Liga Portugal 2 - Portugalia
niedziela, 06.05.2018
16:00
16:00

Gil Vicente

Covilha
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Barcelos |
| Na wyjeździe: | Covilha |
| Odległość: | 167.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio Cidade de Barcelos |
| Pojemność: | 12 504 |
| Wymiary: | 106 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.10 | 2.50 | X2 | 1.55 | 1.41 | |||
| 30% | 29% | 41% | 1.41 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.29 | 1.60 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 65% | 35% | 42% | 58% | 15% | 85% |
Ostatnie 11 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-21 | Covilha | 3 - 0 | Gil Vicente |
| 2017-04-30 | Covilha | 2 - 1 | Gil Vicente |
| 2016-12-10 | Gil Vicente | 0 - 0 | Covilha |
| 2016-01-23 | Covilha | 3 - 0 | Gil Vicente |
| 2015-08-23 | Gil Vicente | 4 - 0 | Covilha |
| 2014-12-28 | Covilha | 2 - 1 | Gil Vicente |
| 2011-03-20 | Covilha | 2 - 1 | Gil Vicente |
| 2010-11-07 | Gil Vicente | 1 - 1 | Covilha |
| 2009-08-30 | Gil Vicente | 3 - 0 | Covilha |
| 2009-04-19 | Gil Vicente | 1 - 1 | Covilha |
| 2008-11-30 | Covilha | 1 - 2 | Gil Vicente |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 5 | 10 | 8 | 1 | |
| 27% | 27% | 45% | 91% | 73% | 9% |
Gil Vicente ostatnie 12 mecze
| 2018-04-29 | Academico Viseu | 1 - 0 | Gil Vicente |
| 2018-04-22 | Gil Vicente | 0 - 0 | Nacional |
| 2018-04-15 | Oliveirense | 1 - 1 | Gil Vicente |
| 2018-04-11 | Gil Vicente | 1 - 2 | Braga B |
| 2018-04-07 | Famalicao | 2 - 0 | Gil Vicente |
| 2018-03-31 | Gil Vicente | 2 - 1 | Penafiel |
| 2018-03-25 | Gil Vicente | 0 - 3 | Arouca |
| 2018-03-18 | Benfica B | 1 - 2 | Gil Vicente |
| 2018-03-10 | Guimaraes B | 2 - 0 | Gil Vicente |
| 2018-03-04 | Gil Vicente | 2 - 1 | Leixoes |
| 2018-02-25 | Santa Clara | 2 - 1 | Gil Vicente |
| 2018-02-17 | Gil Vicente | 0 - 0 | Sporting B |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 0% |
Covilha ostatnie 12 mecze
| 2018-04-29 | Covilha | 0 - 1 | Academica |
| 2018-04-21 | U. Madeira | 1 - 0 | Covilha |
| 2018-04-15 | Covilha | 0 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-04-11 | Real SC | 3 - 0 | Covilha |
| 2018-04-07 | Covilha | 2 - 0 | Varzim |
| 2018-03-30 | Covilha | 1 - 3 | Academico Viseu |
| 2018-03-25 | Covilha | 1 - 0 | Braga B |
| 2018-03-18 | FC Porto B | 3 - 0 | Covilha |
| 2018-03-10 | Arouca | 2 - 2 | Covilha |
| 2018-03-04 | Covilha | 1 - 3 | Benfica B |
| 2018-02-24 | Famalicao | 1 - 0 | Covilha |
| 2018-02-18 | Covilha | 0 - 2 | Leixoes |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 7 | 5 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 58% | 42% | 25% |
Tabela Liga Portugal 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nacional | 36 | +26 | 67 |
| 2 | Santa Clara | 36 | +13 | 63 |
| 3 | Academica | 37 | +20 | 63 |
| 4 | Penafiel | 37 | +12 | 61 |
| 5 | Academico Viseu | 37 | +9 | 61 |
| 6 | Arouca | 36 | +8 | 59 |
| 7 | FC Porto B | 37 | -2 | 58 |
| 8 | Leixoes | 36 | +8 | 55 |
| 9 | Guimaraes B | 36 | -4 | 49 |
| 10 | Cova da Piedade | 37 | -4 | 48 |
| 11 | Varzim | 36 | 0 | 47 |
| 12 | Famalicao | 37 | -3 | 47 |
| 13 | Benfica B | 36 | -9 | 45 |
| 14 | Covilha | 36 | -10 | 43 |
| 15 | Braga B | 36 | -3 | 43 |
| 16 | Oliveirense | 36 | -5 | 43 |
| 17 | U. Madeira | 36 | -9 | 41 |
| 18 | Sporting B | 36 | -21 | 36 |
| 19 | Gil Vicente | 36 | -15 | 35 |
| 20 | Real SC | 36 | -11 | 31 |
Chronologia meczów w lidze
| Gil Vicente | |
| Covilha | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Gil Vicente | Covilha |
|---|---|---|---|
| 1 | Nacional | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Santa Clara | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Academica | 0 - 4 | 2 - 0 |
| 4 | Penafiel | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Academico Viseu | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Arouca | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 7 | FC Porto B | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 8 | Leixoes | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Guimaraes B | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Cova da Piedade | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Varzim | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Famalicao | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Benfica B | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Covilha | - | |
| 15 | Braga B | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 16 | Oliveirense | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 17 | U. Madeira | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Sporting B | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 19 | Gil Vicente | - | |
| 20 | Real SC | 0 - 0 | 3 - 0 |
Pozycja w lidze
| Gil Vicente | Covilha | |
| Pozycja | 19 | 14 |
| Punkty | 35 | 43 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 20 | 15 |
| Punkty | 19 | 15 |
Forma w lidze
| Gil Vicente | Covilha | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
11 17 |
11
10 15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
4 9 |
3
6 9 |
Bramki w lidze
| Gil Vicente | Covilha | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
28
43 |
30
40 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
17
21 |
11
24 |
Ogólne statystyki dla Liga Portugal 2
| Mecze (363) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (912) | |
| Bramki na mecz | 2.51 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.43 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.08 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 63% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 71% |
| Powyżej 2.5 | 48% |
| Powyżej 3.5 | 23% |
Gil Vicente kolejne 6 mecze
| 2018-05-13 | Real SC | - | Gil Vicente |
| 2019-07-18 | Boavista | - | Gil Vicente |
| 2019-07-24 | Gil Vicente | - | Moreirense |
| 2019-08-03 | Aves | - | Gil Vicente |
| 2019-08-10 | Gil Vicente | - | FC Porto |
| 2019-08-17 | Moreirense | - | Gil Vicente |
Covilha kolejne 6 mecze
| 2018-05-12 | Covilha | - | Penafiel |
| 2018-07-14 | Santa Clara | - | Covilha |
| 2018-07-21 | Mafra | - | Covilha |
| 2018-07-25 | Sporting | - | Covilha |
| 2018-08-12 | Covilha | - | Academico Viseu |
| 2018-08-18 | Cova da Piedade | - | Covilha |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.89 | 3.10 | 2.50 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 29% | 41% |
| X2 @ 1.41 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.55 | 1.41 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.29 | 1.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Nie @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-06 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!