11 |
13 |
-2 |
8 |
| 12 |
Waalwijk |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
7 |
| 13 |
Den Bosch |
6 |
2 |
1 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
7 |
| 14 |
Telstar |
6 |
2 |
0 |
4 |
7 |
8 |
-1 |
6 |
| 15 |
Jong AZ |
6 |
1 |
2 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
5 |
| 16 |
Jong Utrecht |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
14 |
-9 |
4 |
| 17 |
Helmond |
6 |
0 |
3 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
3 |
| 18 |
Volendam |
6 |
0 |
2 |
4 |
2 |
9 |
-7 |
2 |
| 19 |
Eindhoven |
6 |
0 |
1 |
5 |
2 |
9 |
-7 |
1 |
| 20 |
Dordrecht |
6 |
0 |
1 |
5 |
4 |
14 |
-10 |
1 |
G.A. Eagles kolejne 6 mecze
|
2018-09-28 |
Nijmegen
|
- |
G.A. Eagles
|
|
2018-10-05 |
G.A. Eagles
|
- |
Sparta Rotterdam
|
|
2018-10-14 |
G.A. Eagles
|
- |
Roda
|
|
2018-10-19 |
Almere
|
- |
G.A. Eagles
|
|
2018-10-26 |
G.A. Eagles
|
- |
Cambuur
|
|
2018-10-31 |
Ajax
|
- |
G.A. Eagles
|
Eindhoven kolejne 6 mecze
|
2018-09-28 |
Jong Ajax
|
- |
Eindhoven
|
|
2018-10-05 |
Eindhoven
|
- |
Twente
|
|
2018-10-12 |
Nijmegen
|
- |
Eindhoven
|
|
2018-10-19 |
Eindhoven
|
- |
Volendam
|
|
2018-10-26 |
Den Bosch
|
- |
Eindhoven
|
|
2018-11-02 |
FC Oss
|
- |
Eindhoven
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.50 |
4.75 |
5.75 |
| Prawdopodobieństwo |
43% |
31% |
26% |
|
1 @ 1.50 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.16 |
2.62 |
| Prawdopodobieństwo |
78% |
22% |
|
1X @ 1.16 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.18 |
4.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
83% |
17% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.18 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.64 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
65% |
35% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.64 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.37 |
1.53 |
| Prawdopodobieństwo |
|
45% |
55% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.53 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.66 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
|
61% |
39% |
|
Tak @ 1.66 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-25 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!