Liga Profesional - Argentyna
niedziela, 23.09.2018
17:15
17:15

Gimnasia L.P.

Rosario
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | La Plata |
| Na wyjeździe: | Rosario |
| Odległość: | 331.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Juan Carmelo Zerillo |
| Pojemność: | 24 544 |
| Wymiary: | 103 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:15 (13:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.00 | 2.62 | X | 1.50 | 1.41 | |||
| 32% | 34% | 34% | 3.00 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.70 | 1.44 | 6.00 | 1.12 | ||||||
| 53% | 47% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-01-29 | Gimnasia L.P. | 2 - 1 | Rosario |
| 2017-04-23 | Rosario | 2 - 1 | Gimnasia L.P. |
| 2016-05-02 | Rosario | 0 - 1 | Gimnasia L.P. |
| 2015-09-27 | Rosario | 4 - 0 | Gimnasia L.P. |
| 2014-08-23 | Gimnasia L.P. | 1 - 2 | Rosario |
| 2014-02-20 | Rosario | 3 - 1 | Gimnasia L.P. |
| 2013-08-17 | Gimnasia L.P. | 3 - 1 | Rosario |
| 2013-06-02 | Gimnasia L.P. | 1 - 0 | Rosario |
| 2012-12-04 | Rosario | 2 - 0 | Gimnasia L.P. |
| 2012-02-18 | Gimnasia L.P. | 1 - 0 | Rosario |
| 2011-08-20 | Rosario | 1 - 0 | Gimnasia L.P. |
| 2010-03-08 | Gimnasia L.P. | 1 - 1 | Rosario |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 50% | 25% |
Gimnasia L.P. ostatnie 12 mecze
| 2018-09-16 | Patronato | 0 - 2 | Gimnasia L.P. |
| 2018-09-04 | San Martin T. | 1 - 1 | Gimnasia L.P. |
| 2018-08-25 | Gimnasia L.P. | 0 - 2 | Talleres Cordoba |
| 2018-08-18 | Banfield | 1 - 0 | Gimnasia L.P. |
| 2018-08-11 | Gimnasia L.P. | 1 - 0 | Argentinos Jrs |
| 2018-07-29 | Gimnasia L.P. | 1 - 0 | Olimpo |
| 2018-07-21 | Gimnasia L.P. | 1 - 0 | Sportivo Belgr. |
| 2018-05-15 | Gimnasia L.P. | 2 - 0 | Newells Old Boys |
| 2018-05-09 | Gimnasia L.P. | 2 - 2 | Boca Juniors |
| 2018-05-06 | Independiente | 2 - 2 | Gimnasia L.P. |
| 2018-04-21 | Talleres Cordoba | 2 - 0 | Gimnasia L.P. |
| 2018-04-13 | Gimnasia L.P. | 1 - 2 | Atl. Tucuman |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 3 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 25% | 17% |
Rosario ostatnie 12 mecze
| 2018-09-18 | Rosario | 0 - 1 | Def. y Justicia |
| 2018-09-07 | Rosario | 0 - 0 | Talleres Cordoba |
| 2018-09-02 | Racing Club | 2 - 0 | Rosario |
| 2018-08-26 | Rosario | 2 - 0 | San Martin T. |
| 2018-08-17 | Talleres Cordoba | 0 - 1 | Rosario |
| 2018-08-12 | Rosario | 1 - 0 | Banfield |
| 2018-05-14 | Rosario | 1 - 1 | Estudiantes |
| 2018-05-10 | Sao Paulo | 1 - 0 | Rosario |
| 2018-05-05 | Arsenal Sarandi | 4 - 0 | Rosario |
| 2018-04-28 | Def. y Justicia | 3 - 1 | Rosario |
| 2018-04-22 | Rosario | 0 - 2 | Racing Club |
| 2018-04-15 | River Plate | 2 - 0 | Rosario |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 2 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 17% | 17% |
Tabela Liga Profesional
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing Club | 5 | +8 | 13 |
| 2 | Atl. Tucuman | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Boca Juniors | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Godoy Cruz | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Def. y Justicia | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Union Santa Fe | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Aldosivi | 5 | +1 | 9 |
| 8 | Rosario | 5 | +1 | 9 |
| 9 | Huracan | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Velez Sarsfield | 6 | -2 | 8 |
| 11 | River Plate | 5 | +3 | 7 |
| 12 | Belgrano | 5 | +1 | 7 |
| 13 | San Lorenzo | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Talleres Cordoba | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Gimnasia L.P. | 5 | 0 | 7 |
| 16 | Banfield | 5 | -2 | 7 |
| 17 | Tigre | 5 | -1 | 6 |
| 18 | Colon | 6 | -2 | 6 |
| 19 | Independiente | 4 | +2 | 5 |
| 20 | Argentinos Jrs | 5 | 0 | 5 |
| 21 | Newells Old Boys | 6 | -2 | 5 |
| 22 | San Martin S.J. | 5 | -3 | 5 |
| 23 | Estudiantes | 5 | -2 | 4 |
| 24 | San Martin T. | 4 | -3 | 2 |
| 25 | Lanus | 6 | -6 | 2 |
| 26 | Patronato | 6 | -8 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Gimnasia L.P. | |
| Rosario | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Gimnasia L.P. | Rosario |
|---|---|---|---|
| 1 | Racing Club | 2 - 0 | |
| 2 | Atl. Tucuman | ||
| 3 | Boca Juniors | ||
| 4 | Godoy Cruz | ||
| 5 | Def. y Justicia | ||
| 6 | Union Santa Fe | ||
| 7 | Aldosivi | ||
| 8 | Rosario | - | |
| 9 | Huracan | ||
| 10 | Velez Sarsfield | ||
| 11 | River Plate | ||
| 12 | Belgrano | ||
| 13 | San Lorenzo | ||
| 14 | Talleres Cordoba | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 15 | Gimnasia L.P. | - | |
| 16 | Banfield | ||
| 17 | Tigre | ||
| 18 | Colon | ||
| 19 | Independiente | ||
| 20 | Argentinos Jrs | 1 - 0 | |
| 21 | Newells Old Boys | ||
| 22 | San Martin S.J. | ||
| 23 | Estudiantes | ||
| 24 | San Martin T. | ||
| 25 | Lanus | ||
| 26 | Patronato |
Pozycja w lidze
| Gimnasia L.P. | Rosario | |
| Pozycja | 15 | 8 |
| Punkty | 7 | 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 23 | 19 |
| Punkty | 3 | 3 |
Forma w lidze
| Gimnasia L.P. | Rosario | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 2 |
3
0 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 1 |
1
0 1 |
Bramki w lidze
| Gimnasia L.P. | Rosario | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
4 |
4
3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
2 |
1
2 |
Ogólne statystyki dla Liga Profesional
| Mecze (68) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 37% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 19% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (137) | |
| Bramki na mecz | 2.01 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.22 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.79 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 71% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 54% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 38% |
| Powyżej 1.5 | 62% |
| Powyżej 2.5 | 34% |
| Powyżej 3.5 | 16% |
Gimnasia L.P. kolejne 6 mecze
| 2018-09-28 | Boca Juniors | - | Gimnasia L.P. |
| 2018-09-30 | Union Santa Fe | - | Gimnasia L.P. |
| 2018-10-06 | Gimnasia L.P. | - | Godoy Cruz |
| 2018-10-13 | Central Cordoba | - | Gimnasia L.P. |
| 2018-10-19 | Velez Sarsfield | - | Gimnasia L.P. |
| 2018-10-27 | Gimnasia L.P. | - | Boca Juniors |
Rosario kolejne 6 mecze
| 2018-09-29 | Rosario | - | San Martin S.J. |
| 2018-10-04 | Rosario | - | Almagro |
| 2018-10-07 | Rosario | - | Union Santa Fe |
| 2018-10-20 | Boca Juniors | - | Rosario |
| 2018-10-28 | Patronato | - | Rosario |
| 2018-11-01 | Newells Old Boys | - | Rosario |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.87 | 3.00 | 2.62 |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 34% | 34% |
| X @ 3.00 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 1.41 |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.70 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 11% | 89% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 6.00 | 1.12 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.12 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 19% | 81% | |
| Nie @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-23 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!